dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Bydgoszcz - Oferty wynajmu lokali użytkowych

367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Siernieczek

Siernieczek,Bydgoszcz

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oprócz czynsz najmu najemca ponosić będzie koszty eksploatacyjne (woda, prąd, c.o. wg zużycia) oraz koszty utrzymania nieruchomości (ochrona, windy, podatki, sprzątanie, itp.) w wys. 6 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni 150m2. Sale konferencyjne, obiekt nadający się na szkołę językową, naukę jazdy itp. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

15,15 zł/m²165 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia piętro budynku o pow.165m2 z zapleczem sanitarnym. Idealnie nadaje się na biura,solarium ,szkołę tańca,itp. Czynsz najmu wynosi 2500,-netto plus wg zużycia prąd,woda,ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stroma

Szwederowo,Bydgoszcz

31,43 zł/m²35 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam państwu do najmu lokal handlowo-usługowy znajdujący się w pawilonie handlowym w pobliżu ul. Stromej. Lokal przeznaczony na prowadzenie działalności handlowo usługowej. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

10 zł/m²170 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w Centrum Bydgoszczy z własnym parkingiem. Składa sięz sali o pow. ok. 130m2, dwóch wc, pomieszczenia socjalnego i dwóch pokoi biurowych o pow. ok. 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

27,34 zł/m²128 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ma powierzchnię 128m2, w tym toaleta z umywalką ok. 5m2. Na podłodze panele, które można zdemontować (pod spodem jest gres). Wszystkie okna i drzwi wejściowe zabezpieczone roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

15 zł/m²75 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy z możliwością podziału. Na tej samej posesji można wynająć magazyny, utwardzony plac, inne powierzchnie biurowe. Dodatkowo najemca co miesiąc pokrywa koszty za opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

10 zł/m²60 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w Centrum Bydgoszczy z własnym parkingiem, powierzchnia 130m2 (możliwość powiększenia do 200m2, albo wynajęcia mniejszej powierzchni: 40m2 i 20m2). Własna toaleta. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na cele biurowe lub usługowe. Dedykowany jest na gabinety lekarskie lub przychodnie, poniewaz aktualnie lokal ten ma takie przeznaczenie. Składa się z 5-6 gabinetów lekarskich (każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²217 m² 6 510 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal idealny na biuro, kancelarię, siłownię lub inną działalność. O łącznej powierzchni 217m2 dwupoziomowy (obecnie są to dwa lokale o pow, parter 163m2, piętro 54m2, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

46,67 zł/m²60 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na handel i usługi położony w odnowionej kamienicy przy ul. Gdańskiej. Lokal dostosowany do potrzeb handlowo usługowych (możliwość przeznaczenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Dolny Taras,Bydgoszcz

61,50 zł/m²30 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na dworcu pks, w bardzo ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal składa się z 3 pokoi zamkniętych + 2x wc. Powierzchnia biurowa klasy A Standard wykończenia powierzchni wspólnej i otoczenia biurowca: otoczenie teren: ogrodzony, ochrona:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

31,25 zł/m²208 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony na Starym Mieście, dwupoziomowy. Parter 108m2, pomieszczenie gospodarcze, biuro, toaleta, sala sprzedaży. Piętro 100m2, sala sprzedaży 70m2 i pomieszczenie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

20 zł/m²220 m² 4 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponowane biura 1 piętro biurowca.- powierzchnia 219,5 m2. Trzy największe pomieszczenia biurowe od strony zachodniej są klimatyzowane. W biurze znajduje się aneks kuchenny oraz dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow.30m@ w Fordonie. Duża sala z oknem wystawowym,łazienka,korytarz. Super lokalizacja-blisko rynku w Fordonie. Informacje i prezentacja Anka Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

28 zł/m²50 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy przy ulicy Długiej w Bydgoszczy o powierzchni 30m2 na drugim piętrze z własnym pomieszczeniem sanitarnym. Reprezentacyjny lokal o wysokim standardzie w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal na pierwszym pietrze o powierzchni 70m2 w dzielnicy Bartodzieje. Idealnie nadaje się na biuro, siedzibę firmy. Teren ogrodzony z dużym parkingiem. Sugerowana oferta na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

26,67 zł/m²75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-użytkowy w Śródmieściu, położony przy ruchliwej ulicy. Lokal został po kapitalnym remoncie. Powierzchnia 75m2- jedno duże pomieszczenie + pomieszczenie sanitarne. Rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

20 zł/m²129 m² 2 573 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia najmu 128,68m2 na II pietrze Powierzchnia biurowa w dobrym stanie technicznym ,., stan techniczny pomieszczeń dobry , wysokość 3,00 m , Klimatyzator w głównym pokoju. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

