dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Błonie

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna pcv, na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł33,13 m² 7 998,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta sprzedaży mieszkania - atrakcyjna cena! Biuro Idea Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, niskiej cenie , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Błoniu - gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, odnowionego mieszkania o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Marzysz o przestronnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Szukasz idealnego lokalu pod inwestycję lub nie masz ochoty tracić czasu na remont? Ta oferta może być dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 531,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Błonie 46,77 m + piwnice Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,77 m , położone w cichej i spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne bezczynszowe M-4 na osiedlu Błonie. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, usytuowane na 1 piętrze domu, składa się pokoju z dużym i w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Błonie,Bydgoszcz

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje gotowe do zamieszkania | Wysoki parter | Centrum Błonia - ul. Kasprzaka Jeśli szukasz mieszkania, w którym wszystko masz pod ręką , a jednocześnie cenisz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

334 000 zł35 m² 9 435,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Makler poleca serdecznie Gotowe do wprowadzenia! 2 pokoje | 35,4 m | Błonie | 3 piętro | 334 000 zł Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Błonie,Bydgoszcz

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko tutaj bezpośrednio, w najniższej cenie! Zapraszam na oględziny! Piękne mieszkanie, po generalnym remoncie. - powierzchnia 47 m2, układ rozkładowy, - 3 piętro - 3 pokoje + osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

2 100 zł35 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od maja 2026r. Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania na Błoniu przy ulicy Gałczyńskiego. Znajduje się ono w niskim budynku i jest świeżo po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Błonie,Bydgoszcz

458 900 zł47 m² 9 763,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m 2 znajdujące się przy ul Stawowej na Błoniu w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

263 000 zł28 m² 9 494,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,8 m zlokalizowana w Bydgoszczy na osiedlu Błonie - w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | 48 m | 3 piętro | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Osiedle Błonie | Bydgoszcz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Błonie,Bydgoszcz

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (35m2) znajdujące się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z 1975roku przy ul. Dmowskiego w Bydgoszczy, dzielnica Błonie. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Błonie,Bydgoszcz

395 000 zł49 m² 8 004,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż oferujemy zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu Błonie przy ul. K.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bardzo zadbanej kamienicy (zarówno z zewnątrz, jak i w środku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

475 000 zł48 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane na osiedlu Błonie przy w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Budynek bez windy, zadbany, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję świeżo wyremontowane, pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 54 m , które wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach - wykończone ze starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

314 000 zł24 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie. Lokal składa się z jasnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, pięknie wyremontowanego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 3. piętrze ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

1 820 zł36 m² 51,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

< rezerwacja > oferta wyłącznie w biurze Forma Nieruchomości. Lokalizacja: osiedle Błonie, ul. Waryńskiego. Piętro: 2 Stan: do odświeżenia Cena: do negocjacji Opis mieszkania: przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po kapitalnym remoncie, niewymagające żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Lokal jest gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł47 m² 9 745,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z cegły ocieplonego styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjna

Błonie,Bydgoszcz

458 000 zł54 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 54m 2 z balkonem znajdujące się w przy ul. Seminaryjnej, dzielnicy Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Waryńskiego Na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Błonie,Bydgoszcz

458 900 zł47 m² 9 763,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m 2 znajdujące się przy ul. Koszarowej na Błoniu w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na ostanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

267 000 zł34 m² 7 775,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 34,34 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie przy Parku! W skład mieszkania wchodzą: -pokój 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

469 000 zł54 m² 8 763,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o pow. 54 m2 położone na II piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy z zachowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjna ofertą pięknego, wyremontowanego mieszkania na bydgoskim Błoniu. Nieruchomość jest usytuowana na 3 piętrze ocieplonego bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł58 m² 7 979,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Glam House Alicja Nalaskowska gorąco poleca ofertę sprzedaży nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania, usytuowanego na drugim piętrze odnowionej kamienicy na osiedlu Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

445 000 zł48 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, 50 m | os. Błonie / Górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m , świeżo po generalnym remoncie. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

409 000 zł49 m² 8 287,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż oferujemy zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m z garażem blaszakiem, położone na parterze w czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Piękne mieszkanie w trakcie generalnego remontu. powierzchnia: 47 m , funkcjonalny układ pomieszczeń (bez pokoi przechodnich), 4 piętro, 3 pokoje + oddzielna kuchnia z oknem, czynsz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

330 000 zł35 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Bydgoszcz, błonie, balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,30 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł47 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Abrahama tylko najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po remoncie | 27 m | Błonie | balkon | winda Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

469 000 zł48 m² 9 873,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m 2 znajdujące się przy ul. Okrzei na Błoniu w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia