Dom Bydgoszcz

Błonie, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 1 190 000 zł
  • 146,60 m²
  • 8 117,33 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Jaskul...

Skontaktuj się

Dom Bydgoszcz

Błonie, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 190 000 zł

146,60 m²

8 117,33 zł/m²

Dom Bydgoszcz

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 190 000 zł 146,60 m² 8 117,33 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
300 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

300 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 190 000 zł (8 117,33 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Bydgoszczy)
  • Charakterystyka domu 146,60 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 300 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: SEDNO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SED-DS-1700

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę będącą w trakcie o realizacji, domu piętrowego z garażem, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,m 2 , zlokalizowanego na działce o powierzchni 300m 2 , znajdującego się w Bydgoszczy w atrakcyjnej dzielnicy Jary, skąd rozciąga się malowniczy widok na park.

Dom w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji i wykończenia. Planowany termin zakończenia inwestycji i oddania do użytku: wrzesień 2026 roku. (...)

Agent

Magdalena Jaskulska-Witkowska

789 564...

789 564 900

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Jaskulska-Witkowska

789 564...

789 564 900

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.