dowolna

Nowe mieszkania i domy Fordon, Bydgoszcz - Nieruchomości z rynku pierwotnego Fordon

90 ogłoszeń

90 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

428 220 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

279 800 zł28 m² 9 992,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

453 362 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

479 900 zł65 m² 7 383,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

394 912 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

308 200 zł34 m² 9 064,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

320 466 zł37 m² 8 741,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

316 877 zł37 m² 8 617,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

436 100 zł51 m² 8 550,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

441 200 zł51 m² 8 650,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

397 100 zł41 m² 9 648 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drzwi otwarte w kolejny piątek i sobotę - zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane będą dodatkowe rabaty na wszystkie mieszkania oraz miejsca postojowe w Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

347 100 zł33 m² 10 389 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

316 270 zł29 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

347 600 zł33 m² 10 448 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

396 000 zł41 m² 9 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drzwi otwarte w kolejny piątek i sobotę zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane będą dodatkowe rabaty na wszystkie mieszkania oraz miejsca postojowe w Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

347 000 zł33 m² 10 383 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

284 121 zł29 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pakiet = mieszkanie + miejsce postojowe naziemne: 284 121 zł Wartość rynkowa miejsca postojowego: 20 000 zł Dla celów analitycznych - cena mieszkania 29.16 m2 bez ceny parkingu po wartości rynkowej: 264.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

423 700 zł54 m² 7 846 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pakiet = mieszkanie + miejsce postojowe naziemne + system smart home: 423 700 zł Wartość rynkowa miejsca postojowego: 20 000 zł Smart Home 4 000 zł Dla celów analitycznych - cena mieszkania 54 m2 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

482 000 zł55 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

422 880 zł54 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pakiet = mieszkanie + miejsce postojowe naziemne: 422 880 zł Wartość rynkowa miejsca postojowego: 20 000 zł Dla celów analitycznych - cena mieszkania 53.89 m2 bez ceny parkingu po wartości rynkowej: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

397 200 zł41 m² 9 648 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

354 560 zł41 m² 8 680 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pakiet = mieszkanie + miejsce postojowe naziemne + system smarthome: 354 560 zł Wartość rynkowa miejsca postojowego: 20 000 zł Dla celów analitycznych - cena mieszkania 40.85 m2 bez ceny parkingu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

448 805 zł48 m² 9 369,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

466 400 zł56 m² 8 328,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

478 990 zł51 m² 9 391,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

444 180 zł47 m² 9 450,64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

489 200 zł51 m² 9 592,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

415 300 zł55 m² 7 574 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Drzwi otwarte 17-18.05 w godzinach 9-18 w piątek oraz 9-15 w sobotę - zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane będą dodatkowe RABATY na wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

448 380 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

522 522 zł68 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

313 116 zł32 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

299 195 zł34 m² 8 875,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję jedno z mieszkań w pobliżu Lasu Gdańskiego i kampusu Politechniki Bydgoskiej. Otoczenie inwestycji stanowią rozległe zielone tereny wraz z fordońskimi akwenami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

374 220 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkania _ Zapraszam na oględziny osiedla, wybudowane mieszkania 25 m2 - 64 m2_możliwy zakup na kredyt_bez prowizji I pcc Sprzedaż od dewelopera,plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc =>.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

316 344 zł32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

571 595 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

373 420 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

332 304 zł36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

542 880 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

401 225 zł44 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkania _ Zapraszam na oględziny osiedla, wybudowane mieszkania 25 m2 - 64 m2_możliwy zakup na kredyt_bez prowizji I pcc Sprzedaż od dewelopera,plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz.