Budynek użytkowy Bydgoszcz
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 1 100 000 zł
- 336 m²
- 3 273,81 zł/m²
Daria Wruck
Skontaktuj się
Budynek użytkowy Bydgoszcz
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Budynek użytkowy Bydgoszcz
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 100 000 zł 336 m² 3 273,81 zł/m²
-
produkcyjno-magazynowe
1 382 m²
-
Rodzaj budynku:
-Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowePowierzchnia działki:
1 382 m²Kondygnacje:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
- Cena: 1 100 000 zł (3 273,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Budynek: 336 m²
- przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
- Działka: 1 382 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Mazaro Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 3/14473/OHS
Lokalizacja
- Adres: Glinki, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalny obiekt użytkowy o powierzchni 336 m², położony na działce 1382 m².
Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, praktycznym układem oraz możliwością dalszej aranżacji i zagospodarowania terenu działki.
PODSTAWOWE INFORMACJE:
- Powierzchnia hali: 336 m²
- Powierzchnia działki: 1382 m²
- Liczba kondygnacji: 1
- Wysokość hali: ok. (...)
577 707...
577 707 623