dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

625 000 zł65 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o pow. 65 m2 położone na zamkniętym osiedlu Bartodzieje Małe nowe budownictwo z 2022 roku Mieszkanie ulokowane na 5 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Górzyskowie! Nieruchomość znajduje się na IV piętrze w bloku z wielkiej płyty, który został wybudowany w 1982 roku W skład którego wchodzą: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

469 400 zł52 m² 9 026,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bocianowo,Bydgoszcz

338 000 zł63 m² 5 365,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje mieszkanie po generalnym remoncie w zadbanej kamienicy przy ulicy Sienkiewicza w Bydgoszczy. Zakup za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

519 000 zł82 m² 6 329,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie w super lokalizacji w Fordonie! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, mieszczące się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły! W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie TRZECI/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

393 264 zł55 m² 7 150,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja zlokalizowana w Fordonie w pięknym kompleksie kameralnych bloków. Dbałość o detale oraz wygodę mieszkańców sprawia, że decydując się na mieszkanie w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

617 719 zł87 m² 7 097,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Makler prezentuje klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Okolu! Zrewitalizowana kamienica z początku XX wieku roku poddana termomodernizacji w roku 2016 (docieplenie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Osowa Góra 3 pokojowe! Mieszkanie M4 65 m2 +komórka lokatorska. 4 m2. W skład nieruchomości wchodzi: salon 20 m2 2 pokoje po 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Fordon Pomieszczenia: 49 m 2 - salon, -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M4 o pow.64m2 na 4 piętrze 4 piętrowego bloku w Fordonie. Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne w dobrym stanie i nie wymaga remontu, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie o pow. 50 m2 Osiedle Leśne mieszkanie świeżo po remoncie 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-klatkowym, 2-piętrowym bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

D o sprzedaży komfortowe mieszkanie 47 m2 + balkon osiedle śródmieście standard: na sprzedaż atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, salon z wyjściem na balkon, 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

3 999 zł75 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy wyposażony apartament 75m2 z ogrodem 140 m2 plus 2 łazienki. Świetna lokalizacja. Teren ogrodzony. Miejce parkingowe pod budynkiem (brama na pilota) Ładny widok z tarasu na wodę. Ciche ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Przylesie,Bydgoszcz

389 000 zł64 m² 6 125,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy na sprzedaż jasne, dobrze nasłonecznione, ładnie urządzone mieszkanie w Fordonie na Osiedlu Przylesie usytuowane na parterze w sześciopiętrowym bloku. Blok mieszkalny został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

338 000 zł47 m² 7 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie na IV piętrze w bloku z balkonem zlokalizowane na Bydgoskich Wyżynach! Mieszkanie składa się z: - salon z wyjściem na balkon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - pożądana lokalizacja 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie po remoncie,zlokalizowane w dogodnej,bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy bydgoskich Wyzynach.Blisko centrum, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 61m2 w Fordonie. Lokalizacja - Osiedle Bajka to cicha i spokojna okolica położona w bliskiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

449 000 zł62 m² 7 207,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy mieszczący się przy ulicy Dworcowej. Lokal mieści się na parterze kamienicy budowanej na przełomie lat 30-tych i 40-tych. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Bartodzieje,Bydgoszcz

514 710 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowe, luksusowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,19 m2 znajdujące się na pierwszej kondygnacji (parterze) nowej inwestycji, składające się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m2 / Błonie Mieszkanie 3-pokojowe na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie po generalnym remoncie (instalacja elektryczna i hydrauliczna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

372 000 zł61 m² 6 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M -4 z dużą loggią usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z lat 90-tych. Mieszkanie zajmuje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

279 000 zł48 m² 5 851,51 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z oferą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania O metrażu 47,68 M2 Mieszkanie znajduje sie na 2 piętrze wieżowca w skład którego wchodzi: * salon * pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2 na osiedlu Błonie Mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. lokal składający się z: -trzech pokoi dziennych 6,5 m2; 12 m2; 16 m2; -kuchni 6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

499 900 zł84 m² 5 958,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Makler prezentuje komfortowe trzypokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w bliskim sąsiedztwie Śluzy Okole. Składa się z mieszkania wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

456 000 zł61 m² 7 475,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 61 m2. Szwederowo Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym zarządzanym przez Bydgoską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

409 000 zł64 m² 6 390,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ładne, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, zlokalizowane przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

330 000 zł50 m² 6 560,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 Górzyskowo Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku 2-piętrowym. Teren wokół bloku bardzo atrakcyjny z placem zabaw dla dzieci. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

314 000 zł61 m² 5 147,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe Fordon - Bajka Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 61m2, ( osiedle Bajka) na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zarządzany przez Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży komfortowe mieszkanie 53 m2 + balkon osiedle szwederowo standard: na sprzedaż atrakcyjne 3 - pokojowe (M4) mieszkanie o powierzchni 53 m2, salon z wyjściem na loggie, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

565 000 zł69 m² 8 188,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu mieszkanie M3 położone w cichej lokalizacji w dzielnicy Bielawy. Mieszkanie składa się z składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2-óch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 60m , na III piętrze w bloku, loggia Glinki Puszcza Bydgoska! Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Glinki. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

539 900 zł72 m² 7 498,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. Kameralna inwestycja, budynek oddany do użytku. Obecnie nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

319 000 zł70 m² 4 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie Wysoki standard wykończenia! Powierzchnia po podłodze 70m2 Powierzchnia użytkowa 38m2 Na sprzedaż wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie poddaszowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

497 000 zł70 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane 70m2 Fordon - Tatrzańskie Na sprzedaż piękne, przestrzenne mieszkanie. Układ: powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 69,58 m2, a powierzchnia piwnicy ujętej w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Bartodzieje,Bydgoszcz

559 728 zł61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowe, luksusowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 znajdujące się na czwartym piętrze nowej inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

329 000 zł70 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

440 000 zł73 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, pięknie wykończone Niedaleko górek fordońskich Na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane na osiedlu Fordon Tatrzańskie. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową lokalu 72,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na górnym tarasie Osowej Góry. Nieruchomość znajduje się na parterze zbudowanego w 1990 roku, utrzymanego.