dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

3 200 zł52 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne, nowe trzypokojowe mieszkanie w nowopowstałym bloku przy Kanale Bydgoskim i parku. Na piątym piętrze z balkonem. Mieszkanie świeżo wykończone, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

479 600 zł55 m² 8 791,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu o powierzchni 48 m kw.,na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

405 000 zł47 m² 8 617,02 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na dziewiątym piętrze w charakterystycznym budynku, zostało niedawno poddane kompleksowemu remontowi. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

509 322 zł55 m² 9 205,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

406 200 zł45 m² 9 026,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m kw.,na siódmym piętrze bloku dziesięciopiętrowego na oś.Wyżyny. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł86 m² 4 523,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania. Lokal położony jest w centrum Bydgoszczy w odnowionej kamienicy na spokojnej ulicy. Kamienica została wyremontowana, zrobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

486 910 zł55 m² 8 852,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

445 000 zł61 m² 7 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam wspaniałą nieruchomość zlokalizowaną na Fordonie, przepiękne mieszkanie po drobnym remoncie, wszystkie elementy znajdujące się w nieruchomości były wymieniane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bełzy

Wyżyny,Bydgoszcz

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam państwa do zapoznania się z tą nietuzinkową ofertą ;) Apartament, tak zdecydowanie mogę użyć tego słowa, składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielawy,Bydgoszcz

440 000 zł83 m² 5 271,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Libera Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania na ostatniej kondygnacji kamienicy na osiedlu Bielawy. Doskonała lokalizacja: cicha ulica, blisko do centrum miasta oraz wszelkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

319 999 zł52 m² 6 153,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji na Wyżynach. Mieszkanie składa się z : *salon - 16 m2 *sypialnia - ok 10,5 m2 *sypialnia -ok 9 m2 *kuchnia - ok 7 m2 *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

466 552 zł61 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie z przestronnym pokojem dziennym z aneksem kuchennym i dwiema ustawnymi sypialniami w kwadracie. Powierzchnia: 61m2 Piętro 0/2 W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł57 m² 7 024,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania na Bartodziejach przy ulicy C. Skłodowskiej z widokiem na balaton Salon o powierzchni 20m2 z balkonem od strony Balatonu i dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

438 480 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

306 900 zł44 m² 6 997,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w wyjątkowej lokalizacji- w sąsiedztwie Bulwarów nad Brdą! Kamienica po rewitalizacji, wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum przy ul. Kościuszki 10, świetna lokalizacja. Mieszkanie zostało przygotowane i podzielone na trzy osobne nie przechodnie mieszkania. Lokale są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

423 444 zł52 m² 8 203,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, o pow. 51,62 m2 z ogródkiem Cena katalogowa: 511.228 zł Cena po rabacie: 423.444 zł Plus GRATIS: Pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

344 900 zł47 m² 7 322,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu na bydgoskich Bartodziejach. W budynku winda od poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Błoniu. Mieszkanie do własnej aranżacji. Osiedle Błonie - blisko targowiska, pętli autobusowej, szkoły. Szybki dojazd do centrum sprawia że lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 90,33 m2 położone w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy. W skład podanego metrażu wchodzą: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

497 711 zł56 m² 8 870,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

470 300 zł49 m² 9 597,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

487 813 zł54 m² 9 015,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

496 800 zł55 m² 9 032,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

410 310 zł44 m² 9 301,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

587 500 zł68 m² 8 625,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

417 900 zł45 m² 9 286,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

557 110 zł68 m² 8 180,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

399 000 zł45 m² 8 876,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, gotowe do wprowadzenia. 5 lat temu w mieszkaniu przeprowadzono generalny remont a około rok temu odświeżono pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

538 611 zł65 m² 8 272,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

545 411 zł65 m² 8 378,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

519 000 zł56 m² 9 267 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z tym pięknym mieszkaniem, które obecnie przechodzi generalny remont, nadając mu nowoczesny i świeży wygląd. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

577 611 zł66 m² 8 737,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 000 zł46 m² 6 596,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy jasne, przyjemne mieszkanie o powierzchni 46,39 m Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w jedenastopiętrowym bloku z 1978 r. Jego atutem jest położenie. 15 minut pieszo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

468 811 zł54 m² 8 664,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

539 000 zł59 m² 9 135 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

475 000 zł54 m² 8 876,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu nowoczesnego apartamentu na przy Politechnice Bydgoskiej. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,51m2 składa się z dwóch sypialni, łazienki i pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 011 zł57 m² 10 611,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 211 zł66 m² 9 787,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.