dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Bartodzieje

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

585 000 zł53 m² 11 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości, piękne trzypokojowe mieszkanie, 53 m kw., na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na poszukiwanym osiedlu Bartodzije. Z funkcjonalnego salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 143 120 zł95,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości! Jeżeli szukasz mieszkania na najbardziej poszukiwanym osiedlu Bartodzieje, to proszę zadzwoń i umów się na prezentacje mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 000 zł1 100 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Chciałbym Państwu zaprezentować nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowym z zapleczem administracyjno - socjalnym o powierzchni użytkowej 1100m2 położona w Bydgoszczy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²42,36 m² 1 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 42,4 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Trzykondygnacyjny budy nek biur owo-usługowy z miejscami parkingowymi bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na 9 piętrze, z ekspozycją południowo-wschodnią, obecnie składa się z większego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dobre nieruchomości prezentują M4 w topowej lokalizacji - bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie wolne od zaraz! Trzypokojowe mieszkanie 43 m charakteryzuje rozkładowy układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²67 m² 3 015 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowany lokal na wynajem znajduje się na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego o wysokim standardzie w dzielnicy Bydgoszcz - Bartodzieje. Lokal ma powierzchnię 67 m2 i jest dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53 m² 11 490,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku , składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, dużego przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł114 m² 10 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Uwaga! Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej w centrum Bartodziejów! Czy szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Jeśli tak, zadzwoń   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 600 zł56,29 m² 11 060,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Ceramika nowe mieszkania i lokale użytkowe na Bartodziejach Ceramika to nowa odsłona osiedla zlokalizowana na Bartodziejach, pomiędzy ulicami Ceramiczną i Cegielnianą. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

462 162 zł48,80 m² 9 471 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.36u, loggia: 7,38 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł91 m² 10 934,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bartodzieje. Mieszkanie 4 pokoje. Z dużym tarasem I balkonem. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 110 m w nowym budownictwie - duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²88 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego lub magazynowego Bydgoszcz - Bartodzieje Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 18 m , położony na bydgoskich Bartodziejach. Do całego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł124,50 m² 6 104,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 124,5 m 2 wraz z garażem na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość składa się łącznie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²500 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny budynek handlowy, z dużymi witrynami okiennymi, położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ruchliwej ulicy na Bartodziejach. Budynek składa się z parteru o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 500 zł95,26 m² 13 064 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.129, dwie loggie: 2,22 m + 14,06 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Tylko u nas - świeżo wyremontowane M3 z loggią i widokiem na panoramę miasta | Bartodzieje Bądź pierwszym, który tam zamieszka! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł931 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca na wynajem halę: ok. 930m 2 powierzchni produkcyjno-magazynowej: w tym: - 180,0m 2 powierzchni biurowo-socjalnej ( 6 osobnych pomieszczeń) - 750,0m 2 powierzchni produkcyjno -magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,96 m² 9 787,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie 49,96 m z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

45,01 zł/m²80,41 m² 3 619 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje : lokale handlowo-usługowe W prestiżowym miejscu bydgoszczy świetne miejsce dla twojego biznesu pomieszczenia usługowo - handlowe Pomieszczenie handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 01.04.2026 r ! Na wynajem przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie 62 m2 przy ul. Kijowskiej 6 w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z umeblowanego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

334 159 zł29,55 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł540 m² 1 018,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż | bydgoszcz - Bartodzieje Oferta na wyłączność - Forma Nieruchomości Widoczność. Potencjał. Lokalizacja. To więcej niż działka - to fundament pod przyszłość Twojego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

32 400 zł1 296 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy Bartodziejów, blisko galerii handlowej, co zapewnia doskonałą komunikację i dostępność. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł75 m² 20,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia umeblowany pokój z balkonem. Do wspólnego użytkowania w pełni wyposażona kuchnia ,łazienka oraz przedpokój z dużą szafą. Preferowane studentki. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł221,64 m² 5 499,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy ul.Wyszyńskiego.Oferujemy trzy sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1051 m , z uporządkowanym stanem prawnym. Na terenie nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

329 572 zł26,16 m² 12 598,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Atrium Park przy ul. Gajowej 80 w Bydgoszczy. Nieruchomość została wykończona z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł27,33 m² 13 867,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży - nowoczesne mieszkanie Z tarasem w prestiżowej lokalizacji aura towers. Na sprzedaż wyjątkowe, jednopokojowe mieszkanie ( lokal użytkowy w kw) o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

329 197 zł29,30 m² 11 235,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.6u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 900 zł54,80 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8m2 w nowej inwestycji na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł57,20 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na bydgoskich Bartodziejach, w wieżowcu z windą. Lokal znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 700 zł77,27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł61 m² 9 803,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bartodzieje. Zakup mieszkania tylko za gotówkę. Cena: 598 000.

Szczegóły ogłoszenia

842 160 zł73,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.128, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł410 m² 5 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Willa na Bartodziejach. Oferuję do sprzedaży piętrową, wolnostojącą willę zlokalizowaną na Bartodziejach o powierzchni 410 m2 (245 m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

387 409 zł32,34 m² 11 979,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.9u, taras: 16,25 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję inwestycyjną - idealne dla osób poszukujących gotowego lokalu pod wynajem. Nieruchomość jest już wynajęta, co oznacza.