dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Czyżkówko

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

289 440 zł64 m² 4 522,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią. Powierzchnia mieszkania 64,32 m2, z dużym narożnym balkonem, parter. Powierzchnia pokoi - 26,08 m2, 11,83 m2, kuchni - 12,59 m2 przedpokoju - 9,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

148 780 zł35 m² 4 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią (zgodnie z życzeniem nabywcy). Powierzchnia mieszkania 34,60 m2, z balkonem, parter. Powierzchnia pokoju - 17,68 m2, kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

259 290 zł60 m² 4 321,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia mieszkania 60,30 m2, z dużym narożnym balkonem, parter. Powierzchnia pokoi - 22,00 m2, 9,12 m2, 16,05 m2, łazienki - 4,28 m2, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

265 275 zł59 m² 4 573,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia mieszkania 58,95 m2, z dwoma balkonami, pierwsze piętro. Powierzchnia pokoi - 23,32 m2, 12,89 m2, 8,67 m2, przedpokoju - 6,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

230 445 zł51 m² 4 518,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia mieszkania 51,21 m2, z dużym, pierwsze piętro. Powierzchnia pokoi - 25,62 m2, 14,03 m2, przedpokoju - 7,51 m2. Łazienka - 4,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

269 685 zł60 m² 4 570,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia mieszkania 59,93 m2, z dużym narożnym balkonem, pierwsze piętro. Powierzchnia pokoi - 22,00 m2, 9,12 m2, 16,05 m2, łazienki - 4,28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

262 125 zł58 m² 4 519,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia mieszkania 58,25 m2, z dwoma balkonami, drugie piętro. Powierzchnia pokoi - 22,98 m2, 12,71 m2, 8,67 m2, przedpokoju - 6,39 m2. Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

202 000 zł31 m² 6 439 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,37m2, położone na pierwszym piętrze w nowym z 2007roku bloku z cegły. Blok usytuowany na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

215 000 zł63 m² 3 385 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 64m2. Mieszkanie posiada wyremontowaną, odnowioną kuchnie, jeden z pokoi został przerobiony na garderobę, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

225 000 zł37 m² 6 081 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne m3 na sprzedaż! Mieszkanie M-3 o powierzchni 37 m2 w nowym budownictwie, w idealnie spokojnej okolicy osiedla Czyżkówko, na dobrze zadbanym terenie blisko Brdy , z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mściwoja

Czyżkówko,Bydgoszcz

250 000 zł38 m² 6 578 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie na Czyżkówku. Nowe budownictwo przy ul. Mściwoja, teren ogrodzony z monitoringiem. Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 38m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

340 000 zł58 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 57,96m kw położone w nowym bloku z cegły. Blok wybudowany w latach 2004. Cena atrakcyjna jak na Czyżkówko. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

350 zł8 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjny pokój W bydgoszczy- 350 zł. Pokój w samodzielnym 3 pokojowym mieszkaniu 60m2 - umeblowane w pełni wyposażone (nowa lodówka, nowa pralka, nowa mikrofalówka nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładna lokalizacja nad Brdą , mieszkanie nowocześnie urządzone nowa kuchnia z pełnym wyposażeniem agd, łazienka z prysznicem z hydromasażem i sauną i pralka,duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

189 900 zł68 m² 2 792 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym budynku na Czyżkówku. Lokal na parterze o pow. 68m2, wewnętrzny podział pomieszczeń zawiera 2 pokoje, łazienkę, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

399 zł20 m² 19,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjny pokój dla 2 os, 20m2 w bydgoszczy w M4-60 m2- 399 zł/os. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone (nowe sofy, nowa lodówka, nowa pralka, nowa mikrofalówka nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

279 000 zł55 m² 5 072 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam ładne M-3, na parterze w nowym budownictwie na Czyżkówku. Powierzchnia mieszkania to 55 m2. Łazienka 5m Kuchnia 8m Pokój 28m Pokój 8m Czynsz tylko 190 zł! Ogrzewanie gazowe, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Torem

Czyżkówko,Bydgoszcz

990 zł44 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal mieszkalny położony w nowym bloku na osiedlu Czyżkówko, okolice ulicy Nad Torem. Cicha i spokojna okolica.Kwota najmu do właściciela to 1200zł co miesiąc plus do tego koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

399 zł20 m² 19,95 zł/m²

 

 

 

Czyżkówko,Bydgoszcz

215 000 zł63 m² 3 385 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Torem

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 200 zł44 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

185 920 zł33 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na 1piętrze w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym w bardzo urokliwej lokalizacji. Budynek z czerwonej cegły utrzymany w stylu dawnego młyna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

301 840 zł53 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

218 000 zł54 m² 4 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Blok W bardzo spokojnej okolicy W otoczeniu lasu. Mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie łącznie z wymianą instalacji - w pokojach gładzie na ścianach panele na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 500 zł110 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie / piętro domu/ z osobnym wejściem, z dużą posesją, na której można parkować samochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

480 zł20 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Pokoje dwuosobowe i 1 jednoosobowy w mieszkaniu położonym na 1 piętrze domu jednorodzinnego. Osobne wejście, pokoje zamykane, umeblowane. Bardzo atrakcyjna cena - 240 zł/ msc/ os. ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Czyżkówku (bydgoszcz) o pow. 90m2, na pierwszym piętrze, mieszkanie składa sie z 3 pokoi - 25m2, 24m2, 15m2, kuchnia 12m2, oraz łazienki i oddzielnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

133 500 zł35 m² 3 814 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 35 m 2 na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal pierwotnie składał się z pokoju, kuchni, łazienki i korytarza. Dzięki wstawieniu ścianki działowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

202 000 zł31 m² 6 439 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

190 000 zł32 m² 5 937 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka z balkonem w nowym loku z cegły o powierzchni 32 m 2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym. W części mieszkalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kasia   Nowe,czyste,ciche,bezpieczne mieszkanie M-4, na Czyżkówku; czynsz (odpłatność): 1.200 zł / miesięcznie, Kaucja zwrotna: 1 miesięczny czynsz. Koszty:pełna kontrola kosztów utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

72 000 zł27 m² 2 666 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest nietypowe mieszkanie w oficynie, mieszczące się na pierwszym piętrze. Należy zaznaczyć, że wysokość mieszkania przy wejściu wynosi 175cm. natomiast w dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

80 000 zł34 m² 2 351 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Niedrogie mieszkanie w dobrym standardzie do kupienia od zaraz. Mieszkanie składające się z dwóch pokoi, z czego jeden salonowy połączony z aneksem kuchennym. W mieszkaniu.