Działka budowlana Bydgoszcz

Osowa Góra, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 2 225 890 zł
  • 3 649 m²
  • 610 zł/m²

Zdjęcie

Andżelika Czerwi...

Skontaktuj się

Działka budowlana Bydgoszcz

Osowa Góra, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

2 225 890 zł

3 649 m²

610 zł/m²

Działka budowlana Bydgoszcz

Zaktualizowane: 7 maja 2026

2 225 890 zł 3 649 m² 610 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 225 890 zł (610 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: Metro Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MET-GS-119046

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka położona na Osowej Górze.
Zabudowana budynkiem jednorodzinnym i budynkiem garażowym w stanie do remontu.
Okolicę stanowi kameralna zabudowa jedno- i wielorodzinna otoczona lasem.
Dojazd ulicą utwardzoną kostką brukową, dostępne wszystkie media.
Teren objęty planem zagospodarowania przestrzenego - zabudowa jednorodzinna. (...)

Agent

Andżelika Czerwińska-Wrótna

519 055...

519 055 915

52 322 32 29

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andżelika Czerwińska-Wrótna

519 055...

519 055 915

52 322 32 29

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,