35 zł/m²256 m² 8 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal składa się z: 4 pokoi zamkniętych + otwartego sekretariatu oraz z dwóch wc. Powierzchnia biurowa klasy A Standard wykończenia powierzchni wspólnej i otoczenia biurowca: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²268 m² 13 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Czynsz najmu obejmuje wszystkie koszty eksploatacyjne Lokal biurowy w Centrum Bydgoszczy o wysokim standardzie na trzecim piętrze kamienicy. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

13,79 zł/m²58 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy / biuro na drugim piętrze,58 m 2 - cena 800 zł netto + opłata eksploatacyjna - 380,00 zł /m-c netto Na terenie posesji monitorowany parking, miejsce parkingowe - 60,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

19,10 zł/m²89 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 89m2, przystosowany dla niepełnosprawnych. Składa się z czterech sal o powierzchni ok. 25m2, 25m2, 14m2,4m2. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

21,54 zł/m²65 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o pow. 50m2 położony przy głównej ulicy w ciągu pieszych na pierwszym piętrze. Stan techniczny lokalu jest do wprowadzenia; lokal jest nowy. Położenie w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110,70 zł/m²165 m² 18 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow.165 M2, PRZY GŁÓWNEJ ULICY HANDLOWEJ. Wolny od 1 czerwca 2013 roku do czynszu najmu trzeba doliczyć ogrzewanie- umowa Z kpc to jest ok 3zł do M2. Lokal posiada pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

35 zł/m²312 m² 10 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal składa się z: 5 pokoi zamkniętych + otwarty sekretariat oraz z dwóch wc. Powierzchnia biurowa klasy A Standard wykończenia powierzchni wspólnej i otoczenia biurowca: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

30 zł/m²360 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy, użytkowy położony w Śródmieściu, w pobliżu dworca pkp.Powierzchnia 396m2, niski parter. Na całej długości lokalu witryna wystawowa. Lokal przestronny z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

40,86 zł/m²147 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 146,84m2 z witryną od strony ulicy na parterze. Do czynszu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości 32 pln/m2. Wysokość czynszu do negocjacji. Podane ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

23,33 zł/m²120 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal o bardzo wysokim standardzie o powierzchni 120 m 2 znajduje się z 5 pomieszczeń biurowych ,gdzie w każdym pomieszczeniu podłączona jest sieć komputerowa ,ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy zaadoptowany z mieszkania w kamienicy. Składa się on z następujących pomieszczeń: 16/20/25m2 podłoga parkiet, ściany gładzie, hall 7m2 podłoga kafle, ściany gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

21,50 zł/m²100 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 100m2 z własnym parkingiem w pobliżu dworca pkp opłaty eksploatacyjne na poziomie 1-1,5zł/m2 poza sezonem grzewczym oraz 7,5-8m2 w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²267 m² 13 366 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Czynsz najmu obejmuje wszystkie koszty eksploatacyjne Lokal biurowy w Centrum Bydgoszczy o wysokim standardzie na pierwszym piętrze kamienicy. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

15 zł/m²281 m² 4 215 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia biurowe na pierwszym piętrze. Możliwość wynajęcia także hal produkcyjno-magazynowych na tym samym terenie. Nieruchomość posiada następujące media: - instalacja elektryczna, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

65,02 zł/m²38 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze z klimatyzacją i roletami antywłamaniowymi. Do czynszu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości 32 pln/m2. Wysokość czynszu do negocjacji. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

21 zł/m²120 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 120m2, miejsca parkingowe, wszystkie media, dostęp do pomieszczeń sanitarnych w czynszu. Na podłogach wykładziny, na ścianach gładzie. Okna drewniane. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

36,64 zł/m²47 m² 1 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 47m2, na dzisiaj spełniający funkcję gabinetu kosmetycznego, usytuowany na I piętrze budynku na osiedlu Fordon Szybowników. Lokal ma wydzielone 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

21 zł/m²50 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 50m2, miejsca parkingowe, wszystkie media, dostęp do pomieszczeń sanitarnych w czynszu. Na podłogach wykładziny, na ścianach gładzie. Okna drewniane. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prezentuję lokal biurowy w Centrum Bydgoszczy na wynajem. Biuro mieści się w kamienicy na pierwszym piętrze. Biuro położone jest blisko Sądu , Urzędu Miasta Bydgoszczy, wyspy Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

39,13 zł/m²115 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni znajduje się na parterze pawilonu. Pomieszczenie posiada ogrzewanie podłogowe -gazowe. Duża witryna wystawowa znajduje się od strony ulicy. Istnieje możliwość podzielenia.