dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 719 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 719 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Makler poleca: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1963 roku. Budynek z płyt betonowych, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

269 000 zł39 m² 6 968,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji osiedle Szwederowo. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym umeblowaniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2-pokojowy apartament osiedle Marina House. Na lokal składa się : a) salon z aneksem kuchennym w pełni umeblowany w zabudowę kuchenną oraz sprzęt agd takie jak lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

468 002 zł62 m² 7 521,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

720 000 zł99 m² 7 280,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z 2 balkonami, położonego w świetnej lokalizacji - oś. Szwederowo obok Zielonych Arkad przy granicy ze Wzgórzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

770 000 zł62 m² 12 339,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży komfortowe, gotowe do wprowadzenia trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

54,93 zł/m²142 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia w świetnej lokalizacji 5 pomieszczeń-lokali o łącznej powierzchni 141,32 m2 położonych na parterze .Idealne pod przychodnie zdrowia psychicznego ,na tym terenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

465 009 zł39 m² 11 923,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

419 000 zł64 m² 6 564,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie w 2020 roku, położonego na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy. Budynek Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

536 501 zł60 m² 8 911,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości. Gorąco polecam, mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 42 m kw.,w ocieplonym bloku na drugim piętrze. Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

5 900 000 zł1 900 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:760 m²

Tylko W makler nieruchomosci! wyłączność! Kamienica na sprzedaż - Śródmieście Bydgoszcz Makler nieruchomości oferuje wyjątkową kamienicę w sercu Bydgoszczy. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bielawy,Bydgoszcz

439 000 zł56 m² 7 783,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bielawy -ul. Cicha Zapraszam do obejrzenia bardzo ładnego mieszkania M-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Śródmieście,Bydgoszcz

810 000 zł59 m² 13 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Bydgoszczy przy ulicy Garbary znajduje się wyjątkowy apartament, który czeka na swojego nowego właściciela. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia jasne i przestronne pomieszczenie o wysokim standardzie. Światło dzienne: duża witryna okienna umożliwia naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

350 000 zł37 m² 9 490,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na 4 piętrze wieżowca. Budynek po termomodernizacji, zlokalizowany na osiedlu Kapuściska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

627 200 zł56 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 33 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z cegły, składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

526 600 zł60 m² 8 744,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

865 000 zł137 m² 6 313,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

566 000 zł54 m² 10 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości prestige Mam do zaoferowania nowe mieszkanie wykończone pod klucz - salon z aneksem kuchennym + sypialnia+ łazienka o pow. 54 m2 na 1 piętrze wraz z pakietem Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka ul. Łokietka w Bydgoszczy. Przedstawiam Państwu ładną kawalerkę na wynajem w centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

521 700 zł59 m² 8 857,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | 50 m | Kapuściska Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

234 000 zł26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! W ofercie biura Olimp Nieruchomości mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26 m kw. na osiedlu Bartodzieje. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Bartodzieje,Bydgoszcz

835 247 zł75 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,91m2 z pięknym widokiem. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie o powierzchni 74,91m2m2 składa się z: - salon + aneks 21,86m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Kapuściska,Bydgoszcz

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Makler Nieruchomości z ogromną przyjemnością polecają na sprzedaż mieszkanie 41 m2 przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Kilkaset metrów do Wyższej Szkoły Bankowej. Autobusy i tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Lokal znajduje się na parterze, okna pcv, balkon typu loggia. Teren ogrodzony. Mieszkanie ( dwa mieszkania ) po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Bielawy,Bydgoszcz

2 499 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ,najchętniej dla studentów,w bardzo dobrej dzielnicy przy ul.Niemcewicza. Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,położony na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Niesamowita perełka Szukasz ciekawej oferty, perełki wśród morza nieruchomości ? Znaleźliśmy ją dla Ciebie! W naszej ofercie prezentujemy mieszkanie na Osiedlu Eskulapa przy ul. Sybiraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

669 000 zł60 m² 11 061,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą M4 na Osiedlu Zawisza. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie, które znajduje się na czwartym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bydgoska

Bocianowo,Bydgoszcz

249 900 zł28 m² 9 070,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1893

Biuro Makler ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się kamienicy na jednej z ulic Bydgoskiej starówki. Wyjątkowa lokalizacja czyni to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

449 999 zł62 m² 7 258,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na Szwederowie - blisko centrum! Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m (powierzchnia po podłodze 62 m ), położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

608 001 zł68 m² 8 903,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

394 220 zł39 m² 10 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

566 566 zł80 m² 7 082,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Polecamy kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

341 500 zł34 m² 10 044,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, 49m , 1. piętro w bloku 4-piętrowym Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 49m , położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

519 724 zł39 m² 13 299 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 39,08m2, na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku, znajdującym się na osiedlu Śródmieście, w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej Udogodnienia: balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

625 000 zł62 m² 10 144,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty - Znajdziesz ją tylko w Naszym biurze! To będzie idealna Inwestycja w przyszłość Twoją lub Twojej rodziny! Z przyjemnością prezentujemy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij