dowolna

Nowe mieszkania i domy Fordon, Bydgoszcz - Nieruchomości z rynku pierwotnego Fordon

90 ogłoszeń

90 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

369 100 zł42 m² 8 790,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

364 211 zł30 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

511 700 zł44 m² 11 629,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

341 009 zł39 m² 8 743,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fordon,Bydgoszcz

914 608 zł105 m² 8 718,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Przedstawiam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w bliźniaku, które jest idealne dla osób ceniących sobie komfort i spokój. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 104,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

417 300 zł53 m² 7 873,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

267 350 zł29 m² 9 171,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym o pow. 29,15 m2 z ogródkiem promocja - drzwi otwarte! Skorzystaj z wyjątkowych rabatów - tylko w sobotę Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

463 922 zł51 m² 9 060,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

463 400 zł52 m² 8 855,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

339 500 zł36 m² 9 430,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

360 000 zł42 m² 8 573,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

436 000 zł55 m² 7 944,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

457 500 zł51 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

493 220 zł58 m² 8 503,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

426 900 zł54 m² 7 905,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

440 100 zł53 m² 8 303,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

358 630 zł41 m² 8 683,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

463 400 zł52 m² 8 911,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

394 912 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w Fordonie o powierzchni 45,92m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

309 811 zł32 m² 9 597,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

492 311 zł63 m² 7 787,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

328 633 zł36 m² 9 098,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

510 810 zł58 m² 8 776,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024