dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

209 000 zł47 m² 4 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomita lokalizacja.Dookoła spokój,cisza dużo zieleni.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Komfortowe,rozkładowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na Wyżynach, na VIII piętrze w wieżowcu. Kuchnia w kaflach z ładnymi szafkami, pokoje z panelami i tapetami, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

230 000 zł78 m² 2 948 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 - pokojowe w bloku z balkonem w Fordonie.Bardzo przestronne , ustawne mieszkanie, duże pokoje 22m,22m, 12m, przestronna łazienka w nowej glazurze z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

180 000 zł56 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 na Szwederowie w doskonałej lokalizacji.Powierzchnia użytkowa mieszkania to 56 m2. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze ocieplonego i odnowionego wieżowca.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

164 000 zł48 m² 3 402,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na 10 piętrze w bloku.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 18m,11m,7m,kuchnia 6m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

145 000 zł49 m² 2 959 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na trzecim piętrze z loggią. Wnętrze nieruchomości posiada trzy osobne pokoje o wymiarach salon: 18m2, sypialnia 10m2, 7m2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

228 000 zł64 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 p położone w atrakcyjnej lokalizacji(fordon szybowników)w pobliżu przedszkole,szkoła,basen.Ładne,słoneczne do zamieszkania.Pokoje 25m,11m,9m,kuchnia 7m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł96 m² 3 281 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy w Centrum miasta. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Pokoje o wymiarach: 25m2, 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

229 000 zł53 m² 4 320,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomita lokalizacja,cicha,spokojna,okolica,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,11m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

201 000 zł48 m² 4 187 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecam! na sprzedaż M-4 W bloku na osiedlu błonie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Błonie. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

194 000 zł47 m² 4 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.W pobliżu przedszkole,szkoła,park,rynek.Pokoje 16m,9m,7m,kuchnia 7m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

329 000 zł68 m² 4 802 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jasne, przytulne mieszkanie położone na trzeciej kondygnacji w bloku mieszkalnym w Bydgoszczy. Konkretnie Górzyskowo. Blok wybudowany z cegły, ocieplony oraz ogrodzony. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

215 000 zł54 m² 3 981 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie w super lokalizacji na os. Wyżyny. Mieszkanie ładnie zaaranżowane. Pokoje o pow. 16,12,9m2 drewniane panele na podłogach, gładzie na ścianie. Kuchnia z gustowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

175 000 zł47 m² 3 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny. Salon o pow. 16m2, z balkonem, na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

249 800 zł66 m² 3 784,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku ze starszej cegły.Usytuowane jest w cichej i zielonej okolicy,świetnym punkcie komunikacyjnym.Pokoje 18m,16m,14m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

390 000 zł95 m² 4 105 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Nietuzinkowa oferta! Piękne mieszkanie (95m2) zajmujące całe drugie, ostatnie piętro wyremontowanej kamienicy na Bielawach. Trzy pokoje (25m2, 25m2, 12m2) na podłogach deski lub panele położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 100 zł56 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aktualne od 01.03.2012r. Na wynajem bardzo ładne trzy pokoje o pow. 56m2 z balkonem usytuowane na Ii piętrze w bloku na osiedlu Kapusciska. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

220 000 zł60 m² 3 616 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie w bloku na 2 piętrze na osiedlu Tatrzański. Pokoje o pow. 16,12,8m2 gładzie na ścianach, nowe panele na podłodze, kuchnia z ładną zabudową w kaflach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

179 000 zł61 m² 2 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w ocieplonym bloku.Cicha,zielona okolica,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Zadbane,słoneczne do częściowego odnowienia.Pokoje 20m,12m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

189 000 zł48 m² 3 937 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku 4 piętrowym.Stan mieszkania tylko do odświeżenia bez dużych nakładów finansowych.Duży pokój z aneksem kuchennym .Aneks w ładnej zabudowie kuchennej ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

190 000 zł53 m² 3 584 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Wyżynach w bloku na pierwszym piętrze. Układ rozkładowy, szczeciński. Pokoje ( 16,12,9m2). W pokojach na podłodze panele, duży pokój deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

194 000 zł64 m² 3 031 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Bardzo dobra cena Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 64 m2 w Fordonie na Przylesiu, położone na 10 piętrze z windą, z dużą loggią od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

199 000 zł54 m² 3 685 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Glinki! Super lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest trzy pokojowe (16, 8, 6) mieszkanie o pow. 54m2. Mieszczące się w bardzo dobrej lokalizacji. Na pierwszym piętrze czteropiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomita infrastruktura,spokojne.kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m10m,7,3m,kuchnia 7,5m.Na podłogach panele ,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

245 000 zł82 m² 2 981 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż mieszkanie M-4 na osiedlu tatrzańskim. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83m2 na 1p. w bloku na osiedlu Tatrzańskim. Pokoje 22m2,22m2,12m2-na ścianach gładź, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

185 000 zł38 m² 4 868 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bartodziaje, cegła, mieszkanie ivp., nie ostatnie piętro. M4, 38m2, faktycznie 42m2 - z loggi zrobiona kuchnia, możliwość przywrócenia mieszkania do wersji pierwotnej, tj. 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

298 000 zł73 m² 4 082 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie położone na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie położone jest w bloku gdzie mieszka tylko 10 rodzin. Blok umiejscowiony w ciekawej lokalizacji ze względu na dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

750 zł56 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże przestronne mieszkanie w bloku na 3 pietrze, całkowicie umeblowane i wyposazone pokoje 16,12,9m2, umeblowana kuchnia, łazienka z wanną, oddzielnie wc. Mile widziani studenci. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

228 450 zł66 m² 3 419 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 66m2 usytuowane na X piętrze wieżowca na osiedlu Leśne. Salon o pow. 15m2 posiada wnękę o pow. 10m2 z oknem. Układ ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

269 000 zł60 m² 4 436 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pokój dzienny: 23,56 m2 Łazienka: 5,00 m2 Sypialnia: 9,71 m2 Sypialnia: 9,74 m2 Kuchnia: 7,96 m2 Korytarz: 4,78 m2 Mieszkanie znajduje się w nowym bloku w stanie deweloperskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

270 000 zł60 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowym bloku w stanie deweloperskim. Budynek mieszkalno-usługowy wielorodzinny. Budynek o zróżnicowanej ilości kondygnacji nadziemnych; III kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 300 zł47 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie W bloku Z cegły W spokojnej okolicy W fordonie Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47m2 na 3 piętrze w bloku z cegły w Fordonie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł49 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe M4 do wynajęcia na Wyżynach. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 49mkw. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie w pełni umeblowane. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

182 500 zł47 m² 3 874 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe (47,10m2) mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze w bloku na Błoniu. Pokoje w układzie przejściowym, (16m2, 11m2, 7m2), na podłogach parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

274 250 zł59 m² 4 599 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

207 000 zł53 m² 3 905 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 w bloku na parterze. Typowy "układ szczeciński". Pokoje 16, 11 i 9 m 2. Kuchnia 7 m 2. Łazienka z natryskiem 3,5 m 2. WC 1 m 2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 500 zł75 m² 5 202 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Lokal z wyjątkowym klimatem po kapitalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji (okolice multikina). Nadajacy się na biuro, gabinet itp. Trzy pokoje o pow. 20,20,10m2 (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 854 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie na bielawach Mieszkanie o pow. 48 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 20 m2 oraz dwóch pokoi (10 m2, 8 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Niepodległości,Bydgoszcz

243 000 zł61 m² 3 983,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w b. dobrym stanie, o pow. 61m2, na pierwszym piętrze, w bloku z nowej cegły. Ładny rozkład, dwie sypialnie, duży, jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym. Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł72 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! Zapraszam do zakupu pięknego umeblowanego mieszkanie w pobliżu centrum. Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie jest urządzone nowocześnie.