dowolna

Nowe mieszkania i domy Fordon, Bydgoszcz - Nieruchomości z rynku pierwotnego Fordon

90 ogłoszeń

90 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

218 800 zł28 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Promocja kwietniowa! Obniżka ceny o 27 tys zł! W ofercie do mieszkania jest miejsce postojowe zewnętrzne oraz system zdalnego zarządzania mieszkaniem w kwocie 21.000 zł IDEALNE POD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

355 400 zł52 m² 6 835 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja kwietniowa! Obniżka ceny o 39 tys zł! W ofercie do mieszkania jest miejsce postojowe zewnętrzne oraz system zdalnego zarządzania mieszkaniem w kwocie 21.000 zł Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

452 400 zł59 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja kwietniowa! Obniżka ceny o 60 tys zł! W ofercie do mieszkania jest 2x miejsce postojowe zewnętrzne oraz system zdalnego zarządzania mieszkaniem w kwocie 36.000 zł WIDOK NA PARK -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

436 100 zł63 m² 6 879 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja kwietniowa! Obniżka ceny o 46 tys zł! W ofercie do mieszkania jest miejsce postojowe zewnętrzne oraz system zdalnego zarządzania mieszkaniem w kwocie 21.000 zł Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

443 000 zł58 m² 7 573 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i bez podatku pcc Ceny mieszkań podlegają negocjacji* super oferta rabatowa W kwietniu! świetna lokalizacja: 1. Zielona okolica obok nowego Parku Akademickiego, blisko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

239 678 zł28 m² 8 658,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

402 782 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tej oferty nie można przegapić! Prezentowana nieruchomość jest usytuowana na 1 piętrze kameralnego budynku z roku 2022. Powierzchnia mieszkania wynosi 54.43m2 a składają się na nią: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

478 063 zł63 m² 7 549,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

251 351 zł28 m² 9 140,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja zlokalizowana w Fordonie w pięknym kompleksie kameralnych bloków. Dbałość o detale oraz wygodę mieszkańców sprawia, że decydując się na mieszkanie w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

303 255 zł42 m² 7 237,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym o pow. 41,9 m2 z balkonem promocja 336.060 zł -> 303.255 zł oraz GRATIS: - miejsce postojowe naziemne - pakiet smart home premium -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

443 232 zł58 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Fordonie 0% prowizji 0% podatku pcc W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 3 sypialnie - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

321 826 zł43 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskim Fordonie zaplanowano cztery czteropiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

359 384 zł52 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa odsłona Bajki na bydgoskim Fordonie! Inwestor zaprojektował cztery budynki mieszkalne z halą parkingową na poziomie parteru oraz garażami indywidualnymi. W pierwszym z nich znajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

268 268 zł35 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drugi etap budowy nowej inwestycji na Bajce na bydgoskim Fordonie! Inwestor zaprojektował cztery budynki mieszkalne z halą parkingową na poziomie parteru oraz garażami indywidualnymi. W drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

385 560 zł57 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

304 109 zł39 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

402 834 zł58 m² 6 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy projekt, który zostanie zrealizowany w bydgoskim Fordonie to oferta przede wszystkim dla osób ceniących sobie nowoczesną architekturę oraz funkcjonalnie zaprojektowane układy mieszkań. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

453 402 zł66 m² 6 850,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

262 032 zł33 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

489 300 zł70 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

251 251 zł28 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

397 392 zł58 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

534 660 zł80 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

344 349 zł50 m² 6 849,99 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

264 930 zł35 m² 7 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

370 791 zł54 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

267 764 zł34 m² 7 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

522 690 zł80 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

254 133 zł33 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

460 437 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

319 495 zł41 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

331 890 zł51 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie (51,06m2) na pierwszym piętrze w nowym (2022r) budynku na bydgoskich Fordonie na Osiedlu Bajka. Zakup bez podatku pcc 2%! Mieszkanie w stanie deweloperskim składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Fordon,Bydgoszcz

379 898 zł54 m² 7 035,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! 0% pcc! Nowoczesna architektura! W spokojnej i zielonej części Bydgoszczy! lokalizacja: * 5 minut do Parku Milenijnego * 15 minut do Centrum miasta * 2 min do centrum handlowego ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Fordon,Bydgoszcz

274 200 zł36 m² 7 616,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Fordon,Bydgoszcz

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Fordon,Bydgoszcz

299 898 zł41 m² 7 314,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022