dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norweska

Szwederowo,Bydgoszcz

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Szwederowo, ul. Norweska 8. Miłośnicy tego osiedla docenią uroki tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

662 272 zł67 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

651 200 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny, nowoczesny blok na Wyżynach, tylko 10 mieszkań! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, dwupiętrowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

555 400 zł56 m² 9 879,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

834 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

545 000 zł64 m² 8 515,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł47 m² 6 589,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,89 m , zlokalizowane na 4 piętrze budynku przy ul. Koszarowej. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

808 000 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babia Wieś

Babia Wieś,Bydgoszcz

499 000 zł66 m² 7 503,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie z balkonem na drugim piętrze kamienicy po generalnym remoncie umiejscowionej w dzielnicy Babia Wieś. Budynek Oferowane mieszkanie umiejscowione jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

605 100 zł60 m² 10 061,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam wyremontowane mieszkanie z możliwością naniesienia zmian w aranżacji przez nowego właściciela. Jest nowe Idealny zakup dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

662 040 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

441 876 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

627 000 zł66 m² 9 555,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

410 000 zł57 m² 7 167,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania znajdującego się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym i ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

315 000 zł52 m² 6 069,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : Oferta dostępna tylko w biurze prestige Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 51,9 m2 na parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

424 744 zł47 m² 9 019,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

439 000 zł68 m² 6 455,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje przy ul. Kijowskiej. Miłośnicy osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

599 000 zł69 m² 8 712,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie po remoncie na bydgoskim osiedlu Górzyskowo. To ciche, rodzinne osiedle z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

365 000 zł48 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Z przyjemnością polecam Państwa uwadze 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 na sprzedaż w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

550 000 zł59 m² 9 348,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe (58,83m2) na wysokim parterze położone w bloku mieszkalnym z 2012 roku na bydgoskim Fordonie - os. Akademickie. Lokal mieszkalny w bardzo dobrym stanie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

502 455 zł53 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

619 905 zł56 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

470 000 zł52 m² 8 969,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Marzysz o własnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji albo szukasz pewnej inwestycji? Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Cichej - doskonałą zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w zielonej i spokojnej części Nowego Fordonu, tuż obok Politechniki Bydgoskiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

677 600 zł57 m² 11 902,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, urządzone w nowym budownictwie w Fordonie! Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 56,93 m na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

343 999 zł53 m² 6 490,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 52,97 m | Bydgoszcz - Wyżyny, ul. Kragujewca | Gotowe do zamieszkania Oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

620 000 zł54 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

698 000 zł61 m² 11 442,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Makler serdecznie poleca : Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,9 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2015 roku przy ul. Jagiellońskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł60 m² 9 966,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Osiedle Pod Skarpą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o doskonałym układzie i świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 150 000 zł87 m² 13 197,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

557 370 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

845 000 zł74 m² 11 418,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca; na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na parterze bez barier w nowoczesnym budynku z windą, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni: 48m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Wzgórze Wolności, w bloku na 3 kondygnacji, w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

550 000 zł49 m² 11 247,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler Poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Fałata (2025) świeżo oddane Stan deweloperski | Taras 7 m | Winda | Garaż podziemny w kwocie 40.000 tys zł|.