dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 500 zł75 m² 33,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzy pokojowe (pow. 74,77 m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2017 r. na bydgoskim Czyżkówku. Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie z komfortowym rozkładem pomieszczeń w nowym budownictwie inwestycji awz osiedle Mozaika w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Szwederowo. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Okole,Bydgoszcz

389 080 zł57 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż! tylko teraz mieszkania W promocyjnej cenie 6850/m2! Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Bydgoszczy, w budynku zlokalizowanym przy bocznej ulicy, jednak bardzo blisko jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Okole,Bydgoszcz

492 241 zł72 m² 6 849,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż! tylko teraz wszystkie mieszkania W promocyjnej cenie 6850/m2! Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Bydgoszczy, w budynku zlokalizowanym przy bocznej ulicy, jednak bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

638 925 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Doskonała lokalizacja wymaga luksusowej oprawy - tym hasłem kierował się deweloper planując wyjątkowe apartamenty przy Balatonie. Zaprojektował elegancki budynek, który wyróżnia ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe (61m2) na piątym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Bartodzieje,Bydgoszcz

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w układzie szczecińskim, o pow:56 m2, na drugim piętrze w wieżowcu. Mieszkanie bardzo zadbane, funkcjonalne, generalny remont w 2010 roku ( ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Okole,Bydgoszcz

390 176 zł57 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W promocyjnej cenie 6850/m2! Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Bydgoszczy, w budynku zlokalizowanym przy bocznej ulicy, jednak bardzo blisko jednego z głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

300 000 zł62 m² 4 830,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy - Śródmieście Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Okole,Bydgoszcz

389 080 zł57 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

664 125 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

364 000 zł51 m² 7 121,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,11 m2 na pierwszym piętrze, z balkonem w ogrodzonym apartamentowcu w Bydgoszczy - zarząd Wspólnota Mieszkaniowa. Mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

423 000 zł60 m² 7 028,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, nowocześnie urządzone mieszkanie 60 m2 w Fordonie na Osiedlu Przylesie Mieszkanie ulokowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 000 zł90 m² 5 322,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osowa góra - widok na las Z balkonu 85M2 Piękne i ustawne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na dolnym tarasie Osowej Góry tuż przy zalesionej skarpie. Teren zamknięty z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Okole,Bydgoszcz

411 548 zł60 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 osiedle Glinki Mieszkanie 3-pokojowe, położone jest na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Fordon,Bydgoszcz

349 999 zł55 m² 6 363,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! 0% pcc! Nowoczesna architektura! W spokojnej i zielonej części Bydgoszczy! lokalizacja: * 5 minut do Parku Milenijnego * 15 minut do Centrum miasta * 2 min do centrum handlowego ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie (55 m2) z ogródkiem na parterze nowej inwestycji w centrum miasta. Gotowe do odbioru mieszkanie w stanie deweloperskim składające się z z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

3 200 zł62 m² 51,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam do wynajęcia luksusowy apartament w Perłowej Dolinie. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort i najwyższy standard. Trzypokojowe mieszkanie z niemal 30-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Okole,Bydgoszcz

439 701 zł64 m² 6 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

461 000 zł66 m² 6 994,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na osiedlu, które od lat znajduje się w czołówce najlepiej ocenianych i najchętniej wybieranych lokalizacji w Bydgoszczy, został zaprojektowany trzypiętrowy budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

358 000 zł68 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko u nas Niższa cena Zapraszamy do zapoznania się z dużym m4 , 68m2 mieszkaniem w zacisznym i spokojnym miejscu w Fordonie z ogródkiem. Lokal daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie do remontu 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 47,2 m 2 - salon 16 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Szwederowie o powierzchni 60m2. Lokalizacja - Budynek jest cofnięty od głównych ulic, dzięki czemu zachowujemy jego kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z miejscem w hali garażowej. Oferuję do wynajęcia nowe mieszkanie 56 m2 w dzielnicy Bielawki , ul. Chodkiewicza, osiedle Botaniq. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Generalska

Kapuściska,Bydgoszcz

350 000 zł49 m² 7 125,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bydgoszcz Kapuściska Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kapuściska. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

352 700 zł53 m² 6 693,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe Bartodzieje to inwestycja realizowana w dwóch etapach, których terminy realizacji oddalone są od siebie o równo rok i są to I kwartał 2020 roku oraz I kwartał 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z loggią na 1 piętrze z windą - Fordon osiedle Przylesie Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Bartodzieje Lokal składa się z : salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni -łazienki z wc przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe (48 m2) na drugim piętrze na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Rewelacyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

370 600 zł57 m² 6 458,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przepiękne mieszkanie 3-pokojowe 42 m2 na Szwederowie po kapitalnym remoncie 2022 r. Zdjęcia mają charakter poglądowy, obecnie w mieszkaniu trwa remont. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Błonie,Bydgoszcz

315 900 zł46 m² 6 831,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Bydgoszczy - Osiedle Błonie (ulica Janusza Korczaka). Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

286 000 zł47 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o pow. 47 m2 na osiedlu Błonie Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze 6,5 m2; 16 m2; 12 m2 Kuchnia 6m2 Łazienka 4,5m2 Piwnica Balkon Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

314 000 zł48 m² 6 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Bartodzieje Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki z wc Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży piękne mieszkanie 64 m2 + balkon osiedle fordon - przylesie standard: na sprzedaż atrakcyjne 3 - pokojowe (M4) mieszkanie o powierzchni 64 m2, salon z wyjściem na balkon, 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2, zlokalizowane na osiedlu Wzgórze Wolności. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

326 000 zł46 m² 7 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (46M2) W nowym budownictwie na osowej górze! górny taras! Atrakcyjna lokalizacja, sąsiedztwo terenów zielonych! Polecam na sprzedaż zadbane, trzypokojowe mieszkanie na górnym tarasie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego

Przylesie,Bydgoszcz

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (64 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części Fordonu-Przylesie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze bloku, wybudowanego z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

385 000 zł64 m² 6 015,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 64m2. Lokalizacja - Osiedle Przylesie to cicha i spokojna okolica położona w najbliższej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Luksusowe mieszkanie 72 m2 na Szwederowie Mieszkanie 3-pokojowe ulokowane na wysokim parterze położone w spokojnym miejscu na górnym tarasie Szwederowa. W skład mieszkania wchodzi.