dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Czyżkówko

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

319 000 zł64 m² 5 010,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapisy na lokale mieszkalne rozpoczęte! Aura Park będzie nietuzinkowym, kameralnym osiedlem wielomieszkaniowym - zlokalizowany przy ul. Siedleckiej 47 w Bydgoszczy Metraż mieszkań od 32,18 do 69,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

253 900 zł47 m² 5 372,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

265 028 zł55 m² 4 804,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

171 385 zł36 m² 4 807,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

249 000 zł49 m² 5 095,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

194 900 zł36 m² 5 473,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapisy na lokale mieszkalne rozpoczęte! Aura Park będzie nietuzinkowym, kameralnym osiedlem wielomieszkaniowym - zlokalizowanym przy ul. Siedleckiej 47 w Bydgoszczy Metraż mieszkań od 32,18 do 69,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

334 900 zł64 m² 5 259,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

254 900 zł48 m² 5 342,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

257 900 zł50 m² 5 129,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

243 250 zł51 m² 4 805,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

192 000 zł33 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta wstrzymana - umowa przedwstępna Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Czyżkówko. Lokal przygotowany do zamieszkania - panele ,kafelki, szafa drzwi, meble kuchenne. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

339 435 zł71 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na Bydgoskim Czyżkówku. Budynek o 4-kondygnacyjny. Posiada dwie klatki schodowe z windami od poziomu garaży. Atutem inwestycji jest usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

339 435 zł71 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie w bloku przy ul. Karolewskiej. Lokal składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, wyjście na loggię (pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

365 000 zł56 m² 6 460,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w przepięknym miejscu czeka na nabywcę. Kameralny budynek schowany za drzewami w zacisznym otoczeniu rozlewisk , i przyrody z niesamowitymi widokami na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

259 000 zł49 m² 5 299,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

245 900 zł47 m² 5 203,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko atosa! Zapraszam do wynajęcia mieszkania w bloku z cegły pow. 53 m2. Parter - drzwi / okna antywłamaniowe Salon z aneksem kuchenny + sypialnia, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

211 824 zł44 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bardzo ładne, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Teren zamknięty , piękne otoczenie , blisko lasu. W pobliżu szkoła przedszkola, sklepy. Pokój z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

244 900 zł48 m² 5 133,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

179 000 zł32 m² 5 652,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Bardzo ładne mieszkanie na osiedlu "ostoja" Czyżkówko Nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

306 961 zł64 m² 4 808,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

298 709 zł62 m² 4 802,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

191 184 zł40 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

207 289 zł43 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

342 665 zł72 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

217 442 zł45 m² 4 808,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

207 735 zł43 m² 4 798,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

205 931 zł42 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

227 703 zł47 m² 4 800,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

235 446 zł49 m² 4 804,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie. Komfortowe mieszkanie 61 m² w pełni wyposażone. Znajdujące się na terenie ogrodzonym, monitorowanym wraz z placem zabaw dla najmłodszych. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

285 000 zł68 m² 4 191,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jasne i przytulne mieszkanie mieści się na trzecim piętrze nowego bloku z 2011 roku. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 48 m 2 , zaś metraż liczony po podłodze to około 68 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 500 zł115 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie po kapitalnym remoncie. Lokal o powierzchni 115m2 znajduje się na parterze domu dwurodzinnego, oczywiście z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie W szeregowcu na czyżkówku Witam serdecznie, mam do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe z tarasem, z zabudowie szeregowej na osiedlu Czyżkówko. Mieszkanie (85 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 000 zł56 m² 35,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie M-3 na wynajem! Nowe mieszkanie deweloperskie w wykonaniu "pod klucz" w pięknym budynku o oryginalnej, nagrodzonej architekturze. Mieszkanie wykonane z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 200 zł72 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta dla osób lubiących komfort i wygodę. Mieszkanie o powierzchni 72 m² usytuowane na dwóch kondygnacjach w nowym budownictwie. Każdy poziom wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

304 314 zł59 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

205 125 zł40 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

161 569 zł33 m² 4 940,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapisy na lokale mieszkalne rozpoczęte! Aura Park będzie nietuzinkowym, kameralnym osiedlem wielomieszkaniowym - zlokalizowany przy ul. Siedleckiej 47 w Bydgoszczy Doskonała komunikacja, bliskość.