dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

790 000 zł260 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z 2008 roku o łącznej powierzchni 260m2+powierzchnia tarasów ok.30m2, zlokalizowany na osiedlu Miedzyń na górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

358 000 zł185 m² 1 935,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom wolnostojący - miedzyń nowa cena Nieruchomość o powierzchni całkowitej 185m², użytkowej 124m². Budynek zbudowany z suporexu, składa się z trzech kondygnacji Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy na sprzedaż dom na osiedlu Miedzyń w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 88 m2. Na parterze salon z dużym tarasem na zadbany ogród, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

590 000 zł390 m² 1 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom dwurodzinny z dużym warsztatem samochodowym oraz osobnym mieszkaniem i pomieszczeniami gospodarczymi, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Dom ma oddzielne wejścia do mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom 105m2 z działka 563m2 - Glinki Idealny pod własną działalność gospodarczą! Działka inwestycyjno budowlana > Świetnie zlokalizowana - przy głównej ulicy. Dom składa się z 4 pokoi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł180 m² 2 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem. Budynek położony w spokojnej lokalizacji pośród innych domków, składa się z trzech kondygnacji po 60m2 każda. Parter po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 000 000 zł700 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

#komfortowy dom weselny. Polecam państwu kameralny obiekt restauracyjny z czterema salami dla gości. Dwa pokoje dla gości, duży ogród z oczkiem wodnym, sauna, sala konferencyjna, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

395 000 zł127 m² 3 121,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Uwaga! Nowa, niższa cena. a reszta bez zmian! Oferuję do sprzedaży wolnostojący, dwupiętrowy, całkowicie podpiwniczony dom w centrum osiedla Wyżyny. Dwie kondygnacje mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Dom wolnostojący 5 pokojowy wybudowany z suporeksu oraz cegły.Ocieplony styropianem.Dach również ocieplony styropianem.Na parterze duzy salon 28m,łazienka z natryskiem kuchnia i weranda.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

475 000 zł220 m² 2 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedaży dom piętrowy na Wilczaku. Na parterze 3 pokoje,kuchnia,łazienka. Na piętrze 2 pokoje,kuchnia i łazienka. W piwnicy 3 pom.gospodarcze i garaż. W 2015 roku kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

105 000 zł45 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 45 m2 na działce o powierzchni 1000 m2. Dom znajduje w miejscowości oddalonej kilka kilometrów od miasta w stronę Solca Kujawskiego. Dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

405 000 zł253 m² 1 600,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z pomieszczeniem na działalność typu salon urody, masażu, gabinet lekarski w formie skrajnego segmentu czteroczłonowego budynku szeregowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jary

Jary,Bydgoszcz

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do kupna dou na osiedlu Jary, położony w zacisznym miejscu z dobra lokalizacja ( blisko sklep, rynek, kościół , szkoła ,poczta , przychodnia i przystanek autobusowy ). 3 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

499 000 zł142 m² 3 514,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 131m2 z poddaszem użytkowym. Składający się z dwóch oddzielnych mieszkań każde po 65m2, mieszkania mają oddzielne księgi wieczyste! Docelowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ładny,przestronny dom 7 pokojowy na Bartodziejach. Na pierwszej kondygnacji 2 pokoje,kuchnia i łazienka z oknem. Na 2 kondygnacji są dwa pokoje z kuchnią i łazienka. Na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Na działce znajdują się dwa domy czteropokojowe z kuchnią i łazienk ą .Każdy dom ma osobne ogrzewanie.Budynek warsztatowy dwupiętrowy.Dwa garaże.Duża działka ma wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

649 000 zł170 m² 3 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Polecam państwu dom idealny dla rodziny wielopokoleniowej. Trzy oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami. Pierwsze mieszkanie znajdujące się na parterze składa się z trzech pokoi :jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

270 000 zł69 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:598 m²

Przedmiotem sprzedaży jest mały murowany dom 69 m2 na działce 598m2, na osiedlu Miedzyń gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu połowy domu .Wysoki parter. Dom z lat 90 ,całkowicie podpiwniczony,ściany dwuwarstwowe, z poduszką powietrzną. Dla osób ceniących przyrodę a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

2 100 000 zł320 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowany obiekt dla inwestycji mieszkaniowych i handlowo-usługowych! Oferuję do sprzedaży interesujący obiekt wielofunkcyjny z terenem inwestycyjnym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Okole

Okole,Bydgoszcz

2 100 000 zł320 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Smukała

Smukała,Bydgoszcz

640 000 zł170 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszam na prezentację domu w strefie klimatycznej w Smukale. Dom położony na na dużej działce o pow. 1700m2, blisko lasu oraz Brdy. Powierzchnia domu 170m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

