dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu pokojowe (36m2) na piątym piętrze w wieżowcu na bydgoskim Błoniu. Bardzo funkcjonalne mieszkanie dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum. Bardzo czyste i zadbane. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

270 000 zł48 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 w bloku z windą na II piętrze, osiedle Fordon. Mieszkanie do odświeżenia! Cena za m2- 5560zł/ m2 Lokal o pow.49m2 i składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bydgoskich Bartodziejach w wieżowcu na 9 piętrze. W pobliżu Balaton, szpital Jurasza, collegium Medicum. Powierzchnia 38 m2, pozwoliła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trybowskiego

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9m2 zlokalizowane na osiedlu Eskulapa (nowy Fordon) Mieszkanie położone jest na 3 piętrze nowszego bloku z windą, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 900 zł35 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyremontowanego mieszkania na osiedlu Glinki przy trasie prowadzącej do Parku Przemysłowego. Lokal mieszkalny ze świetnymi warunkami pod inwestycję na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie, położonego w bardzo spokojnej i zielonej części Fordonu. Opis budynku: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

239 000 zł43 m² 5 533,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Ustawne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie (43 m2) położone na trzecim piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Oferta wyłącznie w naszym biurze! Stylowy salon zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

250 000 zł35 m² 7 183,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na Wzgórzu Wolności

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - nowe budownictwo - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe wzgórze wolności W ofercie mieszkanie o łącznej powierzchni 43 mkw , zlokalizowane na osiedlu Wzgórze Wolności. Mieszkanie jasne i zadbane. W kuchni wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Makler nieruchomości poleca Mieszkanie 46,97m2 Osiedle Eskulapa w Fordonie. Świetna lokalizacja. Bardzo spokojna okolica. Do lasu kilkadziesiąt metrów, ścieżki rowerowe i piesze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł62 m² 4 810,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości stanowiącej parter domu wolnostojącego wraz z ogrodem i garażem blaszanym. Mieszkanie jest samodzielne z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

390 000 zł51 m² 7 632,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w bloku z cegły, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Górzyskowa. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

270 000 zł49 m² 5 512,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skromna

Leśne,Bydgoszcz

320 000 zł42 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga: rezerwacja. Mieszkanie 2-pokojowe 42.5 m2 na trzecim (ostatnim) piętrze w pożądanej lokalizacji Osiedle Zawisza/Leśne, na ulicy Skromnej. Dodatkowo piwnica około 2 m2. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 000 zł56 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie pięknie odremontowane mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy o powierzchni 55,5 m2 + piwnica 8m2. Atrakcyjna lokalizacja, wszędzie blisko, park Myślęcinek, stare Miasto, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

221 000 zł43 m² 5 162,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

319 011 zł43 m² 7 335,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 43,49 m2 na 2 piętrze z balkonem promocja 350.430 zł -> 319.011 zł oraz GRATIS - miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

329 000 zł52 m² 6 388,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy! Mieszkanie o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje , osobna kuchni i łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bardzo ładne dwu pokojowe mieszkanie na ul Ogrody o powierzchni 43m2 z dużą loggią. Mieszkanie zlokalizowane na najwyższym piętrze budynku z windą. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

309 000 zł41 m² 7 555,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim Wilczaku. Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze inwestycji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kuczmy

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 450 zł41 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia W świetnej lokalizacji - czyżkówko, ulica rajmunda kuczmy, i piętro, blok, balkon Oferujemy Państwu na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48 m2 i składa sie z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

260 000 zł42 m² 6 129,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku - osiedle Kapuściska ul. Wojska Polskiego. W skład mieszania wchodzą dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł59 m² 3 204,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Makle3r poleca Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchnia całkowitej 59,30 m w skład której wchodzi piwnica o powierzchni 11,60m składające się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca: mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Kapuścisk. Powierzchnia 37 m2 pozwoliła wygospodarować: - dwa pokoje (z jednego jest wyjście na balkon) - kuchnię - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

315 100 zł39 m² 8 121,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Makler przedstawia nowoczesne mieszkanie na osiedlu Kapuściska! Nieruchomość położona na 3 z 4 pięter. Powierzchnia użytkowa danego mieszkania wynosi 38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

279 000 zł32 m² 8 801,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko W naszym biurze. Zamieszkaj w stylowej kamienicy nad Kanałem Bydgoskim! Dwupokojowe mieszkanie w jednej z piękniejszych lokalizacji w mieście. Oferta idealna dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu mieszkanie bez czynszowe znajdujące się na pierwszym pietrze domu jednorodzinnego. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni ok 100 m2. Budynek wyremontowany, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Została podpisana umowa przedwstępna! Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania położonego na zamkniętym i monitorowanym Osiedlu 6 Planet - Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze Komfortowe mieszkanie dwupokojowe (38m2) na drugim piętrze w nowym apartamentowcu w centrum Bydgoszczy (os. Skrzetusko). Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Górzyskowo,Bydgoszcz

192 000 zł32 m² 5 916,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność przedstawić Państwu klimatyczne, otwarte mieszkanie, w kompletnie odrestaurowanej kamienicy na osiedlu Szwederowo. Kilka lat temu budynek, w którym znajduje się mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

270 900 zł35 m² 7 766,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe Bartodzieje to inwestycja zrealizowana w dwóch etapach. W pierwszym etapie inwestycji wybudowano 48 mieszkań w metrażach od 27 do 69 m2. Drugi etap oferuje nieco mniej, bo 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z podwórzem, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie w centrum miasta na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z poddaszem. Mieszkanie składa się z: -dużego pokoju 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pestalozziego

Skrzetusko,Bydgoszcz

310 000 zł48 m² 6 404,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie na os. Skrzetusko w Bydgoszczy - ul. Jana Pestalozziego. Istnieje możliwość przearanżowania mieszkania na trzypokojowe po wydzieleniu aneksu kuchennego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu mieszkania dwupokojowego na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie mieści się na 11 piętrze budynku przy ul. Ujejskiego. Niedawno zostało odświeżone. Uniwersalny układ dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

375 000 zł54 m² 7 009,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkanie zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku z cegły z 2001 roku (osiedle Nad Wisłą). Osiedle zamknięte, wjazd możliwy przez trzy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

300 000 zł50 m² 6 041,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Expander poleca do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie Na powierzchnię użytkową 49,66m2 składa się: - kuchnia, - duży salon; - jedna sypialnie; - łazienka; -wc; - korytarz. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, 57 metrowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Bydgoszczy. Apartament usytuowany jest na II piętrze w 3- piętrowym bloku z windą, klimatyzacją oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

308 000 zł36 m² 8 477,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu 6-Planet.Teren ogrodzony, monitorowany, brama na pilota, bardzo dobrze skomunikowane. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij