dowolna

Nowe mieszkania i domy Wyżyny, Bydgoszcz - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wyżyny

44 ogłoszenia

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

390 011 zł47 m² 8 221,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł45 m² 8 882 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc Obsługujemy wiele inwestycji, poznasz je wszystkie w jednym miejscu! Proponowane mieszkanie trzypokojowe świetnie nada się jako pierwsze mieszkanie dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

399 504 zł49 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

547 938 zł75 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

310 510 zł35 m² 8 821,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

347 905 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

399 504 zł49 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

338 522 zł43 m² 7 914,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

364 225 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

390 074 zł48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

314 244 zł36 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

425 200 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

383 900 zł52 m² 7 396,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

310 500 zł36 m² 8 697,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

497 273 zł67 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 67,29m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

399 040 zł54 m² 7 403,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

301 511 zł34 m² 8 813,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

403 095 zł52 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

422 488 zł55 m² 7 715,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

375 803 zł48 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

338 515 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

377 914 zł52 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 51,84m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

330 642 zł42 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

301 576 zł34 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

665 247 zł90 m² 7 389,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 90,02m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

422 499 zł55 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

435 225 zł52 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2 znajdujące się na 3 piętrze w nowej inwestycji, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

497 273 zł67 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

440 990 zł63 m² 6 955,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

445 351 zł52 m² 8 590,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mamy mieszkania w inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na pograniczu osiedli Bartodziej i Wyżyny w Bydgoszczy Do Centrum 6km i pcc! Proponowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

692 254 zł90 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mamy mieszkania w inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na pograniczu osiedli Bartodziej i Wyżyny w Bydgoszczy. i pcc! Do Centrum 6 km. Proponowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

381 360 zł37 m² 10 183,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc Obsługujemy wiele inwestycji, poznasz je wszystkie w jednym miejscu! Proponowane mieszkanie dwupokojowe świetnie nada się jako pierwsze mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

527 620 zł59 m² 8 878 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

433 812 zł45 m² 9 587 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

383 098 zł52 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,84m2 znajdujące się na 2 piętrze w nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

522 750 zł78 m² 6 701,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

399 553 zł52 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

440 908 zł63 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

399 000 zł54 m² 7 391,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024