369 000 zł140 m² 2 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący, stan surowy zamknięty.SUPER LOKALIZACJA! Blisko sklepy,komunikacja miejska,szkoła.Na dachu blachodachówka koloru grafit.Polecam! Cena do negocjacji! Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko W naszym biurze! Super oferta! dom w cenie mieszkania! Bez czynszu, z własną działką, cisza i spokój! Zapraszam do kupna parterowego domku na oś. Miedzyń (górny taras).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

329 000 zł140 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Firma Art-Centrum Nieruchomości zastrzega, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę je traktować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

419 000 zł200 m² 2 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Bezpośredni kontakt! Polecam dom na Miedzyniu o powierzchni użytkowej ok. 200 m. Działka wynosi 310m2. Garaż w budynku. Duży taras, piękny ogród z fontanną. Dom jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł320 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowany obiekt dla inwestycji handlowo-usługowych! Oferuję do sprzedaży interesujący obiekt wielofunkcyjny z terenem inwestycyjnym o łącznej powierzchni 1018 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

459 000 zł152 m² 3 019,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Polecam państwu dom w zabudowie bliźniaczej rozbudowany na bazie domu w 1913. Budynek z klimatem o nietypowym układzie pomieszczeń. Na parterze znajduje się pokój dzienny, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

2 100 000 zł340 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 228 m²

Do sprzedaży duży,7-pokojowy dom razem z budynkiem warsztatowym. Warsztat piętrowy o pow.100m2 z możliwością prowadzenia w nim działalności gospodarczej i sprzedaży. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Myślęcinek

Myślęcinek,Bydgoszcz

999 000 zł224 m² 4 459,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 893 m²

Dom położony wśród zieleni. Duża działka częściowo zagospodarowana drzewami owocowymi z możliwością podziału. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. około 70m. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 200 000 zł663 m² 3 318,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Piękny, niebanalny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w dogodnej lokalizacji. Spokojna dzielnica Bydgoszczy, blisko Centrum. Dom wybudowany w 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kcyńska

Górzyskowo,Bydgoszcz

860 000 zł200 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom Bliźniak + dom parterowy pow. użytkowa 180 m2, bydgoszcz górzyskowo Dom na sprzedaż lub zamiana na mieszkania Cena 860 000 zł 4300 zł/m2 cena do negocjacji Liczba pokoi 6 Media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

419 000 zł130 m² 3 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy na miedzyniu Witam wszystkich zainteresowanych ekskluzywnymi domkami szeregowymi dwupoziomowymi na osiedlu Miedzyń , domki w stanie deweloperskim o metrażu 130m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość komercyjną na Bielawach w postaci bliźniaczej kamieniczki posadowionej na działce 1020m. Budynek składa się z czterech niezależnych mieszkań, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom 300m2 Fordon Przylesie w zabudowie szeregowej, skrajny na działce 528 m2. Dach skośny, pokryty dachówką ceramiczną, okna pcv. Budowa domu zakończona została w 2000 roku. Działka ogrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

296 000 zł260 m² 1 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ceny spadają Skrajny szereg w stanie surowym otwartym zadaszonm o powierzchni użytkowej 160m2, położony na działce 500m2. W całości podpiwniczony, garaż pod budynkiem, parter około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

880 000 zł246 m² 3 577,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący 246 m2 Miedzyń na działce o powierzchni 816 m². Teren działki zagospodarowany - wysoka i niska zieleń, oczko wodne, system automatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w świetnej lokalizacji - Bielawy. Zbudowany w 1964r z cegły, położony na działce o powierzchni 1037m2. Dom z dużym potencjałem, wymaga jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

349 000 zł130 m² 2 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom nad Kanałem Bydgoskim na osiedlu Flisy nieopodal Osowej Góry. W domu jest 5 pokoi, kuchnia, łazienka, duży przedpokój. Przy domu duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

790 000 zł235 m² 3 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:944 m²

Obniżka! cena 790 tys. Bardzo nietuzinkowa oferta - dwa domy na jednej działce! Mamy okazję zaprezentować Państwu , bardzo rzadką okazję zakupu nieruchomości zlokalizowanej na Miedzyniu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom bartodzieje, po remoncie posadowiony na narożnej działce O powierzchni 700 mkw., W SUPER LOKALIZACJI. Wybudowany w 1972 roku, całkowicie zmodernizowany w latach 2005- 2007, budowany.