dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Bydgoszcz - Oferty wynajmu lokali użytkowych

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bydgoszcz

22,06 zł/m²68 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

#Trzy pomieszczenia w centrum Polecam państwu lokal mieszczący się w kamienicy przy ul. Chrobrego. Budynek zarządzany przez wspólnotę z możliwością parkowania samochodu na podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Bocianowo,Bydgoszcz

10,26 zł/m²78 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w ścisłym Centrum (okol. Ronda Jagiellonów), przygotowany do kapitalnego remontu zgodnie z życzeniem Najemcy. Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra (1600 zł netto) lub tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

6,67 zł/m²300 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o pow. 300 m2 do remontu. Lokalizacja bardzo dobra samo centrum miasta. Więcej informacji i prezentacja pod nr. tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej

Kapuściska,Bydgoszcz

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwuosobowy pokój w M-4. Całkowity koszt wynajęcia- 400 zł od 1 osoby ( w tym opłaty dla właściciela, czynsz, prąd i gaz). Internet upc- 10-15 zł Preferowani studenci, uczniowie, młode.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej

Kapuściska,Bydgoszcz

10 zł/m²25 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwuosobowy pokój w 3-pokojowym mieszkaniu w bloku przy ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej, blisko szpitala. Całkowity koszt wynajęcia- 350 zł od 1 osoby ( w tym opłaty dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowo-handlowo-biurowy w samym centrum Oś. Leśnego w Bydgoszczy (duże skupisko sklepów i lokali usługowych). Doskonała komunikacja. Zajezdnia autobusowa oraz dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w Centrum. Pow. użytkowa lokalu wynosi 200 m2. Lokal posiada dwa tarasy, z widokiem na Wyspę Młyńską. Obecnie lokal jest w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

30 zł/m²120 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 50% miesięcznego najmu! Zapraszam do wynajęcia lokalu usługowego o pow. 120 m 2 zlokalizowanego w nowym bloku na Bielawach. Lokal wolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

30 zł/m²145 m² 4 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam Państwu lokal przy jednej z głównych ulic w Bydgoszczy. Składa się z dużej sali, dwóch mniejszy oraz pomieszczeń socjalno - sanitarnych. Posiada dodatkowe wyjście od zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

3,75 zł/m²400 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy posiadający duże możliwości. Do tej pory funkcjonował jako klub-dyskoteka. Istnieje możliwość wynajmu w obecnym stanie z częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5,71 zł/m²70 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferuję salę sportową w centrum miasta , świetnie nadającą się do zajęć fitness, aerobiku, tańca, jogę. Sala wyposażona jest w lustra, sprzęt grający do dyspozycji. Wynajęcie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

14,17 zł/m²120 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam państwu mieszkanie położone w zadbanej kamienicy przy secesyjnej ulicy miasta. Kamienica zadbana, zarządzana przez spółdzielnię mieszkaniową Zrzeszeni, miejsce parkingowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pomorska

Bocianowo,Bydgoszcz

8,33 zł/m²30 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ul. Pomorska, blisko Cieszkowskiego. Dwuosobowy pokój w 3-pokojowym, zadbanym mieszkaniu. Koszt wynajęcia od 1 osoby: - czynsz najmu 250 zł - 1/4 rachunku za gaz (ok. 20 zł w lato -100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

41,67 zł/m²48 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal położony w ciągu pawilonów handlowych. Do wynajęcia lokal - pawilon handlowy o pow.48m2 w Śródmieściu. Duża sala z oknem wystawowym - idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

117,65 zł/m²170 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 170 m2 w Centrum Fordonu o dużym przepływie klientów - bardzo dobra lokalizacja. W/w lokal posiada 2 kondygnacje po 85 m2. Nieruchomość jest w trakcie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

18,89 zł/m²90 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy na parterze kamienicy na ul. Kordeckiego. Powierzchnia lokalu ok. 90 m2, wejście bezpośrednio z ulicy do głównego pomieszczenia, z otwartymi przejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²145 m² 4 350 zł

 

 

 

Wyżyny,Bydgoszcz

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam Państwu lokal handlowo-usługowy położony na pograniczu dzielnic Wyżyny i Kapuściska. Lokal o pow. około 100m2 z witryną wystawową, niezależnym wejściem dla personelu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

 

 

Górzyskowo,Bydgoszcz

25 zł/m²85 m² 2 125 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia 3 pomieszczenia biurowe: 50 m 2 21 m 2 14 m 2 Lokale znajdują się w budynku biurowo-produkcyjnym na terenie zamkniętym i monitorowanym. Do dyspozycji wynajmujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Poznańska

