dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 723 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 723 ogłoszenia

309 973 zł27,14 m² 11 421,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na sprzedaż lokal o przeznaczeniu usługowo-handlowym, umiejscowiony przy ul. Polanka na osiedlu Bartodzieje. Informacje O budynku: nieruchomość, w której znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

562 148 zł57,26 m² 9 817,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielawach w bloku z cegły w wygodnym punkcie - bardzo blisko uczelni i szpitala Jurasza! Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

842 160 zł73,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.128, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 60m |balkon |miejsce w sali garażowej| klimatyzacja Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy - prestiż, komfort i wyjątkowy klimat! Szukasz mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł63,24 m² 8 143,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie - 4 pokoje - 63,24 m2 plus duży balkon ostatnie takie mieszkanie w inwestycji Cena katalogowa mieszkania: 611.847 zł Cena mieszkania po rabacie: 515.000 zł! + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

462 162 zł48,80 m² 9 471 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.36u, loggia: 7,38 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

329 572 zł26,16 m² 12 598,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

772 700 zł74,43 m² 10 381,57 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 16.126, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

375 000 zł34,44 m² 10 888,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł38 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu 6 Planet - gotowe do zamieszkania - cena do negocjacji! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 30 m z balkonem w centrum Bydgoszczy bez podatku pcc i bez prowizji od kupującego. Oferujemy słoneczne mieszkanie z balkonem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 500 zł40,41 m² 15 899,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 089 zł37,11 m² 10 350,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 37,11m - Kolejny etap inwestycji, flisy/czyżkówko, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 500 zł95,26 m² 13 064 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.129, dwie loggie: 2,22 m + 14,06 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

439 164 zł44,36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

38 zł/m²235 m² 8 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 235 m2 położony na 3-cim piętrze budynku z windą, nieopodal Starego Rynku. W skład lokalu wchodzi : - część biurowa , open.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł73,50 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dla osób szukających spokojnego miejsca Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na parterze bloku z lat 50-tych w pobliżu parku. Mieszkanie rozkładowe z możliwością przebudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

333 340 zł29,40 m² 11 338 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.23u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 68,90m2 użytkowej ,na sprzedaż,położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z 4 pomieszczeń o różnej wielkości. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

329 197 zł29,30 m² 11 235,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.6u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

439 796 zł37,78 m² 11 640,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. inwestycja oddana do użytkowania! Lokal mieszkalny nr A.24 - balkon: 3,oo m Szczegółowy opis inwestycji (m.in. info o standardzie oraz zestawienie dostępnych mieszkań) na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Doskonała lokalizacja pod inwestycję. Blisko Centrum miasta ,szpital im dr Jurasza,galerii handlowych ,szkół. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 300 m² 24,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna przyszłościowa ze względu na cenę. Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego daje duże możliwość jej wykorzystania, występując o warunki zabudowy na konkretny cel lub.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 267 m² 749,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalną i dobrze utrzymaną nieruchomość o łącznej powierzchni 1 267 m , zlokalizowaną na 2. piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł4 807 m² 99,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4807 m na sprzedaż Bydgoszcz, łęgnowo opis działki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4807 m , w kształcie prostokąta, z dojazdem drogą asfaltową. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

330 000 zł30,39 m² 10 858,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

806 748 zł54,51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie , o pow. 54,51m2, w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 31 m | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²400 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty: bartosz Samorek Tel:   do wynajęcia hala produkcyjna W brzozie oddalonej 8M od bydgoszczy Hala przystosowana jest pod produkcje spożywcza. Dogodna lokalizacja! 8km od.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²55,20 m² 2 484 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo biurowe w zabytkowej kamienicy 55 M2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Bydgoszcz, bartodzieje. Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w wieżowcu z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

95,83 zł/m²24 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu powierzchni biurowej usytuowanej w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Rycerska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

59 000 zł15 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej zlokalizowane przy ul. Rycerskiej. Cena: 59 000 zł brutto Faktura vat kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Miesięczny czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 900 zł25,96 m² 11 899,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-2 , kawalerka , 26m2 , I piętro. Budynek w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł247 m² 1 129,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabudowanej działki, położonej przy ulicy Wiatrakowej w Bydgoszczy. Działka Powierzchnia 247 m2 została rozłożona w obrysie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł377 m² 3 421,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem Bydgoszcz, osowa Góra Dobre Nieruchomości polecają Szukasz przestronnego domu w świetnej lokalizacji, który zapewni komfort życia całej rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 049 zł50,90 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.