dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

330 000 zł30 m² 10 930,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem oraz garderobą w nowym budownictwie (2014r.), położonego przy ulicy Dąbrowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

476 060 zł37 m² 12 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie mieszkanie zlokalizowane W fordonie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

620 000 zł104 m² 5 968,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam pilnej sprzedaży piękne klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy na II piętrze o pow.103,4m2 przy ulicy Gdańskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o pow.25m2,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Okole,Bydgoszcz

340 000 zł46 m² 7 380,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny (dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej), mieszczący się w odnowionym budynku wielorodzinnym na Okolu przy ul. Jackowskiego. Cały budynek został wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

449 990 zł44 m² 10 153,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Ładnie urządzona kawalerka na parterze stylowej, odrestaurowanej kamienicy bardzo blisko Centrum, kilka minut od ronda Grunwaldzkiego. Zdjęcia nie przedstawiają faktycznie oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²34 m² 1 348 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (pow. 33,7 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

499 900 zł65 m² 7 658,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

199 000 zł38 m² 5 168,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie 70 m2 ( 38,5 m2 powierzchni użytkowej) w kamienicy w centrum składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przestronnego przedpokoju, spiżarki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

315 500 zł31 m² 10 210,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam mieszkanie na Wzgórzu Wolności o powierzchni 30,8m2. Kawalerka składa się z: - pokoju z wnęką - oddzielnej kuchni - łazienki z wc - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

412 000 zł52 m² 7 877,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w dogodnym punkcie bydgoskich Wyżyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

425 000 zł51 m² 8 382,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w budynku z (2008 r.), położonego w świetnie skomunikowanym i spokojnym punkcie Osiedla Glinki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²32 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowy (pow. 32,5 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia biurowa składająca się z dwóch samodzielnych lokali. Obiekt cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m , usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego budynku dwupiętrowego. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania na niskim bloku z windą? Fordon to dla Ciebie najlepsze miejsce do życia na Ziemi? Czy może to będzie Twoje pierwsze mieszkanie? Prezentuję do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

533 200 zł60 m² 8 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

469 000 zł39 m² 12 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

439 000 zł53 m² 8 314,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położnego w cenionym punkcie osiedla Wyżyny, sektorze B4. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

496 860 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

257 000 zł33 m² 7 759,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania blisko Centrum i cenisz sobie spokój? Chcesz zamieszkać bez robienia gruntownego remontu? Lubisz aktywny wypoczynek wśród zieleni? Szukasz gotowego mieszkania pod wynajem? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia bardzo wygodnego mieszkania usytuowanego na II piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Wyżynach. To funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

575 000 zł68 m² 8 512,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, w pełni umeblowanego, przestronnego mieszkania z dużym balkonem w spokojnej okolicy na Kapuściskach. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

891 267 zł83 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

469 900 zł56 m² 8 367,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, słonecznego mieszkania 56,16 m2 w nowszym budownictwie, spokojnej i cichej lokalizacji dzielnicy Wzgórze Wolności przy ul. Beskidzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 350 zł33 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki na Okulickiego 8 składającej się z salonu z balkonem, oddzielnej kuchni łazienki i p.pokoju z szafami typu KOMANDOR Mieszkanie czyste i zadbane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

528 700 zł56 m² 9 417,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na drugim piętrze budynku na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 42m 2 - salon - 16m 2 z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

620 180 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

479 000 zł65 m² 7 369,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 3 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rozłogi

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

398 000 zł89 m² 4 471,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Glinki ul.Rozłogi ,do sprzedaży dom mieszkalny,budynek również idealnie nadający się do prowadzenia działalności,pod różnego rodzaju działalność usługową oraz ciche usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

299 000 zł42 m² 7 035,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Czy nadszedł już czas na zakup nowego mieszkania? Szukasz 2 pokojowego mieszkania na Górzyskowie? Chcesz cieszyć się przestrzenią i bezpieczeństwem? Zapoznaj się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł20 m² 9 745,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Leśne. Nieruchomość pod względem lokalizacyjnym idealna pod zakup inwestycyjny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

785 043 zł66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Oferta dostępna od 25.03.2025 r. Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Głowackiego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

358 990 zł53 m² 6 763,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 pietrze - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu 22 m2 - sypialni 11,5 m2 - kuchni 10,5 m2 - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. ok. 34 m2 położona na 4 piętrze kamienicy przy ul. Gdańskiej, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:855 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Budynek wolnostojący (93m2) położony na ogrodzonej działce (855m2) na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Obiekt idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

452 000 zł64 m² 7 106,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta sprzedaży mieszkania - Bartodzieje Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,6 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej dzielnicy Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

715 100 zł69 m² 10 393,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Graniczna

Okole,Bydgoszcz

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy ulicy Granicznej 8a *powierzchnia 25.65m2 *II piętro *Ogrzewanie centralne *Korzystna komunikacja miejska *Bliska.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij