dowolna

Lokale użytkowe Bydgoszcz – na sprzedaż i na wynajem w Bydgoszczy

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

22,47 zł/m²89 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przestronny lokal (89 m2) na parterze odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Idealny pod gabinety, kancelarię prawną czy biuro!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

261 000 zł60 m² 4 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni około 60m2 usytuowany na parterze biurowca w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z 3 pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

20 zł/m²41 m² 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kaucja ok.1200 zł. Opłata eksploatacyjna- ogrzewanie, woda 310 zł, prąd wg licznika, opłaty za wywóz odpadów i korzystanie z części socjalnej; 40 zł/ osoba Lokale użytkowe - biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

80 zł/m²115 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal usługowy-handlowy mieszczący się na bydgoskich Bartodziejach! Lokal mieści się na parterze w budynku dwukondygnacyjnym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²83 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest pomieszczenie o pow. 90 m2 na wysokim parterze w samym centrum Bydgoszczy. Ceny netto: - czynsz 30 zł/m2 - opłata eksploatacyjna 3 zł/m2 Media - prąd - licznik - co -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 900 zł139 m² 2 258,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta pod inwestycję! samo centrum miasta Przedmiotem oferty jest poddasze/ strych znajdujący się w kamiennicy z 1887 roku przy jednej z najważniejszych handlowych ulic w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bocianowo,Bydgoszcz

50 zł/m²41 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

54,55 zł/m²55 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na parterze przy jednej Z głównych ulic bydgoszczy Oferta wyłącznie w naszym biurze. Polecam do wynajęcia lokal w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przybory

Fordon,Bydgoszcz

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę 2-kondygnacyjny pawilon handlowy przy ul. Przybory (obok przedszkola `u krecika Szybownika`) Powierzchnia użytkowa parteru to ok 50m2 (sala sprzedaży+ 2 pomieszczenia socjalne czyli toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

24,24 zł/m²660 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest unikatowy obiekt villa secesja W centrum bydgoszczy! Wyjątkowo elegancki, w stylu secesyjnym obiekt restauracyjno-apartamentowy villa secesja położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

30 zł/m²140 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu użytkowego usytuowanego w piwnicy budynku na ul. Długiej. Idealne położenie w ścisłym centrum Bydgoszczy, kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu obiekt na Osowej Górze - halę do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub magazynowej. Może służyć na działalność typu np. : centrum rehabilitacji, sala zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną o powierzchni 40 m2 położony na parterze na jednej z głównych ulic w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal idealnie nadający się pod sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

25,86 zł/m²58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną o powierzchni 58 m2 położony na parterze na jednej z głównych ulic w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal idealnie nadający się pod sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

180 000 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się na parterze nowej kamienicy, na bydgoskim Szwederowie. Lokal o powierzchni 36 m2 położony jest w ciągu handlowo-usługowym. Posiada okna wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fordońska

Bajka,Bydgoszcz

36 zł/m²57 m² 2 052 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowo-magazynowych położonych na 1 piętrze obiektu. Przedmiotem najmu jest powierzchnia biurowa, pokój do odmalowania, wykładzina do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

399 000 zł72 m² 5 511,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalny pełniący funkcję użytkową (72,4m 2 ) usytuowany na parterze w bloku w pobliżu pkp, śródmieście Doskonała lokalizacja oraz bliskość głównego ciągu pieszego sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

34,59 zł/m²159 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Komfortowy lokal użytkowy (159m2) położny w centralnej części bydgoskich Bartodziejów. Wnętrze dwukondygnacyjnego lokalu podzielone jest na duże pomieszczenie frontowe, kilka pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

834 750 zł159 m² 5 250 zł/m²

 

 

 

Łęgnowo,Bydgoszcz

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy znajdujący się w budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul. Smoleńskiej. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

23,31 zł/m²133 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal składa się z korytarza, 7 pomieszczeń oraz 2 ubikacji (jedna z prysznicem). Dwa pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal jest na bieżąco użytkowany, więc wymaga odświeżenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

