dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 737 ogłoszeń

Rynek pierwotny

149 000 zł17,04 m² 8 744,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji! Prezentuję atrakcyjny lokal mieszkalny idealny jako inwestycja pod wynajem lub na potrzeby działalności usługowej - np. gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Stylowe , eleganckie mieszkanie w kamienicy dla konesera Nieruchomość znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Bydgoszc zy - Dzielnica Muzyczna. W okolicy szkoła muzyczna ,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 50 m2 na Osowej Górze. W skład lokalu wchodzi: - 1 duże pomieszczenie - wc+ łazienka Lokal znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy. Idealnie nadaje się na (.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

41,12 zł/m²29,18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną o powierzchni 29 m2 położony w przyziemiu na jednej z głównych ulic w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal idealnie nadający się pod sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45 zł/m²77 m² 3 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo biurowe w zabytkowej kamienicy 77 M2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,52 m² 7 995,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,52 m2 przy ul. Kromera 8 (osiedle Tatrzańskie). Atuty południowa ekspozycja zapewnia optymalne nasłonecznienie, zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80.60m2 na bydgoskim Szwederowie. Lokalizacja Szwederowo to połączenie miejskiego komfortu z przyjaznym, kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,22 m² 13 385,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym i prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 133 zł65,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach wybudowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

478 235 zł41,64 m² 11 484,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Inwestycja w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41,88 m² 11 437,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie (41,88 m2) na parterze w bloku z roku na bydgoskim Skrzetusku. Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twój dom. Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 700 zł16 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem pokoje jednoosobowe ze wspólna kuchnią i 2 łazienkami w odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Łącznie w budynku oferujemy 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł76,13 m² 7 158,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. Pomorskiej Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m , położone w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł56 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nigdy nie zamieszkały, przestronny i elegancki apartament 4-pokojowy zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą, zaledwie ok. 3 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

173 750 zł25 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²85 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie naszego Biura Nieruchomości posiadamy lokal o powierzchni 85 m , położony w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy po powierzchni ok. 130 m2 na parterze budynku handlowo usługowego, okna duże plastykowe, witryny. W najbliższej lokalizacji powstaje nowoczesne osiedle bloków.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł290 m² 362,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy działkę rekreacyjną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "cumulus" idealną dla miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu oraz osób poszukujących miejsca do uprawy.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł48 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie M2 I 20 m po remoncie | 2 piętro | umeblowane | wysoki standard | od maja Na wynajem nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 20 m , po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod z domem piętrowym - Bydgoszcz, ul. Inwalidów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rod zabudowaną domem piętrowym, położoną w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 418 zł57,82 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł264 m² 5 871,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:794 m²

Tylko w naszym biurze! Przedstawimy przestronny siedmiopokojowy dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 264 m2, wybudowany na działce o powierzchni blisko 800 m2, położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego w Fordonie. Opis lokalu - przyziemie - 53 m2 -3 przestronne pomieszczenia - toaleta - trzy gniazda na siłę Ogrzewanie gazowe -.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 750 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa - 1750m2 na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od 01.04.2023 Wysokość hali - 5m. Posadzka: przemysłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,29 m² 11 138,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z Balkonem na parterze |blok 2023 r| Okole| Kolorowe Garbary 49,29 m Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 49,29 m ,balkon, na parterze w bloku wybudowanym w 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 600 zł56,60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe (56,60m2) na drugim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,22m2).

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia place magazynowe i powierzchnie magazynowe w hali klasy A wysokiego składowania o wysokości 15m. Hala wybudowana w 2024 r. na terenie Bydgoskiego Parku Technologiczno.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł540 m² 1 018,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż | bydgoszcz - Bartodzieje Oferta na wyłączność - Forma Nieruchomości Widoczność. Potencjał. Lokalizacja. To więcej niż działka - to fundament pod przyszłość Twojego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 179 zł58,10 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,87 m² 5 903,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna w naszym biurze. Prezentuję mieszkanie dwupokojowe w Śródmieściu. Mieszkanie jedynie do odświeżenia. Ta nieruchomość idealnie nadaje sie pod wynajem. Lokal skład się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84,11 m² 8 905,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, jeśli szukacie mieszkania, które oferuje prawdziwy komfort życia, przestrzeń i spokój ta oferta spełni Wasze oczekiwania. Na sprzedaż komfortowe i bardzo przestronne.