dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Czyżkówko

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,00m2 na 2 piętrze nowo powstałego budynku Inwestycja świetnie nadaję się dla osób ceniących wysoki standard mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

380 000 zł71 m² 5 344,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dwurodzinnym budynku, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 650 zł42 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Czyżkówku z widokiem na las. Mieszkanie odświeżone, okna wymienione na trójszybowe, przytulna kuchnia. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koronowska

Czyżkówko,Bydgoszcz

150 000 zł25 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż Kawalerka poddaszowa w Bydgoskiej dzielnicy Czyżkówko, ulica Koronowska 3. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Na powierzchnie 25m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

470 000 zł61 m² 7 704,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w nowym bloku na Czyżkówku Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku w bloku na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne M-3 na Czyżkówku. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu z 2011 roku, składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

590 000 zł60 m² 9 815,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta wyłącznie w Nieruchomości umowa przedwstępna - oferta wstrzymana do 31 sierpnia 2023 roku Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - dwupoziomowego apartamentu, w niezwykle cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku na Czyżkówku Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na Czyżkówku Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

530 000 zł63 m² 8 372,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w nowym bloku na Czyżkówku Oferujemy na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku w bloku na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w nowym bloku na Czyżkówku Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament w kameralnym bloku na Czyżkówku Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

454 000 zł50 m² 8 990,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w pełni wyposażonego z klimatyzacją i garażem. Nieruchomość mieści się w niskim bloku, wybudowanym w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

579 000 zł62 m² 9 353,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Makler poleca: komfortowe mieszkanie 61 m2 na Czyżkówku w sąsiedztwie lasu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,8 m2 na osiedlu Czyżkówko przy ul. Wyrzyskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

598 000 zł60 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: kameralną inwestycję zlokalizowaną na pograniczu osiedli Czyżkówko / Flisy / Jary. Składa się z 14 komfortowych mieszkań w otoczeniu zieleni i pięknego Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Czyżkówko,Bydgoszcz

592 798 zł76 m² 7 750,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję budynku apartamentowego na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy! Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

541 000 zł63 m² 8 614,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63m2, widne i funkcjonalnie rozplanowane, usytuowane na 2 piętrze, dwu-kondygnacyjnego bloku na osiedlu Czyżkówko. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

469 000 zł59 m² 8 014,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w układzie z antresolą i dwoma balkonami. Nieruchomość mieści się w niskim bloku, wybudowanym w 2007 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowackiego

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z miejscem parkingowym, osiedle zamknięte, przestrzenne klatki schodowe, blisko do infrastruktury miejskiej, w pobliżu lasu, ciche i zaciszne miejsce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

589 000 zł62 m² 9 530,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Makler poleca: komfortowe mieszkanie 61 m2 na Czyżkówku w sąsiedztwie lasu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,8 m2 na osiedlu Czyżkówko przy ul. Wyrzyskiej 18 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 47m2, w odrestaurowanej kamienicy na Czyżkówku w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w kamienicy na które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czyżkówko,Bydgoszcz

330 000 zł48 m² 6 918,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzy pokojowego mieszkania na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

474 000 zł53 m² 8 943,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w nowym apartamentowcu "dębowa Ostoja" na Bydgoskim Czyżkówku. Lokal mieści się na 5, ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicza

Czyżkówko,Bydgoszcz

339 000 zł37 m² 9 209,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na pierwszym piętrze budynku z 2021 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo ładne M-3 na wysokim parterze w bloku z cegły na Czyżkówku, teren ogrodzony i monitorowany. Lokal o pow.39m2 i składa się z: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne -2 pokojowe mieszkanie w nowym z 2018 roku bloku na Czyżkówku Na sprzedaż piękne dwupokojowe , słoneczne mieszkanie na Czyżkówku w bloku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Makler poleca serdecznie atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Czyżkówku - bezpieczny teren zamknięty. Jeśli chcesz mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

475 000 zł52 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na V piętrze w bloku z cegły z 2016roku na Czyżkówku. Lokal o pow. 52,5 m2, składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

475 000 zł52 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie w nowym bloku na Czyżkówku Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie na Czyżkówku w bloku na terenie ogrodzonym z miejscami parkingowymi. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

542 000 zł63 m² 8 644,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze bloku z 2018roku na bydgoskim Czyżkówku. Lokal umeblowany i gotowy do wprowadzenia. Wysoki standard wykończenia. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Idealne mieszkanie dla singla / inwestora pod wynajem / osoby starszej (parter) Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka na osiedlu Czyżkówko Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

333 000 zł44 m² 7 568,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie - os. Czyżkówko Usytuowane w bloku na drugim piętrze, łączna powierzchnia 44 m2, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

339 000 zł31 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,4 m 2 , mieszczące się na I piętrze w bloku (z windą) z 2018r. na Czyżkówku przy ul. Filtrowej. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

339 000 zł31 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego w pełni wyposażonego mieszkania z aneksem kuchennym w nowym budownictwie z roku 2018 w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

398 000 zł49 m² 8 122,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o pow.49m2 ,położone w bloku z 2016 roku na 1 piętrze.Jest winda. Lokal składa się z dwóch pokoi,kuchni i łazienki. Wyłączność Układ mieszkania:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym bloku z windą , na osiedlu Czyżkówko. Pomieszczenia: 32 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku na osiedlu Czyżkówko. Blok wybudowany w 2016r, ogrodzony, monitorowany, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 32 m2 na os. Czyżkówko w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 2018 roku. Kameralne osiedle, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

336 000 zł44 m² 7 632,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku sim na Czyżkówku w Bydgoszczy. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze w 3-piętrowym ogrodzonym budynku z parkingiem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka usytuowane w nowo wybudowanym bloku na parterze na os. Czyżkówko. Stan do wprowadzenia, całe wyposażenie zostaje. Łączna powierzchnia 28 m2, jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

515 000 zł62 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

515 000 zł57 m² 9 106,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w jednym z najbardziej urokliwych kompleksów mieszkalnych na mapie Miasta. Oferta obejmuje.