55 500 zł40 m² 1 387,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na osiedlu w dzielnicy Kapuściska. Budynek wolnostojący mieści się bezpośrednio przy ulicy. Pomieszczenie zarówno wewnątrz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Bydgoszcz

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pizzeria Rzymska, odstąpię działającą pizzerię w Bydgoszczy Opis pizzeria rzymska, pizza na kawałki, cielo pizza Odstąpię działającą Pizzerię. Gotowa do przejęcia z logo, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

219 000 zł106 m² 2 058,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 106,4 m 2 Lokal mieści się na 2 piętrze budynku C kompleksu biurowego przy ul. T. Kościuszki 27. Budynek jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

27,50 zł/m²40 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 40 m2, z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalność biurową, np. biuro księgowe, biuro usług doradczych, kredytowych, pracownia projektowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu obiekt na Osowej Górze - halę do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub magazynowej. Obiekt może służyć na działalność typu. : hurtownia, magazyn, sklep, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Osowa Góra,Bydgoszcz

119 000 zł29 m² 4 103,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Naszym Biurze Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny lokal użytkowy o powierzchni 29 m2 usytuowany na wysokim parterze przy ulicy Podmiejskiej, osowa Góra. Nieruchomość ma 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

25,20 zł/m²127 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję na wynajem 4 pokojowy lokal o powierzchni 127 m2. Lokal znajduje się na parterze w przepięknej kamienicy, w samym centrum Bydgoszczy, niedaleko Parku im. J. Kochanowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Osowa Góra,Bydgoszcz

109 000 zł26 m² 4 158,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 usytuowany na wysokim parterze przy ulicy Podmiejskiej, osowa Góra. Nieruchomość ma 26,21 m2 oraz oddzielną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

23,44 zł/m²85 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu na wynajem doskonały lokal w ścisłym centrum miasta Bydgoszczy - przy ul. Cieszkowskiego. Lokal położony jest w przyziemiu kamienicy, posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

27 zł/m²55 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (55m2) na drugim piętrze bloku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w zadbanym budynku usługowo-biurowym z 2000 r. (bez windy). Doskonała lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

2 420 000 zł500 m² 4 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler poleca Budynek użytkowy dwukondygnacyjny w Fordonie na sprzedaż. Budynek przystosowany na działalność bankową, projekt powstał w porozumieniu z bankiem dzięki czemu spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 800 000 zł330 m² 5 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Jedyna taka oferta! Niezwykle atrakcyjna lokalizacja - osiedle Glinki, dojazd główną ulicą, wjazd na posesję z możliwością parkowania, dostęp i widoczność zarówno od ulicy Glinki, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

399 000 zł80 m² 4 962,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy (80,41 m2) usytuowany na niskim parterze kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Cena do negocjacji! Lokal o powierzchni 80,41 m2, składający się z 3 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

335 000 zł73 m² 4 593,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy (72,93m2) usytuowany na niskim parterze kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Cena do negocjacji! Lokal o powierzchni 72,93 m2, usytuowana w prestiżowej lokalizacji posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 000 zł140 m² 2 242,86 zł/m²

 

 

 

Kapuściska,Bydgoszcz

12 500 zł23 m² 543,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż Lokal o powierzchni 23m2 idealnie nadający się pod butik, czy mały sklep, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji- ulica Wojska Polskiego. Powierzchnia: 23m2 Cena: 12 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu na wynajem lokal biurowy o powierzchni około 60m2 usytuowany na parterze biurowca w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z 3 pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

55 000 zł40 m² 1 378,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 35 m2 w centrum miasta! Idealne dla osób poszukujących dogodnego miejsca na swoją działalność. W lokalu wygospodarowano powierzchnię na zaplecze socjalne. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sowińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wysoki standard! atrakcyjna cena! tylko 1800 zł brutto! bardzo szybki internet - światłowód! Wynajmę lokal użytkowy 60 m/kw. w bardzo dobrym standardzie w atrakcyjnej cenie. Wejście.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij