dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Bocianowo

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

611 000 zł60 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę na sprzedaż nowocześnie wykończonego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 1 piętrze w 3-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

320 652 zł30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

259 000 zł32 m² 8 078,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki po generalnym remoncie, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bydgoszczy w dzielnicy Bocianowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

299 999 zł101 m² 2 970,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - Bydgoszcz, centrum Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, położone w klimatycznej kamienicy na Bocianowie. Lokal jest dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

344 000 zł42 m² 8 255,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,67 m , położone w klimatycznej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

610 000 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Makler poleca: mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z cegły z 2007 roku, na zamkniętym i monitorowanym terenie na Bocianowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

368 390 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie ul. Chodkiewicza blisko Akademii Muzycznej Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Bocianowo,Bydgoszcz

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej, przy ul. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Bocianowo,Bydgoszcz

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy Racławickiej 10 w Bydgoszczy, -Nieruchomość- powierzchnia 21 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

543 685 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

393 024 zł41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poddaszowe, całkowicie wyposażone mieszkanie w kamienicy przy ul. Bocianowo. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie wszystkie sprzęty nowe, na gwarancjach. Wprowadzając się, zostaniesz pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

373 000 zł34 m² 10 830,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.