dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

301 500 zł63 m² 4 799,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 30m2 na 11 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Składa się z 2 pokoi (12,5), kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w całości umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 zł45 m² 17,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

:dodatkowy opis tanio! do wynajmu dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie-ul. Gołębia - 800zł + czynsz do s-ni ok. 350zł+prąd+gaz mieszkanie całkowicie puste! włącznie Z kuchnią! Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

53mkw- M4 przebudowane na praktyczne M3, bartodzieje w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przerobione z 3-pokojowego dzięki czemu jest niepowtarzalne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuchołkowej

Fordon,Bydgoszcz

1 200 zł45 m² 26,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynjęcia kompletnie umeblowane mieszkanie. Cena najmu 1200zł/miesięcznie plus opłaty (czynsz i prąd). Mieszkanie wolne od 1.02.2013. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu luksusowe, dwupokojowe mieszkanie W zamkniętym kompleksie na ul. Ogrody Do dyspozycji dwa niezależne pokoje całkowicie umeblowane. W dużym pokoju -telewizor, DVD,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie-bielawy-1000zł+300zł+prąd+gaz Do dyspozycji najemcy pokój z aneksem kuchennym (20m2), sypialnia (11m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem bardzo ładne mieszkanie Z duzym balkonem na bielawach. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane w kamienicy na parterze. Mieszkanie krótko po remoncie. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

850 zł51 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku z cegły.Ładna,spokojna okolica,dogodna komunikacja.Pokoje 21 m,13 m,kuchnia 9 m,łazienka z oknem i wanną.Mieszkanie umeblowane.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glinki

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w najlepszej okolicy Bydgoszczy. Bardzo dobra infrastruktura oraz połączenia komunikacyjne. Teren osiedla jest zamknięty z dodatkową ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

109 500 zł36 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu do własnej aranżacji.Ładne położenie,znakomity punkt komunikacyjny.Pokój z wnęką 19 m,pokój mały 6 m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

185 000 zł42 m² 4 361,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Słoneczne,przestronne do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 3 piętrze w bloku.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni przestrzeni.Bdb punkt komunikacyjny.Funkcjonalne,słoneczne do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w bloku na osiedlu Szybowników.Usytuowane w znakomitej lokalizacji,w samym Centrum Fordonu.Dookoła dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

385 000 zł66 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym terenie na Szwederowie. Nowoczesna aranżacja 66m 2 - dwupokojowe mieszkania z możliwością wydzielenia 3 pokoju.Balkon cały oszklony imitujący ogród zimowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w trakcie remontu, obecne zdjęcia pokazują jak będzie wyglądać po remoncie, na ścianach gładzie, na podłogach panele, łazienka w glazurze, w kuchni na podłodze płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w ocieplonym wieżowcu.Dookoła dużo zieleni,przestrzeni i miejsc parkingowych.Bdb punkt komunikacyjny.Nowoczesne,funkcjonalne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

900 zł43 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajęcia bardzo przytulne I funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu glinki- 900zl+342zł+prąd Większy pokój o powierzchni 17m2 z wneką oraz wyjsciem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

239 000 zł53 m² 4 543,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w nowym bloku z cegły (2011r)znakomita lokalizacja,kulturalne sąsiedztwo,dookoła spokój,cisza,dużo przestrzeni.Pokój 20 m, 11 m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super okazja! nowe świeżo wyremontowane mieszkania do wynajęcia M-2, M-3, M-4 W kameralnej kamienicy W okolicach starego rynku, niedaleko placu poznańskiego, utp I wsg. Mieszkanie M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 zł25 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielny pokój idealny dla studentów obok wsg. Mieszkanie jest zlokalizowane dokładnie na przeciwko Wyższej Szkoły Gospodarki! Mieszkanie jest umeblowane. Pokoje są bardzo duże. Ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

141 500 zł34 m² 4 161,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

M3- 34mkw, cegła, bartodzieje przy ul B. Głowackiego, po kapitalnym remoncie. Uwaga nowa cena mieszkania niższa O ponad 8 000zł! Na sprzedaz mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

233 490 zł54 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, kuchnia 8,5m2, łazienka4,5m2, bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miłe i przytulne mieszkanie do wynajęcia, położone na 3 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Posiada pokoje o pow. 17m2 i z aneksem kuchennym 15m2. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

165 000 zł36 m² 4 583 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w bloku z cegły na Bartodziejach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń , pokoje (12,11m2).Na podłogach wykładzina PCV, na ścianach tynk. Łazienka razem z wc bez kafli, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe z garażem murowanym położone na 3 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Słoneczne,rozkładowe do odświeżenia.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas Bardzo fajne i przytulne mieszkanko na osiedlu Bartodziejach, w cichej i spokojnej okolicy. W okolicy sklepy, szkoły, kościół, rynek. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

239 000 zł50 m² 4 742,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku z cegły w poszukiwanej lokalizacji.Pokoje 23m,11m, kuchnia 9m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.Okna PCV,balkon.Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł51 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 51m2 do wynajęcia na Kapuściskach, po generalnym remoncie. Pokoje 16 i 14m2, kuchnia 9m2, przedpokój i łazienka. Położone na parterze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum na ulicy Gdańskiej w zadbanej kamienicy, okna nie wychodzą bezpośrednio na ulicę. Dwa duże pokoje około 25m, na podłogach panele , na ścianach tapeta do malowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z cegły (2000r).Położone na 2 piętrze w ładnej i spokojnej okolicy.Atrakcyjne,funkcjonalne do zamieszkania.Pokoje 18m,9m,kuchnia 7m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

170 601 zł39 m² 4 422,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kromera

Tatrzańskie,Bydgoszcz

800 zł44 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 44 m2 , blok , 2 piętro, bardzo spokojne sąsiedztwo, duży pokój 20 m2 , mały 10 m2, najniższe opłaty czynszowe w dzielnicy,doskonała lokalizacja :sklepy.bank, szkoła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 zł50 m² 13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w kamienicy. Do wyłącznej dyspozycji dwa pokoje, kuchnia, łazienka (po remoncie). Umeblowana jest kuchnia i urządzona łazienka.650 zł/m-c w tym jest ujęto opłatę za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 55m2 na Wyżynach. Blok położony na bezpiecznym, ogrodzonym terenie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o pow. 17 i 10 m2, kuchni 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem O powierzchni 49M2, usytuowane na I piętrze W wieżowcu. Mieszkanie wolne od zaraz. Bardzo ładne i zadbane mieszkanie, wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

261 000 zł58 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, salon z aneksem kuchennym, łazienka, dodatkowo garderoba. Bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł44 m² 3 386 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na ulice Gdańską idealnie nadające się na biuro lub do zamieszkania. Mieszkanie do remontu i do własnej aranżacji. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

170 000 zł53 m² 3 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie znajduje się naprzeciwko Zawiszy. Bardzo dobry układ komunikacyjny, połączenia z wszystkimi dzielnicami miasta. W pobliżu centrum rekreacyjne w Myślęcinku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

226 784 zł52 m² 4 295 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-