dowolna

Lokale użytkowe Bydgoszcz – na sprzedaż i na wynajem w Bydgoszczy

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa w atrakcyjnej lokalizacji, na pograniczu bydgoskiego Górzyskowa - Szwederowa. Oferowany lokal biurowo - handlowy o powierzchni 40 m2 zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

16 000 zł16 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż kiosk o powierzchni 17 m2 zlokalizowany na bydgoskim osiedlu Osowa Góra. Kiosk wykonany jest z płyty obornickiej, fundamenty murowane, okna witrynowe. Oprócz czynszu miesięczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

16 zł/m²580 m² 9 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna usytuowana we wschodniej części Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni 580 m2, murowana i ocieplona, posiadająca trzy bramy wjazdowe o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

24 zł/m²275 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny warsztat samochodowy z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość o powierzchni 275 m, posadowiona na dużej 964 m2, w całości ogrodzonej i ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²68 m² 3 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa w atrakcyjnej lokalizacji, na pograniczu bydgoskiego Górzyskowa - Szwederowa. Oferowany lokal biurowo - handlowy o powierzchni 68 m2 zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 920 000 zł607 m² 3 163,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż biurowiec - Czyżkówko. Na sprzedaż obiekt biurowo - handlowo - usługowy zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Budynek wolnostojący o powierzchni 607 m2 netto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale o powierzchni 200 m2 na parterze dwukondygnacyjnego budynku znajdującego się na dużej 4000 m2 utwardzonej działce. Budynek ocieplony, posiadający centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²46 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa w atrakcyjnej lokalizacji, na pograniczu bydgoskiego Górzyskowa - Szwederowa. Oferowany lokal biurowo - handlowy o powierzchni 46 m2 zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

16 zł/m²750 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowym w ścisłym centrum miasta.Lokal składa sie z dużych powierzchni.Każda po około 130 m2 z wysokością około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²155 m² 8 525 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia parter budynku w atrakcyjnej lokalizacji bydgoskiego Szwederowa. Trzy lokale biurowo-użytkowe o łącznym metrażu ok. 155m2 z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokale są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

13,33 zł/m²150 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w Fordonie na os. Szybowników. Pow. lokalu wynosi 150 m2. Lokal zadbany. Wcześniej prowadzono zajęcia fitness. Lokal składa się dużej sali, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

750 000 zł275 m² 2 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż murowana hala o powierzchni 275 m2 posadowiona na 931 m2 działce w dzielnicy Glinki. Doprowadzone wszystkie media. Planowany termin zakończenia budowy to połowa roku 2019. Cena 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²75 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się w części parterowej budynku i posiada dwie duże witryny. W otoczeniu lokale usługowe i sklep wielkopowierzchniowy gwarantują duże natężenie ruchu. Idelane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rejtana

Śródmieście,Bydgoszcz

20 zł/m²280 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo- handlowo-usługowy o powierzchni 280m2 z miejscem parkingowym , położony w Śródmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

33 000 zł32 m² 1 047,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Planujesz rozwinięcie firmy? Potrzebujesz odpowiedniego lokalu? Mam coś dla Ciebie! Nieruchomość idealna pod biuro, salon, bądź sklep. Polecam lokal, którego najważniejszym z atutów jest brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

16,67 zł/m²150 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w Fordonie na os. Szybowników. Pow. lokalu wynosi 150 m2. Obecnie w lokalu prowadzona jest restauracja. Jest możliwość pozostawienia wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

41,37 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam na wynajem stylowy lokal o powierzchni 70,10 m2, na pierwszym piętrze, w przedwojennej odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, ul. Marszałka Focha, naprzeciwko Opery Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 000 zł1 800 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż kamienica zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu Dzielnicy Muzycznej, w samym sercu Bydgoszczy. Nieruchomość położona jest na ponad 845 metrowej działce. Powierzchnia całego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

25 zł/m²400 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 1 piętro w biurowcu o powierzchni 400 m. Budynek posiada dwie klatki schodowe, okna pcv; na ścianach gładzie, na podłogach panele, nowa stolarka wewnętrzna. Oferowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum z zapleczem sanitarnym na parterze z witryną. Duża ilość pieszych idealne na agencje ubezpieczeniową itp. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 60

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

23,40 zł/m²47 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Makler Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem lokal usługowo handlowy w Centrum w bliskiej lokalizacji Wełnianego Rynku. Lokal składa się z pomieszczenia handlowego o pow. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Makler Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż lokal usługowo handlowy w Centrum w bliskiej lokalizacji Wełnianego Rynku. Lokal składa się z pomieszczenia handlowego o pow. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu lokal użytkowy o powierzchni 40m2 usytuowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic w Centrum Bydgoszczy. Idealnie nadaje się na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

19,40 zł/m²67 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na osiedlu Leśnym. Lokal jest do lekkiego odświeżenia. Powierzchnia lokalu to 44 m2 dodatkowo 23m2 to piwnica z łatwym dojściem, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Waleniowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

99 000 zł22 m² 4 431,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni około 23m2 , położony na niskim parterze bloku mieszkalnego, na bydgoskiej Osowej Górze, przy ulicy Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

23,40 zł/m²47 m² 1 100 zł

 

 

 

Czyżkówko,Bydgoszcz

21,67 zł/m²120 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 120m. Przeznaczony do celów biurowych,bardzo wysoki standard.Obiekt przygotowany do wynajmu składa się z 2 gabinetów, pomieszczenia na archiwum, głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

61,50 zł/m²30 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na dworcu pks, w bardzo ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,33 zł/m²135 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po generalnym remoncie do wynajęcia w centrum Bydgoszczy 135 m2. 2 pomieszczenia lokalu znajdują się na parterze, kolejne 2 są na pierwszym piętrze. Pięknie wyremontowane łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich

Błonie,Bydgoszcz

26,11 zł/m²383 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu do wynajmu ciekawie zlokalizowany obiekt. Na osiedlu, gdzie znajduje się lokal, występuje bardzo dużo punktów generowania ruchu takich jak:sklep sieciowy, liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny lokal użytkowy usytuowany w samym centrum Bydgoskiej Starówki! Nieruchomość ma 55 m kw oraz oddzielną księgę wieczystą (pełna własność),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

785 000 zł120 m² 6 541,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wszystkie zdjęcia oferty dostępne U agentki Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w standardzie deweloperskim, materiał konstrukcyjny cegła, ściany do wygładzenia, podłoga wylewka, zachowane miejscami piaskowane cegły. Instalacje wod-kan, elektryczna i centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

33,33 zł/m²300 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu ofertę atrakcyjnego wynajmu pomieszczeń usługowo-handlowo-mieszkalnych. Obiekt jest całkowicie podpiwniczony, wolnostojący. Budynek posiada funkcję mieszkalno-usługową, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 zł/m²21 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjnie położony lokal handlowy, ul. Sklodowskiej-Curie 33 (park Handowy Balaton), 21m, łazienka z toaletą, płytki na podłodze, centralne ogrzewanie, bardzo ustawny. Atutem jest bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

95 000 zł28 m² 3 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo ładny lokal użytkowy położony na Szwederowie, sala sprzedażowa 20 m 2 , do tego pomieszczenie biurowe, magazynek mogący spełniać funkcje zaplecza socjalnego lub kuchni oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

26,61 zł/m²109 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy w Centrum o pow. 109 m2. Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowo-biurowy o pow. całkowitej 109 m2 usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal stanowi otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

9,22 zł/m²200 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia jest oficyna o powierzchni powyżej 200 m2. Pomieszczenia mogą służyć do produkcji, usług lub zagospodarowane na podobne cele. Oficyna położona jest w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

50 zł/m²72 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia handlowo-usługowe położone na Osiedlu Wyżyny w doskonałej lokalizacji w pobliżu marketów, banków, lokali handlowo-usługowych z dużą ilością klientów, własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

15 zł/m²44 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowe pomieszczenie magazynowe lub usługowe na nieuciążliwą działalność na osiedlu Górzyskowo położone na poziomie -1 z dostępem do pomieszczeń socjalnych. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

20,45 zł/m²220 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem parterowy pawilon o powierzchni 220 m 2 z w dogodnej lokalizacji, przystosowany na osób niepełnosprawnych. Doskonała oferta na przychodnie, gabinety lekarskie, siłownie, fitness.