dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Bartodzieje

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 380 000 zł87 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie do sprzedaży, mieszkanie typu premium o pow.86m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamencie są: 3 sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

608 157 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 253 155 zł109 m² 11 464,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

393 552 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

866 663 zł65 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 43 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje - ul. Morska. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 275 000 zł127 m² 10 058,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Prestiżowy lokal usługowy o powierzchni ponad 126 m w sercu miasta na Bartodziejach - elegancja, styl i doskonała lokalizacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

429 000 zł47 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje w sercu Bartodziejów! Mieszkanie na VIII piętrze w wieżowcu z lat '70. Wnętrze to 3 pokoje na ok. 48 m 2 , a w tym salon z wyjściem na balkon , 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

772 700 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

589 000 zł48 m² 12 379,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w trakcie wykańczania, stanowiące idealną propozycję dla osób, które chcą samodzielnie zaaranżować przestrzeń zgodnie z własnym stylem i potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

455 544 zł41 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

601 795 zł51 m² 11 846,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

481 236 zł40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

448 910 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

905 855 zł79 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

848 610 zł81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

393 876 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

842 160 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Skłodowskiej-Curie, bezpośrednio nad Balatonem, w jednej z najbardziej cenionych części bydgoskich Bartodziejów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom wolnostojący o pow.całkowitej ok.140m2 REZERWACJA ,podpiwniczony.Podstawowy materiał budowlany to cegła i bloczki betonowe.Wybudowany w 1978 roku.Budynek jest ocieplony 15cm warstwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 251 000 zł449 m² 5 013,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

512 490 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

588 500 zł48 m² 12 209,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność, klucze w biurze! makler poleca na sprzedaż przytulne, komfortowe mieszkanie M-4 z balkonem na osiedlu Filmowym na 2 pietrze z windą z poziomu zero! klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

382 041 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 na Bartodziejach. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki w kaflach, wyposażonej w wannę zw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 233,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie (44,1m2) położone na 7 piętrze wieżowca na bydgoskich Bartodziejach (os. Skrzetusko). Lokal idealny pod zakup inwestycyjny ale i na własne cele mieszkaniowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33m , zlokalizowane przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Funkcjonalny układ: -salon z aneksem kuchennym -oddzielna sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

617 985 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

65 782 zł5 123 m² 12,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 5 432 m w cenie ok. 2,85 eur/m2. Koszt wynajmu magazynu jest elastyczny i uzależniony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 000 zł47 m² 7 832,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji Bartodzieje ul. Wyszyńskiego.