Działka budowlana, ul. Mławska
Mławska, Flisy, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 350 000 zł
- 732,50 m²
- 477,82 zł/m²
Wiktor Walicki
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Mławska
Mławska, Flisy, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Mławska
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
350 000 zł 732,50 m² 477,82 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 350 000 zł (477,82 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 732,50 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Makler Nieruchomości S.C., zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: MAK-GS-29891
Lokalizacja
- Adres: Mławska, Flisy, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Sprzedam działkę budowlaną - Bydgoszcz, Flisy, ul. Mławska
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 732 m² , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy - Flisy .
Działka posiada projekt budowlany wraz z dziennikiem budowy na dom parterowy z garażem o powierzchni użytkowej 108 m² . Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie, zgodnie z obowiązującymi warunkami zabudowy. (...)
796 800...
796 800 807