dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Bydgoszcz - Oferty wynajmu lokali użytkowych

367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

24 zł/m²170 m² 4 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem pomieszczenia biurowe w dobrej lokalizacji, z własnym parkingiem. Możliwość wynajęcia dodatkowych pomieszczeń. Do kwoty najmu należy doliczyć podatek vat oraz opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

26 zł/m²40 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie biurowe z parkingiem w bardzo dobrej lokalizacji. Biuro bardzo ładne, czyste, dobrze nasłonecznione. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń połączonych ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

12,30 zł/m²200 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal w centrum miasta o powierzchni 200 m 2 usytuowany na I piętrze budynku dwukondygnacyjnego. Całość poza jednym ok 20 metrowym pomieszczeniem tworzy otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

15 zł/m²60 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o charakterze biurowym o powierzchni 60m2 Lokal znajduje się na I piętrze. W pobliżu sądy, urząd miasta, prokuratura. Idealny na kancelarię adwokacką. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

30 zł/m²25 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal składający pomieszczenia o pow. ok. 23m2 oraz łazienki z wc. Całkowita cena wynajmu wraz z opłatami wynosi 35zł/m2 netto. W cenie tej wliczone mamy m.in.: czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

24 zł/m²350 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Lokale biurowe w Centrum na drugim piętrze z przeznaczeniem na działalność usługową,handlową,biurową. Budynek jest doskonale skomunikowany (11 linii autobusowych) i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w Centrum Bydgoszczy. Składa się z jednego pomieszczenia biurowego o pow. ok 55m2 i zaplecza socjalnego z toaletą. Całość pomieszczeń utrzymana w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

27 zł/m²100 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo reprezentacyjne biuro w budynku biurowo-handlowym.3 pomieszczenia na I piętrze z otwartym sekretariatem.Wejście od ulicy. . Wykończenie na bardzo dobrym poziomie,na podłogach gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy z witryną zlokalizowany przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta - blisko rada Grunwaldzkiego w Bydgoszczy. Świetna lokalizacja sprawia, że przyszły Najemca będzie łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

30 zł/m²102 m² 3 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal składający się z jednego pomieszczenia o pow. 102m2 oraz łazienki z wc. Całkowita cena wynajmu wraz z opłatami wynosi 35zł/m2 netto (w szczególnych przypadkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

43,80 zł/m²137 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia sklepowa o łącznym metrażu 137m2. Duże witryny sklepowe. Obok sklepu własny, duży parking. Możliwość aranżacji wnętrza wg uznania klienta. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

37 zł/m²200 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w nowoczesnym obiekcie handlowo-biurowym. Obecnie lokal składa się z 5 pokoi, toalet, oraz pom. socjalnego. W związku z tym,że wszelkie ścianki w lokalu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

16,67 zł/m²30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe w pobliżu Starówki o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokale po kapitalnym remoncie. Na prezentowaną powierzchnię składa się pomieszczenie biurowe oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

30 zł/m²203 m² 6 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale użytkowe w nowym budownictwie. Prezentowany lokal składa się z dwóch sal sprzedaży o pow. 70m2 i 107m2, korytarza z wyjściem na patio oraz dwóch wc. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Skrzydło w kamienicy do wynajęcia znajdujące się przy ul. Dworcowej. Lokal tylko na reprezentacyjną działalność biurową, najlepiej na kancelarię notarialną, adwokacką. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40,91 zł/m²220 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal na wynajem w Centrum miasta. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, stylowo zaaranżowana. LOkal 2poziomowy. Na każdym poziomie 110m2. Na podłodze nowa glazura. Ścany gładzone. LOkal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

21 zł/m²60 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcie lokal biurowy składający się z 2 dużych pokoi, łazienki z wc i oraz zaplecza kuchennego Obiekt ogrodzony i monitorowany. Idealnie nadaje się na salon kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

24 zł/m²13 m² 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o różnym standardzie wykończenia i o różnych wymiarach. Możliwość wynajęcia powierzchni od kilkunastu m2 do kilkuset m2. Do ceny czynszu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok. 20m2, składający się z sali sprzedaży oraz małego zaplecza z wc. Obiekt wykafelkowany, wymagający jedynie odmalowania ścian. Ogrzewanie elektryczne. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

24 zł/m²400 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokale biurowe w Centrum na trzecim piętrze z przeznaczeniem na działalność usługową,handlową,biurową. Budynek jest doskonale skomunikowany (11 linii autobusowych) i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

42 zł/m²217 m² 9 114 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Reprezentacyjny sklep w centrum Bydgoszczy Duża sala sprzedażna,zaplecze socjalne Bardzo ładne wykończenie Duże witryny z szybami przeciwwłamaniowymi :dodatkowe informacje Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

29,41 zł/m²34 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sklepik usytuowany w ciągu pawilonów. Zdjęcia stanu poprzedniego - obecnie wygląda atrakcyjniej. Sala sprzedaży ok.20m2 - stan dobry Zaplecze : magazynek + toaleta -łącznie ok 10m2. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

24 zł/m²350 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Lokale biurowe w Centrum na pierwszym piętrze z przeznaczeniem na działalność usługową,handlową,biurową. Budynek jest doskonale skomunikowany (11 linii autobusowych) i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

19,61 zł/m²51 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro 51m2 w pięknej 100-letniej kamienicy przerobionej na biurowiec. Okna pcv, centralne ogrzewanie, alarm, stałe łącze internetowe. Wolne od października. Do ceny należy doliczyć koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

18,92 zł/m²37 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia na działalność biurową lub jako lokal mieszkalny. Lokal nieumeblowany, składa się z pokoju z wyjściem na balkon przedpokoju, pomieszczenia socjalnego i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

48,78 zł/m²82 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia w dobrej cenie bardzo atrakcyjny lokal przy ulicy Gdańskiej, idealny na bank, siedzibę firmy ubezpieczeniowej, sklep. W skład lokalu wchodzi przestronna sala sprzedażowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

44,44 zł/m²270 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia sklepowa o łącznym metrażu 270m2. Duże witryny sklepowe. Obok sklepu własny, duży parking. Możliwość aranżacji wnętrza wg uznania klienta. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciekawe pomieszczenie w nowej odrestaurowanej kamienicy w suterenie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz zaplecza socjalnego. Okna nowe pcv, wejście bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Okole

Okole,Bydgoszcz

62,50 zł/m²128 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo handlowy w nowo wybudowanym budynku na Okolu przy głównej ulicy na parterze z wejściem od ulicy z zapleczem sanitarnym,Wszystko wykonane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ludwikowo

Jachcice,Bydgoszcz

25 zł/m²28 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w nowoczesnym biurowcu, przy ul.Ludwikowo - wylkadzina dywanowa - gładzie gipsowe - oświetlenie jarzeniowe - okna PCV - centralne ogrzewanie - własny alarm - telewizja przemysłowa - dostęp na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

33,33 zł/m²12 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w nowoczesnym biurowcu, - gładzie gipsowe - oświetlenie jarzeniowe - okna pcv - centralne ogrzewanie - klimatyzacja - własny alarm - telewizja przemysłowa - dostęp na karty magnetyczne -.