dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 717 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 717 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Piękne mieszkanie na Wzgórzu Wolności po remoncie do własnej adaptacji! Mieszkanie na parterze w bloku z 1983 roku, położone jest na Wzgórzu Wolności. Wnętrze to 3 pokoje , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

149 000 zł17 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mikro kawalerka inwestycyjna 19 m | Blisko nowego kampusu Akademii Muzycznej | Możliwość wykończenia pod klucz Lokalizacja: blisko centrum, doskonała komunikacja, sąsiedztwo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 750 zł44 m² 14 657,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w Bydgoszczy - Inwestycja Nowy Port Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie od renomowanego dewelopera awz Deweloper. Od samego początku inwestycja budziła duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjna ofertą pięknego, wyremontowanego mieszkania na bydgoskim Błoniu. Nieruchomość jest usytuowana na 3 piętrze ocieplonego bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

808 000 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu Osiedle Leśne, 51 m Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

294 500 zł40 m² 7 325,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

457 900 zł48 m² 9 539,58 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m 2 znajdujące się przy ul. Wyszyńskiego na Bartodziejach w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

431 304 zł36 m² 12 061,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie (35,76m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na bydgoskim Szwederowie. Zakup bez podatku pcc 2%. Promocja! Cena uwzględnia rabat 30.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 064 000 zł90 m² 11 819,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem przyjazna dla zwierząt w bloku przy ulicy Wielorybiej 107 na Osowej Górze. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Parter. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Oferujemy na wynajem przytulną i funkcjonalną kawalerkę przy ul. Gdańskiej 74. To idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

239 000 zł26 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pestalozziego

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 500 zł43 m² 58,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości poleca Państwu do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,03 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2014 roku, przy ul. Pestalozziego (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

515 202 zł51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

380 000 zł34 m² 11 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wyżyny, ul. Białogardzka | 51 m Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone na bydgoskich Wyżynach, przy ul. Białogardzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

401 990 zł38 m² 10 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

385 000 zł26 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Kościuszki. Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane w nowym budynku deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości rezerwacja Zamieszkaj komfortowo na zielonych Kapuściskach! Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Bartodzieje,Bydgoszcz

316 500 zł42 m² 7 517,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Wyłączność klucze w biurze. Zdjęcia poglądowe Z Z wizualizacji.MIESZKANIE DO REMONTU! Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania M-3 z loggią na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozietulskiego

Bielawy,Bydgoszcz

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka po kapitalnym remoncie, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Bydgoszczy na osiedlu Bielawy. Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

387 980 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe (40,84m2) na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 299 900 zł138 m² 9 385,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

488 374 zł39 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta dla inwestora, który chce kupić mieszkanie z solidnymi najemcami. Mieszkanie w nowym budownictwie na Wzgórzu Wolności, ul. Karpacka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatrakowa

Szwederowo,Bydgoszcz

539 000 zł54 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferta W biurze nieruchomości prestige. Opiekun oferty Polecam loftowe mieszkanie ,które będzie spełnieniem oczekiwań klientów z artystyczną duszą. To 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze.