dowolna

Domy Bydgoszcz Osiedle Miedzyń

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

5 300 zł180 m² 29,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom ekskluzywnie wykończony, częściowo umeblowany (całkowite umeblowanie w opcji). Specyfikacja: powierzchnia działki: 444m2 Powierzchnia domu: 175 m2 Powierzchnia użytkowa domu: 120m2 Preferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Novator Centrum Nieruchomości poleca : Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zielonej części Bydgoszczy - w dzielnicy Miedzyń. Nieruchomość ma 2 poziomy i składa się z: - poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

451 000 zł80 m² 5 637,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedstawiam Państwu ofertę funkcjonalnego domu typu bliźniak z lat 70-tych zlokalizowanego na Miedzyniu w rewelacyjnej cenie mieszkania! Nieruchomość mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

660 000 zł250 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż przestronny dom na Miedzyniu, pow. całkowita ok 250m2, pow. użytkowa 180m2, 5/6 pokoi, działka 496 m2. Dom piętrowy z podpiwniczeniem oraz dwoma garażami, w którym mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Makler nieruchomości ma na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 110 m2 na osiedlu Miedzyń w Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja, idealna dla rodzin. W chwili obecnej dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji. Przestronne cztery pokoje .Kuchnia umeblowana ,pokoje częściowo.Piwnica. Garaż na dwa stanowiska. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

579 000 zł130 m² 4 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Makler Poleca! Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie o podwyższonym standardzie według projektu włoskiego architekta Pedro Quilez dla osób ceniących luksus. Zlokalizowane na Miedzyniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Oferujemy do sprzedaży dochodowy dom w atrakcyjnej lokalizacji na Miedzyniu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siewna

Miedzyń,Bydgoszcz

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Opis domu: przedstawiam Państwu idealny dom inwestycyjny o pow. 210 m2 usytuowany na działce o pow. 457 m2 na Miedzyniu w idealnym połączeniu z centrum miasta Bydgoszcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

560 000 zł96 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż oferujemy klimatyczny dom położony na Miedzyniu. Idealne miejsce dla osób pragnących ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Bardzo blisko szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

765 000 zł285 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 5 pokojowy, piętrowy wybudowany z cegły w 1995r na Miedzyniu, pięknie położony z widokiem na las 120 m od drogi asfaltowej. Dom składa się z: na parterze są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

539 000 zł185 m² 2 913,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:198 m²

Super oferta! Dom w zabudowie szeregowej. Świetna lokalizacja - Miedzyń - Górny Taras. Bardzo blisko szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja miejska. Okolica spokojna i cicha. Dom może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom dwu-rodzinny o pow. 280m2 (dwa niezależne wejścia) z warsztatem wolnostojącym o pow. 300m2 ogrzewanym z pieca węglowego (możliwość ogrzewania gazowego) -wynajęty_. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Notecka

Miedzyń,Bydgoszcz

57 000 zł335 m² 170,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:335 m²

Parterowy, murowany domek letniskowy o pow. całkowitej około zabudowy około 35 m2 usytuowany na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "cumulus" Polskiego Związku Działkowców w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

960 000 zł236 m² 4 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjny położony na działce o pow. 555m2 ze ścianą lasu. Niepowtarzalne miejsce otoczone lasem dające poczucie intymności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Miedzyń,Bydgoszcz

2 900 zł228 m² 12,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo ładny dom na wynajem w zabudowie szeregowej. Szereg środkowy, bardzo ciepły. Budynek 3-kondygnacyjny w całości podpiwniczony. Na parterze salon z kominkiem z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferta na wyłączność.Dom porterowy o pow. 60m2 ( pokoje 20m2, 16m2, kuchnia, łazienka) położony na działce o pow. 490m2. Super lokalizacja na os. Miedzyń, okolica ul. Jeżynowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

514 900 zł185 m² 2 783,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Firma Housing Market przedstawia idealny dla rodziny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125 m2. Nieruchomość jest dwupiętrowa, w całości podpiwniczona. W tym roku przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

565 000 zł210 m² 2 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Przedstawiam dom na bydgoskim Miedzyniu o powierzchni 210 m2 na działce o powierzchni 680 m2. Dom wybudowano w 1990 r. Jego ponadczasowa architektura oraz ładne położenie i w obecnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

