dowolna

Domy Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 300 000 zł145,25 m² 8 950,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przepiękny i funkcjonalny lokal mieszkalny jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej na obrzeżach bydgoskiego Górzyskowa czeka na właściciela! Nie zwlekaj - dostępny już tylko jeden lewy.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 900 zł430 m² 4 767,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Poszukujesz przestronnego domu w mieście z indywidualnie zaprojektowanym ogrodem, w którym znajdziesz miejsce na relaks po pracy ? Cenisz sobie lokalizację w której masz wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł113,60 m² 12 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Czy szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Pragniesz ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dojazdu co centrum Bydgoszczy? Jeśli tak, zadzwoń   .

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł74 m² 2 689,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Całoroczna działka rod 700 m z domkiem 74 m - 2 pokoje, piwnica, taras - Bydgoszcz Górzyskowo opis oferty Na sprzedaż zagospodarowana działka rod o powierzchni 700 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł145 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom dla dużej rodziny z potencjałem na działalność - Górzyskowo, bydgoszcz Dom w stanie do zamieszkania. Jeśli szukasz domu dla dużej rodziny w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł138 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Jeżeli szukasz domu z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji to czytaj dalej. Na Sprzedaż Dom o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony przy ul. Strzeleckiej, z działką.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł228 m² 3 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem na działce o pow.989m2 przy ul.Kcyńskiej w Bydgoszczy. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , teren zabudowy usługowej B7.MN-U. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł99,05 m² 12 417,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 99,05 m , projekt domu zx53, idealny dla rodziny poszukującej komfortu i spokoju. Dom położony jest w centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 154m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze może spełniać funkcję domu pod działalność! Parter : -pokój -14M2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 155m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 299 900 zł138 m² 9 385,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty oferta od dewelopera! nowy obiekt do zamieszkania W połowie grudnia 2025 r. Bez podatku 2% pcc Z trzech modułów został ostatni To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 156m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 049 900 zł430 m² 4 767,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 000 zł138 m² 9 386,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 329 900 zł139 m² 9 567,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ciechocińska

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 149 000 zł148 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment skrajny (lewy) o powierzchni 148 m , posadowiony na działce 300 m . Nieruchomość w stanie deweloperskim, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przepiękny i funkcjonalny budynek w zabudowie szeregowej na bydgoskim Górzyskowie czekają na właściciela! Nie zwlekaj - został ostatni dom, skrajny lewy segment, który zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 000 zł147 m² 9 549,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Są miejsca, które nie muszą niczego udowadniać. Po prostu oferują dokładnie to, czego potrzebują nowoczesne, świadome rodziny: lokalizację w mieście, spokój kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

949 000 zł156 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 330 000 zł140 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

10 000 zł141 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na wynajem. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 000 zł157 m² 6 050,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 158m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 329 000 zł141 m² 9 455,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

479 000 zł100 m² 4 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Makler nieruchomości poleca nab sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej - Bydgoszcz, szwederowo Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

955 000 zł156 m² 6 121,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 330 000 zł140 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

10 000 zł141 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 000 zł157 m² 6 050,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 330 000 zł140 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

3 690 000 zł493 m² 7 481,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 136 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, położonej na bydgoskim Górzyskowie, przy ulicy Inowrocławskiej. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciechocińska

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 149 000 zł148 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 100 zł221 m² 6 335,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: wyjątkowy dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo/błonie Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 399 000 zł224 m² 6 245,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom z charakterem, który zachwyci miłośników historii i pięknych wnętrz. To miejsce, gdzie czas płynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: klimatyczny dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo/błonie Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 150 000 zł158 m² 7 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 399 000 zł224 m² 6 245,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 399 900 zł221 m² 6 334,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij