dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

213 900 zł46 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

M40. Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na nowym osiedlu na bydgoskich Glinkach. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny o powierzchni ok 18 mkw - pokój o pow. ok 9 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

185 000 zł53 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronne mieszkanie 2pokojowe na osiedlu leśnym Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 53m2 dwupokojowe na II piętrze na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie przestronne o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

256 420 zł53 m² 4 931,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

M23. Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na nowym osiedlu na bydgoskich Glinkach. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny o powierzchni ok 20,5 mkw - pokój o pow. ok 12 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

177 992 zł41 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

230 445 zł51 m² 4 518,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia mieszkania 51,21 m2, z dużym, pierwsze piętro. Powierzchnia pokoi - 25,62 m2, 14,03 m2, przedpokoju - 7,51 m2. Łazienka - 4,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł62 m² 3 467 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, usytuowane na IV piętrze w kamienicy z 1896r. w Centrum Bydgoszczy Mieszkanie po remoncie w 2006r, bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

232 370 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum Szwederowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

244 785 zł53 m² 4 618,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

M17. Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na nowym osiedlu na bydgoskich Glinkach. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny o powierzchni ok 18,5 mkw - pokój o pow. ok 13 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

238 096 zł52 m² 4 668,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni ok 21 mkw z balkonem - sypialnia o powierzchni ok 15,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

207 000 zł45 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni ok 20 mkw z balkonem - sypialnia o powierzchni ok 14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł73 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Centrum Bydgoszczy w przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie po remoncie które jest w tym momencie puste. Lecz w tej cenie może być umeblowane. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

211 276 zł49 m² 4 401,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na bydgoskim Górzyskowie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny o powierzchni 20,5 mkw - pokój 11,35 mkw - kuchnia 8 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

232 112 zł52 m² 4 463,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny o powierzchni 22 mkw - sypialnia o powierzchni 11 mkw - łazienka z toaletą o powierzchni 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

374 600 zł73 m² 5 202,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe, trzypokojowe mieszkanie deweloperskie w nowym bloku na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzą - pokój dzienny o powierzchni ok. 21 mkw - dwie sypialnie o powierzchni ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

152 653 zł34 m² 4 625,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

M88. Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na nowym osiedlu na bydgoskich Glinkach. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. ok 21 mkw - pokój ok8,5 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł52 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe świeżo wyremontowane mieszkanie w bloku na Szwederowie! Mieszkanie ma powierzchnię 52mkw i składa się z dwóch pokoi, kuchni (na wyposażeniu zabudowa z kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

195 000 zł48 m² 3 981 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M3 kapitalnym remoncie! o powierzchni 49m2 mieszczące się na parterze w Fordonie. Uwaga W metro- nowa niższa cena 195 000zł! (-4 000zł) Doskonała lokalizacja- nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

145 000 zł37 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ładnej,cichej i zielonej okolicy,dogodnej komunikacji.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Funkcjonalne,słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 626 zł52 m² 4 627,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

254 167 zł57 m² 4 459,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym blobu na bydgoskim Górzyskowie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny o powierzchni 23 mkw - sypialnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

381 672 zł65 m² 5 963,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Elegancja i prestiż to określenia doskonale oddające charakter tej inwestycji. Dworcowa 13 kierowana jest przede wszystkim do wymagających klientów, którzy poszukują innowacyjnych, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

203 000 zł49 m² 4 142 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem O powierzchni 49M2, usytuowane na I piętrze W wieżowcu. Mieszkanie wolne od zaraz. Bardzo ładne i zadbane mieszkanie, wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

400 520 zł68 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

185 000 zł49 m² 3 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

M3- 49mkw cegła/ suporeks, teren monitorowany oś. Glinki, ul. Zajęcza 185 000 zł Pokoje o pow ok 18 i 12mkw wyłożone panelami, na ścianach gładzie, wszystko w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

258 429 zł58 m² 4 533,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

256 872 zł46 m² 5 708,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie deweloperskie w nowym ekskluzywnym bloku na bydgoskim Błoniu. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni ok 21,6 mkw - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

216 200 zł47 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe, dwupokojowe mieszkanie deweloperskie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny o powierzchni ok 21 mkw z balkonem - sypialnia o powierzchni ok 8 mkw z balkonem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

188 000 zł49 m² 3 860,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Funkcjonalne,słoneczne do zamieszkania.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Znakomite położenie,bdb.