480 000 zł119 m² 4 033,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w nowoczesnej zabudowie szeregowej z garażem na Miedzyniu przy lesie. Dom posadowiony jest na działce ok 150m. Dom jest w stanie deweloperskim. Na parterze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

580 000 zł141 m² 4 113,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 780 000 zł320 m² 5 571,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia luksusową rezydencję, usytuowaną w zacisznym miejscu bydgoskiego Miedzynia. Pełen przestrzeni dom o powierzchni 329,50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

559 000 zł185 m² 3 021,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Makler nieruchomości ma na sprzedaż mam dom szeregowy (dwurodzinny) o całkowitej powierzchni 185m2. Dom jest ocieplony. Bardzo dobra lokalizacja (50m od lasu, 120m od sklepu, 300m od szkoły, 750m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Makler poleca! Dom na Miedzyniu w bardzo dobrej lokalizacji-górny Miedzyń.Powierzchnia działki to 400m. Działka zagospodarowana.Ogrzewanie gazowe i kanaliza. Powierzchnia domu całkowita to 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Makler Poleca! Dom na osiedlu miedzyń w spokojnej i cichej lokalizacji. W bliskiej odległości znajduje się wiele sklepów, poczta, bank, apteka itp. Dom z 2016 roku , osobny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Miedzyń,Bydgoszcz

375 000 zł93 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:404 m²

Prezentuję Państwu dom wolnostojący, znajdujący się w Bydgoszczy na osiedlu Miedzyń. Budynek początkowo wybudowany w 1970 roku na konstrukcji drewnianych belek, następnie rozbudowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

5 300 zł180 m² 29,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący 4-pokojowy o powierzchni 110m2. Parter i piętro na Miedzyniu. Idealny wybór dla rodzin. Dom składa się z Parter: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

669 000 zł330 m² 2 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:708 m²

Do sprzedaży dom na Miedzyniu, dolny taras w okolicach Kanału Bydgoskiego. Wybudowany w 1992 roku na działce o powierzchni 708 m2. Wysoki standard, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

870 000 zł190 m² 4 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Makler poleca dom na Miedzyniu Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 190 m ,a użytkowej 120 m.Składający się z czterech pokoi,kuchni łazienki i wc. Cały dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler poleca Do sprzedaży dom składający się z dwóch pokoi w układzie przechodnim, korytarz, kuchnia i łazienka, kotłownia z osobnym wejściem, ogrzewanie nowym piecem gazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

870 000 zł190 m² 4 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż piękny dom na Miedzyniu o powierzchni 130 m i działce 400 m.Dom składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i wc.Dom posiada 3 garaże o łacznej powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł140 m² 4 279 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom o powierzchni użytkowej 140m. Dom jest wolnostojącym budynkiem w zabudowie tzw, wysoki parter. Budynek jest w całości podpiwniczony, co dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

320 000 zł56 m² 5 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:472 m²

Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni 56m i działce 472m. Składający się z dwóch pokoi,kuchni,łazienki i wc.Bardzo dobra lokalizacja miejsce dobrze skomunikowane.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł215 m² 2 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Novator Nieruchomości poleca Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na Miedzyniu o powierzchni 215m2 .Dom składa się z sześciu pokoi ,dwóch kuchni ,dwóch łazienek oraz przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

440 000 zł180 m² 2 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Dom szeregowy o nowoczesnej architekturze w okolicy ulicy Nakielskiej. Blisko szkoła, markety przystanki. Powierzchnia działki 162 m 2 , powierzchnia użytkowa 181 m 2 ( parter 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

2 500 000 zł330 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szukasz ciekawej i atrakcyjnej nieruchomości? Dużego domu i lokalu z zagospodarowaną działką? Idealnego miejsca na prowadzenie własnej działalności? Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Novator Centrum Nieruchomości poleca : Dom wolnostojący o powierzchni 110 m2 na osiedlu Miedzyń w Bydgoszczy. Dom znajduje się w doskonałej idealnej dla rodzin lokalizacji. W chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na wynajem dom na Osiedlu Miedzyń na Górnym Tarasie. Dom w całości podpiwniczony - pod budynkiem garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Na parterze: kuchnia w starszej zabudowie, salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij