dowolna

Lokale użytkowe Bydgoszcz – na sprzedaż i na wynajem w Bydgoszczy

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bydgoszcz - na wynajem lokal po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 40 m2 w oficynie kamienicy w Śródmieściu. - domofon - Kuchnia, oraz łazienka - Ogrzewanie gazowe kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

550 000 zł88 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy położony w centrum Bydgoszczy o powierzchni 88 m2. Lokal znajduje się przy głównej ulicy miasta, z dużą witryną znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

42 zł/m²50 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia trzypokojowy lokal O powierzchni 50M znajdujący się W budynku biurowym zlokalizowanym na bydgoskim Szwederowie. Budynek idealny na siedzibę firmy, bądź usługi typu kancelaria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

249 120 zł28 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal komercyjny w apartamentowcu z przeznaczeniem biurowym, usługowym itp. Idealna propozycja dla inwestora szukającego nieruchomości do wynajmu z dobrą stopą zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

550 000 zł89 m² 6 179,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

tel. Mam przyjemność zaprezentować bardzo atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokal posiada osobne wejście z witryną od głównej ulicy oraz jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ludwikowo

Okole,Bydgoszcz

26,79 zł/m²28 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: klimatyzowane biuro 28m2 na drugim piętrze budynku przy ulicy Ludwikowo 7 w Bydgoszczy. Dodatkowo oddzielna toaleta oraz pomieszczenie socjalne. Parking na terenie biurowca na kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

39,22 zł/m²102 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy do wynajęcia duży lokal użytkowy o powierzchni 101,76 m2. Lokal umiejscowiony jest w odrestaurowanej kamienicy, mieszczącej się w ścisłym centrum miasta przy Wełnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

23,33 zł/m²60 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Nieumeblowane pomieszczenia biurowe w klimatycznej 100letniej Kamienicy w Centrum Bydgoszczy (ul. Dworcowa). 2pokoje Centralne ogrzewanie, klimatyzacja. Dostęp do budynku na karty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal położony na parterze odnowionej kamienicy blisko ul. Śniadeckich czyli w ścisłym centrum miasta. Lokal przeznaczony jest na działalność handlową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł49 m² 3 035,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler nieruchomości poleca Państwu lokal użytkowy usytuowany w suterenie kamienicy z 1880 roku w samym ,sercu" miasta Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 49,08 m2 z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

21,67 zł/m²120 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały lokal na twój biznes! bartodzieje! nieopodal ulicy wyszyńskiego! wejście od ulicy! duże okna wystawowe! przeznaczenie handlowe! usługowe! biurowe! ogrzewanie miejskie! polecam! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

35 zł/m²10 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem: pomieszczenia biurowe na pierwszym oraz drugim piętrze. Kapuściska, blisko komunikacji miejskiej, parku przemysłowego oraz wyjazdu z miasta. Budynek z żelbetu, parking na posesji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

48,21 zł/m²56 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym, z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność W biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

44,44 zł/m²36 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Centrum Bydgoszczy o powierzchni 36m2. Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej kamienicy w samym centrum miasta w rejonie Wełnianego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Błonie,Bydgoszcz

3 500 000 zł685 m² 5 109,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż gotowa inwestycja - nowa Biedronka ***oferta wyłącznie w Forma Nieruchomości*** - nowy budynek na gwarancji generalnego wykonawcy - przy głównym ciągu komunikacyjnym - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

880 000 zł113 m² 7 787,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca! Lokal zlokalizowany na wysokim parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi ,kuchni, wc i łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,pomorskie

15 000 zł35 m² 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam kontener Gastronomiczny ze sprzętem. Kontener można przewieść w inne miejsce. Transport we własnym zakresie. Faktura vat Oferta: gotowy biznes, możliwość kontynuacji działalności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

470 000 zł62 m² 7 642,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas - na sprzedaż - fenomenalnie usytuowany lokal użytkowy: * Osiedle Wyżyny, część znana jako "na Skarpie" czy też Ogrody, * tuż obok pętli tramwajowej, przystanków autobusowych, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