Śródmieście,Bydgoszcz

29,41 zł/m²102 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 102 m2 ,posiadający wszystkie media , aktualnie po gruntownym remoncie, sprzedam lub wynajmę. Cena do sprzedaży do negocjacji 390 tys. Lokal nadaje się na każdego rodzaju działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

33,33 zł/m²24 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajmę bardzo ładne pomieszczenie biurowe przy kancelarii prawnej na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy, vis a vis ul. Zamojskiego. W ogłoszeniu zamieszczono zdjęcia z wizualizacji, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po generalnym remoncie. 40 m kw. Jedno pomieszczenie plus zaplecze socjalne plus łazienka. Prąd trójfazowy, ogrzewanie gazowe. Okna antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, kraty. Alarm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

20 zł/m²15 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam państwu mały lokal położony w oficynie kamienicy przy ul. Gdańskiej. Loka idealnie nadaje się na prowadzenie działalności handlowo usługowej Opłaty: czynsz najmu +vat + opłaty w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

18,67 zł/m²150 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo, pow. 150m 2. Lokal składa się z 3 pomieszczeń oraz 2 łazienek. Znajduje się w bezpiecznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

50 zł/m²27 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia mały lokal z przeznaczeniem na biuro, sklep lub inną działalność gospodarczą. Lokal połozy przy ul. Gdańskiej. Koszt najmu 1350,- +opłaty administracyjne 110,- zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro domu na terenie prywatnej posesji w okolicy ul. Inowrocławskiej pod działalność biurowo - usługową. Pomieszczenie składa się z pokoju, otwartej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

19,23 zł/m²130 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni 130 mkw w wysokim standarcie. Obiekt znajduje sie na drugim piętrze kamienicy. Ogrzewanie gazowe , płatne 3,25 mkw przez cały rok. Prąd, woda w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Siernieczek

Siernieczek,Bydgoszcz

29,74 zł/m²27 m² 806 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem nowoczesne biura W nowoczesnych wnętrzach! Nowoczesne biuro do wynajęcia w budynku biurowym o łącznej powierzchni ponad 3000 m/2. Każda kondygnacja posiada w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mennica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

23,89 zł/m²372 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko W metro nieruchomości do wynajęcia nowoczesny obiekt położony na brzegu rzeki na wyspie młyńskiej Oferujemy możliwość wynajęcia powierzchni usługowo-biurowych w zupełnie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

18,18 zł/m²110 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w bardzo dobrej cenie Lokal na osiedlu Szwederowo w nowym budownictwie w otoczeniu starych i nowych bloków. Lokal na parterze z oddzielnym wejściem, zapleczem socjalnym, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

19,50 zł/m²40 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy składający się z dwóch pomieszczeń położony na pierwszym piętrze w Centrum Bydgoszczy. Łazienki wspólne. Teren zamknięty z własnym parkingiem. Podana kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

16,92 zł/m²65 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy W centrum miasta Lokal użytkowy o powierzchni 65m2 z przeznaczeniem na biuro, zlokalizowany na II piętrze w 100-letniej kamienicy przerobionej na biurowiec. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Siernieczek,Bydgoszcz

29,66 zł/m²12 m² 347 zł

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

29,96 zł/m²17 m² 518 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest pomieszczenie biurowe o powierzchni 17m2 położone na II piętrze w biurowcu w Centrum Bydgoszczy blisko ulicy Jagiellońskiej. Czynsz w wysokości 518,7 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²32 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Doskonała lokalizacja - pomieszczenia biurowe w bardzo dobrej cenie Lokal w wysokim standardzie. Doskonałe miejsce na biuro rachunkowe, gabinety lekarskie, kancelarie prawne itd. Na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

15 zł/m²16 m² 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem pomieszczenia w budynku wolnostojącym z przeznaczeniem na biura, działalność usługową, handlową w wysokim standardzie. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

19,10 zł/m²89 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia biurowo-usługowe w centrum miasta. Lokal składa się z czterech pokoi, w tym dwa pomieszczenia po około 30 m 2 każde, trzecie pomieszczenie ok. 20 m 2 , małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

15,45 zł/m²110 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal przeznaczony na każdą działalność, położony w Centrum miasta. Składający się z kilku pomieszczeń z możliwością przebudowy. Dogodny dojazd, miejsca parkingowe na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

29,03 zł/m²31 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy W centrum miasta Lokal użytkowy o powierzchni 31m2 z przeznaczeniem na biuro, zlokalizowany na III piętrze w nowoczesnym biurowcu. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

24,62 zł/m²65 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenia biurowe położone na osiedlu Skrzetusko. Bardzo ładny lokal składa się z trzech pomieszczeń, zaplecza socjalnego. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij