dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

450 000 zł144 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:72 m²

Zapraszam do zakupu kamienicy w centrum miasta ul, śniadeckich, blisko Gdańskiej. Jedna z najbardziej uczęszczanych ulic miasta. Kamienica z 1900 roku, pod nadzorem konserwatora zabytków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

579 000 zł157 m² 3 687,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom o powierzchni 157,47m2 na osiedlu Piaski. Zielone osiedle otoczone lasami, z dostępem do rzeki Brdy oraz szybkim dojazdem rowerem do Myślęcinka. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:413 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny, dom o dwóch kondygnacjach. Powierzchnia mieszkalna 98m2 + tarasy na pierwszym piętrze około 24m2. Nieruchomość mieści się na Jachcicach, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

650 000 zł165 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Rezerwacja Dom szeregowy z ogrodem Dom 100m2 z piwnicą i garażem 65 m2 Na parterze znajdują się: salon z kuchnią i jadalnią 44m2 toaleta 2m2 korytarz 3,5m2 oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

749 000 zł237 m² 3 160,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:777 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego na Miedzyniu. Do dyspozycji mamy 237 m2 powierzchni użytkowej, na którą składa się: parter: - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

598 000 zł195 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler nieruchomości poleca dom wolnostojący w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy, o powierzchni 200m2. Dom składa się z czterech pokoi , kuchni , spiżarni ,wc na parterze i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

800 000 zł118 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Biuro Makler poleca! Fantastyczny 10-letni dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy domów dwurodzinnych. Kameralne osiedle w pobliżu lasu, który zapewni Ci aktywny wypoczynek. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 349 000 zł116 m² 11 629,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

999 000 zł318 m² 3 139,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Nieruchomość na cele mieszkalno- komercyjne. W ofercie obiekt o charakterze mieszkaniowo/usługowym składający się dwóch budynków: w większym o powierzchni 226,18 m2 do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

97 000 zł35 m² 2 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler poleca Do sprzedania działką rod w Bydgoszczy na Miedzyniu , Lokalizacja ta powoduje ,że blisko na Nakielskiej są sklepy / Dino / ,oraz inne,ponadto przystanek autobusu 56 , z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szanowni Państwo, prestige ma przyjemność zaprezentować Dom Wolnostojący o powierzchni 120 m2 + mieszkanie w oddzielnym budynku mieszkalnym - 50 m2. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 499 000 zł780 m² 3 203,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca Przepiękna Villa z początku XX wieku odrestaurowana w roku 1995.Remont kapitalny obejmował wymianę stolarki okiennej- szyby trzykomorowe wyciszające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Chcesz mieć blisko do centrum, ale jednocześnie wypoczywać popołudniami we własnym ogrodzie? Kup dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany na pograniczu osiedli Górzyskowo i Szwederowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, zabudowana wysokiej klasy piętrowym domem wolno stojącym w Bydgoszczy, na osiedlu Miedzyń. Dom o powierzchni około 240 m2, którego budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zofin

Zofin,Bydgoszcz

955 000 zł125 m² 7 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Biuro Makler Poleca: lokal w ostatnim budynku na osiedlu! W pobliżu nieruchomości (ok 250 m) znajduje się Szkoła Podstawowa nr 67 z publicznym basenem, sklepy, piekarnia. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

888 000 zł215 m² 4 130,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Przedstawiamy komfortowy i wyremontowany dom w Bydgoszczy na osiedlu Jachcice. Dom mieści się na ogrodzonej działce o pow.500m2, budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

999 998 zł319 m² 3 134,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Przedmiotem oferty są 2 nieruchomości z lat 70-tych , usytuowane na ogrodzonej, ponad 630 metrowej działce na bydgoskim Miedzyniu. Doskonała lokalizacja z pełnym dostępem do każdej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

980 900 zł304 m² 3 226,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Makler nieruchomości poleca dom na czyżkówku! oferta tylko W naszym biurze! Makler nieruchomości poleca dom wolnostojący na osiedlu Czyżkówko o powierzchni użytkowej 242,45m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

859 000 zł158 m² 5 436,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnego domu na sprzedaż o powierzchni 158 mkw, usytuowanego na działce o powierzchni 766 mkw, zlokalizowanej w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

720 000 zł189 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Makler Nieruchomości prezentuje specjalną ofertę na sprzedaż: wolnostojący dom w stylu kanadyjskim na lubianym osiedlu Miedzyń. Dom jednopoziomowy, z garażem w bryle posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sieroca

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam bardzo zadbaną kamienicę na Szwederowie blisko ulicy Kujawskiej i Zielonych Arkad. Dach wymieniany 5 lat temu, elewacja zrobiona, klatka schodowa wyremontowana, okna plastikowe. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żnińska

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 150 000 zł330 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronna i słoneczna willa w idealnej lokalizacji! To wyjątkowa propozycja na rynku nieruchomości w Bydgoszczy. Mega solidna i zadbana! Położona na ul Żnińskiej na Czyżkówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

680 000 zł125 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na Miedzyniu usytuowana na działce o powierzchni 270m2. Budynek postawiony w1991 roku a oddany do użytku w 1994. Dom podpiwniczony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

75 000 zł45 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod o powierzchni 450m na której znajduje się domek o powierzchni całkowitej około 50m.Działka umiejscowiona w bardzo cichym ,a zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

550 000 zł162 m² 3 395,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 138 m2 powierzchni użytkowej, na bydgoskim osiedlu Piaski. Całkowita powierzchnia zabudowy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 730 000 zł250 m² 6 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Prezentujemy Państwu ciekawą ofertę - dom na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta - na bydgoskim osiedlu Glinki. Położenie nieruchomości daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 390 000 zł110 m² 12 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:673 m²

Proponujemy Państwu niezwykły dom idealny do zamieszkania dla rodziny jak i na siedzibę firmy. Można połączyć funkcję mieszkalną z działalnością gospodarczą dzięki dwóm oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

660 000 zł120 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Osowej Górze o powierzchni całkowitej 120m a użytkowej 90.Dom posiada trzy sypialnie z zabudowami , salon, kuchnie , mały przedpokój, łazienke. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferujemy a sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej / środkowy /w doskonałej lokalizacji na Flisach. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 330 000 zł304 m² 4 368,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

642 000 zł176 m² 3 647,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176 m2, na działce 680m2 na Miedzyniu Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący dwukondygnacyjny z 1980 roku po ociepleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy a sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej / skrajny/w doskonałej lokalizacji na Flisach. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 590 000 zł171 m² 9 298,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Biuro makler poleca: dom wolnostojący położony w zacisznej alejce Osowej Góry. Piękne miejsce bezpośrednio przy lesie. Działka obejmuje 669m2 i została zaprojektowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

980 000 zł304 m² 3 218,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

789 900 zł181 m² 4 364,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Przedmiotem oferty jest piętrowy, w całości podpiwniczony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 180m , położony w bardzo atrakcyjnej okolicy Miedzynia - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

785 000 zł215 m² 3 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Makler poleca Niewielki, funkcjonalny , urokliwy dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny, z garażem dwustanowiskowym, spełniający wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Dom wolnostojący + domek gospodarczy na działce 961 m2 w bardzo dobrej lokalizacji z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Domek gospodarczy może być z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 400 000 zł325 m² 4 307,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:470 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży nieruchomość komercyjna, która idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jednocześnie zachowując warunki do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:682 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dużego, pięknego i przestronnego domu na bydgoskich Glinkach. Ten mierzący 400, m2 dom składa się pięciu poziomów: poziom 0.