dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

678 000 zł54 m² 12 506,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Okole,Bydgoszcz

537 649 zł62 m² 8 630 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji. Wygodny układ mieszkania, w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

335 600 zł26 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

320 000 zł37 m² 8 731,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na parterze niskiego bloku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę o powierzchni 2,71 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

250 200 zł26 m² 9 750,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

659 011 zł55 m² 11 917 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: przepięknie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w inwestycji "grunwaldzka 25 Apartamenty" Powierzchnia: 55,4m2 Możliwość zakupu przypisanego do mieszkania miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji.Idealna dla osób młodych-młodych małżeństw z dziećmi.Komunikacja miejska , szkoła, przedszkola, żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

670 600 zł60 m² 11 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

490 989 zł54 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 430 000 zł220 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy. W skład nieruchomości wchodzi: -dwukondygnacyjny budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

355 800 zł39 m² 9 229,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

476 700 zł56 m² 8 529,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

347 900 zł41 m² 8 506,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

378 900 zł41 m² 9 143,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jezuicka

Stare Miasto,Bydgoszcz

335 000 zł51 m² 6 559,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - Bydgoszcz, stare Miasto, ul. Jezuicka - o powierzchni 44,67 m2. ººººº º ºººº º ººººº º ººººº.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

383 022 zł42 m² 9 218,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

930 000 zł300 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dwurodzinny dom z lokalami usługowymi Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę bliźniaczego domu jednorodzinnego z możliwością zagospodarowania na dwa/trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 009 zł145 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Makler poleca! Luksusowy apartament w zabytkowej kamienicy położony w muzycznej dzielnicy Bydgoszczy nieopodal filharmonii, szkoły muzycznej, teatru oraz Parku Kochanowskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

749 000 zł79 m² 9 441,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wykończonego, 3 pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego na bydgoskim Skrzetusku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

455 031 zł53 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

390 011 zł47 m² 8 221,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

249 000 zł28 m² 9 054,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Okrzei w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

295 000 zł42 m² 6 954,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Kapuściska. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z reszta miasta, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

686 249 zł61 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł52 m² 7 857,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie w centrum Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka. Budynek świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Smukała,Bydgoszcz

2 490 000 zł240 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Makler nieruchomosci poleca : Przepiękny dom ,bajkowo położony w jednej z najbardziej poszukiwanej dzielnicy miasta- smukale. Ten cichy , sielankowy zakątek Bydgoszczy przyciąga swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Kapuściska,Bydgoszcz

1 650 zł42 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wolne od 1 grudnia Wynajmę mieszkanie 42,4m2 - 2 pokoje (nieumeblowane) z kuchnią (w pełni wyposażoną - lodówka, kuchenka, zabudowa), toaleta i łazienka (z pralką na wyposażeniu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

359 000 zł49 m² 7 347,52 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie marzeń tylko W dream house! Szwederowo , ulica M. Konopnickiej ., wieżowiec , parter , 48 m2 ., loggia. Przedstawiamy Państwu kolejną ofertę na wyłączność. Lokalizacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

315 117 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskim szwederowie Termin realizacji: połowa 2025 roku Architektura i wygląd budynku: w sercu Szwederowa powstaje trzypiętrowy budynek o wyjątkowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

294 822 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

316 503 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

294 822 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

316 602 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

339 867 zł34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

392 238 zł40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

549 666 zł68 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe w Fordonie o powierzchni 67,86m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł81 m² 6 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dziekuje za współpracę z Agencjami nieruchomości. Nowa niższa cena! Ogłoszenie wystawione przez prywatnego właściciela-bez prowizji.(mozliwosc rezerwacji do grudnia 2023) Mieszkanie , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w bloku w Fordonie w Bydgoszczy. Możliwość adaptacji mieszkania na 3 pokoje i uzyskanie salonu z aneksem oraz 2 sypialni Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w Centrum Bydgoszczy - ul. Kordeckiego. Mieszkanie o pow. 27 m2, składa się z salonu z wyjściem na dużą słoneczną loggię, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Nowy Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł74 m² 4 960,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe w Nowym Fordonie w Bydgoszczy - 200 metrów od Politechniki Bydgoskiej. Prezentowane mieszkanie o powierzchni.