53,85 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usytuowany w świetnej lokalizacji na samym środku targowiska na Kapuściskach. Nieruchomość położona na poziomie 0 przy bardzo często uczęszczanej alejce co gwarantuje duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kaszubska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł81 m² 4 876,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedam bezpośrednio lokal w Bydgoszczy o powierzchni ok. 81 m2 przy ul. Kaszubskiej 8. Lokal znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności handlowej - posiada duże witryny sklepowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 000 zł201 m² 4 477,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż biura na 6 piętrze biurowca przy ulicy Dworcowej 110, tuż przy Dworcu pkp Lokal znajduje się na VI piętrze biurowca, w którym działają firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Makler poleca do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym,z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

24 zł/m²250 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal gastronomiczny - restaurację, bar. Lokal położony jest w Śródmieściu. Lokal jest po remoncie, całkowicie wyposażony, sala dla konsumenta, kuchnia do przygotowywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

50 zł/m²55 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Makle r poleca do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym,z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

38,24 zł/m²170 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie wynajmu posiadamy duży lokal w samym centrum miasta. Lokal dwupoziomowy o powierzchni całkowitej 170m2, po 85m2 na poziom, oba poziomy połączone są wewnętrznymi schodami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w budynku inwestycyjnym pod gabinet lekarski lub kosmetyczny z wc, przy ul. Nakielskiej 25m2 +10 m2 części wspólne z poczekalnią i dodatkowym wc cena 1450 netto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł168 m² 2 671,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy położony w samym Śródmieściu, poziom -1, w suterenie. Całkowita powierzchnia to 168m, do dowolnej aranżacji. Budynek reprezentacyjny, wszystko zupełnie odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

15,91 zł/m²220 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynaęcia lokal o pow. 220m2. Może pełnić funkcję magazynowo -handlową, produkcyjną, biurową. Cena najmu 3500 zł. brutto plus opałty eksploatacyjne. dane do agenta .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

61,40 zł/m²171 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal klasy premium usytuowany w zabytkowej kamienicy położonej u zbiegu głównych ulic Starego Rynku w Bydgoszczy. Lokal o przeznaczeniu handlowo- usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O ferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne Prezentuję Państwu lokal na wynajem o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Makle r poleca do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym,z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł85 m² 5 892,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

* wyjątkowa oferta * lokal o powierzchni 74.55 m2 na parterze w odremontowanej kamienicy. Stan lokalu bardzo dobry, wymaga jedynie odświeżenia. Nieruchomość składa się z 5 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Bydgoszcz

530 000 zł88 m² 6 032,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 87,8 m2 na parterze w kamienicy przy ulicy Gdańskiej. Lokal bezczynszowy! Lokal bardzo widoczny z ulicy , możliwa witryna z reklamą. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40,50 zł/m²121 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na śródmieściu w pobliżu kanału bydgoskiego. Budynek z 1910 roku z ozdobnymi secesyjnymi motywami roślinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł49 m² 3 443,36 zł/m²

 

 

 

Skrzetusko,Bydgoszcz

880 000 zł115 m² 7 648,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł122 m² 5 679,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro Makler poleca! duże mieszkanie/lokal świetne miejsce Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu w sąsiedztwie kanału bydgoskiego. Budynek z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

65 zł/m²27 m² 1 755 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Biuro o powierzchni 27m2, w secesyjnej kamienicy po kapitalnym remoncie, w centrum Bydgoszczy. Biuro jest wykończone z najwyższej jakości materiałów, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

43,75 zł/m²64 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po kompleksowym remoncie w 2023'! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 64 m2 w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Augusta Cieszkowskiego. Lokal umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

3 250 000 zł700 m² 4 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: budynek usługowo/biurowo/handlowy: dwie kondygnacje, 700 m2 powierzchni całkowitej na działce 2443 m2. Teren ogrodzony, utwardzony, dużo miejsca parkingowego, możliwość rozbudowy, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²