dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

360 000 zł56 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Marii Skłodowskiej-Curie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,60 m , położone na 1. piętrze w budynku należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

346 000 zł53 m² 6 513,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 52,97 m | Bydgoszcz - Wyżyny | ul. Kragujewca Gotowe do zamieszkania | Idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

379 900 zł53 m² 7 167,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Lokal składa się z: trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jadwigi

Okole,Bydgoszcz

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego nowego trzypokojowego apartamentu na wynajem w nowoczesnej inwestycji Urzecze, w samym sercu Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 000 zł104 m² 6 254,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Biuro Nieruchomości Makler poleca serdecznie: mieszkanie, które już od wejścia zaskakuje stylem i dbałością o detale! Zapoznaj się z tą ofertą. Być może tego właśnie szukasz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

662 040 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

315 000 zł47 m² 6 673,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! super widok! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 ,2m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 61 m | ul. Nowodworska, bydgoszcz Szwederowo Na sprzedaż piękne, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

535 500 zł55 m² 9 666,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie na Bartodziejach M4, balkon, 535 500 zł Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Opis nieruchomości: powierzchnia: 55,4 m układ pomieszczeń: trzy pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w pożądanej lokalizacji osiedla Glinki przy ulicy Białogardzkiej. Cisza, spokój, las a jednocześnie szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

627 000 zł66 m² 9 555,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

900 000 zł88 m² 10 279,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

424 000 zł47 m² 9 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47 m2. Funkcjonalny układ, składający się z trzech pokoi o powierzchni około 15 m , 12 m i 7 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

328 100 zł62 m² 5 249,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 64 m | Parter | ul. Kościuszki | 360 000 zł Idealne dla rodziny, studentów lub jako inwestycja pod wynajem (np. hostel) - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

701 960 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

415 000 zł57 m² 7 293,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Kapuściska (ulica Spokojna). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

369 999 zł60 m² 6 121,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 60,40 m Bydgoszcz, fordon 4 piętro Duża piwnica Do remontu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 60,40 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

720 503 zł81 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

674 925 zł69 m² 9 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

919 000 zł60 m² 15 235,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Symfonia to esencja miejskiego prestiżu w sercu Bydgoszczy! Osiedle Symfonia mieści się przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to projekt, który redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

605 100 zł60 m² 10 061,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

473 765 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

769 000 zł61 m² 12 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz pięknie wykończonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopna

Szwederowo,Bydgoszcz

2 501 zł72 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia bardzo przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na III piętrze trzypiętrowego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

680 045 zł63 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Prądy,Bydgoszcz

658 100 zł75 m² 8 728,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makle r poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,46m 2,w nowej inwestycji,na osiedlu Prądy. Układ mieszkania: salon z aneksem - 26,91 m kw. Pokój - 10,78 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

651 200 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

599 000 zł44 m² 13 494 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe Flisy to miejsce w którym natura przenika przez każdy detal, oferując harmonię i prywatność w zacisznym otoczeniu drzew i roślinności. Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

481 712 zł52 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny B5,Bydgoszcz

414 000 zł53 m² 7 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z dużą loggią, słoneczne, w bloku na bydgoskich Wyżynach, graniczące z Glinkami, blisko lasu oraz komunikacji miejskiej. Układ szczeciński powiększony o dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

339 000 zł54 m² 6 252,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,22 m , położone na 11. piętrze w wieżowcu z windą, na bydgoskim Szwederowie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Fordon,Bydgoszcz

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

447 000 zł65 m² 6 874,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sochaczewska

Siernieczek,Bydgoszcz

496 000 zł68 m² 7 330,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie po generalnym remoncie, M-4, 67,66 m2 znajdujące się w odnowionym bloku z cegły. Ul. Sochaczewska na Siernieczku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

424 744 zł47 m² 9 019,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis budynku: lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku wybudowanym w 2003 roku. Materiałem wykorzystanym do postawienia budynku była cegła. Elewacja budynku po.