dowolna

Nowe mieszkania i domy Fordon, Bydgoszcz - Nieruchomości z rynku pierwotnego Fordon

93 ogłoszenia

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

610 895 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

464 544 zł48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

477 284 zł53 m² 9 073,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

352 200 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2054

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

552 463 zł60 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

450 640 zł46 m² 9 800,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

720 503 zł81 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzeleckiego

Fordon,Bydgoszcz

644 000 zł71 m² 9 070,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie u Nas! Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 71 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

401 486 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

473 765 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

574 264 zł47 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

370 385 zł40 m² 9 225,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

703 726 zł77 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowych mieszkań fordon żemojtela osiedle eskulapa Dobra, bezpieczna inwestycja, doskonały dojazd, pełna infrastruktura. Osiedle pełne zieleni, cisza, idealna propozycja do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

479 424 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

473 765 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

327 900 zł32 m² 10 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową: 2 skateparki, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, ścianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

468 026 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzeci etap budowy nowej inwestycji na Bajce na bydgoskim Fordonie! Inwestor zaprojektował cztery budynki mieszkalne z halą parkingową na poziomie parteru oraz garażami indywidualnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwietniowa

Fordon,Bydgoszcz

920 000 zł383 m² 2 402,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości wyłączność! rynek pierwotny! Bydgoszcz/ul. Kwietniowa / 920 000 zł / 1054 m2 działka / 2402 zł/m2/ dom :powierzchnia całkowita - 383 m2 / powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

436 430 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

330 855 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

557 900 zł56 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

356 328 zł35 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Osiedle fordom, bydgoszcz Fordon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

445 000 zł48 m² 9 196,11 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025