dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł88 m² 5 638,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam na ofertę 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w 2021 roku, położonego na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Informacje O budynku: nieruchomość umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

520 000 zł57 m² 9 106,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia, gustowny apartament 3-pokojowy na Górzyskowie w wysokim standardzie! Budynek z 2017 , położone jest w środkowej części dzielnicy. Wnętrze to 3 pokoje, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m w ścisłym centrum Bydgoszczy! Lokal znajduje się na 3. piętrze, w trzypiętrowym budynku z 2020 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

449 000 zł58 m² 7 768,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią, znajdujące się na 4 piętrze budynku na osiedlu Szwederowo, ul. Marii Konopnickiej. Pomieszczenia: 57,8 m2 - salon - 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w nowoczesnym bloku na osiedlu Wyżyny. Ul. Ogrody 19e. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

842 160 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

848 610 zł81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Fordon,Bydgoszcz

595 000 zł53 m² 11 273,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,78 m , położone w prestiżowym budynku Grunwaldzka 25 w samym sercu Bydgoszczy. Ta nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią znajdującego się przy ulicy Ujejskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Wilczak,Bydgoszcz

519 000 zł77 m² 6 731,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się niemalże w Centrum Bydgoszczy, z dostępem do prywatnego, bezpłatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

587 900 zł48 m² 12 197,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność. Makler poleca na sprzedaż przytulne mieszkanie M-4 z balkonem na osiedlu Filmowym na 2 pietrze z windą z poziomu zero! klucze W biurze. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

409 900 zł41 m² 9 973,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego, mieszkanie na 1 piętrze w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

699 000 zł61 m² 11 477,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł50 m² 7 992,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Proponujemy Państwu do zakupu świetne trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Kapuściska. Lokal usytuowany w niskim dwupiętrowym budynku na drugim piętrze, 3 lata temu przeszedł kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł52 m² 7 437,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w dogodnym punkcie bydgoskich Wyżyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

772 700 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

440 000 zł57 m² 7 719,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Wyżyny. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

660 000 zł59 m² 11 177 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 59 m z tarasem i widokiem na las - wyjątkowy klimat, cisza i świetna komunikacja! Jeśli marzysz o miejscu, które daje spokój, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler poleca do wynajęcia: 3-pokojowe mieszkanie - Miedzyń Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 77m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

344 000 zł37 m² 9 396,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,31 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

67 000 zł67 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Taras z widokiem na las | Świetna lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

409 900 zł41 m² 9 973,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

556 677 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

569 430 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,94 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

529 000 zł62 m² 8 601,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze budynku na osiedlu Bocianowo. Blok wybudowany został w 2003 roku, teren ogrodzony i monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

568 990 zł45 m² 12 591,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą i dużym balkonem - Centrum Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

684 985 zł63 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

366 990 zł46 m² 8 004,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony południowej 16,3 m2 - 2 pokoi 10/7m2 - kuchni 4,2 m2 - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie! Chciałbym osobiście zaoferować Państwu moje mieszkanie, które chętnie sprzedam bez pośredników. To ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w układzie szczecińskim, zlokalizowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

395 000 zł53 m² 7 457,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 położone na II piętrze czteropiętrowego bloku w Bydgoskim Fordonie na osiedlu Bohaterów. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

429 041 zł42 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

552 463 zł60 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

476 476 zł52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

457 000 zł47 m² 9 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z cegły ocieplonego styropianem.