Działka rekreacyjna, ul. Inwalidów

Inwalidów, Bartodzieje, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 48 000 zł
  • 325 m²
  • 147,69 zł/m²

Zdjęcie

Jagoda Górniak

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Inwalidów

Inwalidów, Bartodzieje, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

48 000 zł

325 m²

147,69 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Inwalidów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

48 000 zł 325 m² 147,69 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 48 000 zł (147,69 zł/m²)
  • Forma własności: ROD
  • Działka: rekreacyjna, 325 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dobre Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 74863

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ROD Bartodzieje | narożna działka 325 m² | domek + nasadzenia + wyposażenie

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż narożną działkę ROD o powierzchni 325 m², położona na terenie ogrodów działkowych Flaming przy ul. Inwalidów na Bartodziejach.
Działka z dobrym nasłonecznieniem, taras i większość ogrodu od strony południowej, z sąsiadami tylko z dwóch stron - większa prywatność i swoboda zagospodarowania. (...)

Agent

Jagoda Górniak

726 235...

726 235 136

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

726 235...

726 235 136

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy