dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 450 zł15 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Jasna kawalerka Z dużym balkonem W nowym, monitorowanym apartamentowcu tuż przy uniwersytecie kazimierza wielkiego, chodkiewicza, bielawy. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 300 zł31 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Oferujemy na wynajem okazjonalny nowoczesną kawalerkę w sercu dzielnicy Glinki, jest to idealna propozycja dla singla lub pary. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 080 zł17 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne studio w kamienicy, centrum Bydgoszczy na Matejki 4 *pokój z aneksem kuchennym oraz małą garderobą, w idealnym stanie *17 m2, parter *blisko do Bydgoskiej Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze! Wyżyny, blok z cegły, ogrodzony. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym. Dużym atutem jest winda, bardzo duża loggia oraz komórka lokatorska w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki położonej przy ulicy Głowackiego na wynajem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania posiadamy nowoczesną kawalerkę o powierzchni użytkowej 34 m2 z dużym balkonem, położone na 1 piętrze apartamentowca z 2 windami. Miejsce parkingowe W cenie! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Bydgoszcz

1 190 zł23 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: funkcjonalne studio w świetnej lokalizacji po generalnym remoncie! * 23,29 m2 *I piętro *do dyspozycji komórka lokatorska *ogrzewanie centralne - ciepłe mieszkanie *korzystna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł26 m² 54,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca kawalerkę do wynajęcia usytuowanej na IV piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 25,67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

990 zł35 m² 28,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem *znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Wielorybiej 107 na Osowej Górze *w pobliżu miejsca zielone oraz parking *osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy przy Matejki 4, blisko bsw *kawalerka o powierzchni 22m2 *pokój z aneksem kuchennym *pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka na parterze domu, gajowa/bartodzieje Powierzchnia mieszkania ok. 35m2 w skład którego wchodzą pokój, kuchnia, łazienka. Czynsz miesięczny 1200 zł+260 zł do adm. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio komfortowe, nowe i urządzone mieszkanie przy ulicy Warmińskiego - blisko ul. Dworcowej a z drugiej strony ul. Focha ( świetna lokalizacja). Mieszkanie na parterze- wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Bydgoszcz

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem świetne mieszkanie (40m2) w super lokalizacji! Lokum idealne na potrzeby studenta, pracującego singla lub pary ceniącej sobie bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 000 zł20 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Bydgoszczy w dzielnicy Okole - dobrze skomunikowanej z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, bydgoską Szkołą Wyższą oraz Collegium Medicum? Lubisz spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości polecają do wynajęcia w pełni wyposażoną kawalerkę na błoniu przy ulicy Okrzei. Mieszkanie umeblowane, składa się z pokój ok. 16 m z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

225 000 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przytulnej kawalerki w doskonałej lokalizacji tuż przy Rondzie Jagiellonów. Kawalerka znajduje się w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem ładne mieszkanie 35m2 w śródmieściu Bydgoszczy. Lokal po remoncie, na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy. Składa się z dużego, umeblowanego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 20 M2 pierwsze piętro bydgoszcz ul. 3 maja Ofertą najmu jest kawalerka jeden pokój w wieżowcu usytuowana na pierwszym piętrze. Dodatkowe koszty to czynsz administracyjny około 450 zł ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 601 zł26 m² 62,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 340 zł50 m² 26,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

M3 - 50 M2 Kamienica Centrum ul. Dworcowa / Bydgoszcz W cenie 1340 zł jest czynsz dla administracji! Ofertą wynajmu jest mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze - poddasze w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasna i słoneczna kawalerka w kamienicy, II piętro, 25 m2 *ogrzewanie elektryczne *w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe *w okolicy tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Radziejowska

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

900 zł12 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

"pokój wynajmę W domu piętrowym na glinkach / bydgoszcz" Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym na ulicy Radziejowskiej w Bydgoszczy na Osiedlu Glinki. Pokój jest umeblowany ,wspólna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 599 zł40 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Topowa lokalizacja Do wynajęcia stylowe mieszkanie w ścisłym centrum Bydgoszczy. Bez prowizji. Lokal o powierzchni 39 m2, na 1 piętrze, w jednej z najładniejszych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przepiękną i atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej! Na powierzchnię całkowitą mieszkania 36 m2 składa się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: bydgoszcz ulica Warmińskiego, 5 minut pieszo od Starego Rynku Opis: nowo wyremontowane mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie 5 minut pieszo od Starego Rynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł26 m² 62,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości gorąco poleca kawalerkę do wynajęcia usytuowanej na IV piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 25,67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 35m2 znajduje się na 1 kondygnacji w odrestaurowanym budynku mieszkalnym. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałkańska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki położonej przy ulicy Bałkańskiej na wynajem. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

390 000 zł76 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Bielawy. Oferta idealna dla rodziny lub pod inwestycję (wynajem np. dla studentów). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 090 zł23 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy ul. Nowogrodzka 4 *2-gie piętro, 23 m2, ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *w pobliżu Dworca pkp i Atos *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Bocianowo,Bydgoszcz

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Racławickiej 10 *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *centralne ogrzewanie *niedaleko do Centrum *korzystna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 30 M2 parter bydgoszcz ul. Antoniego chołoniewskiego Ofertą najmu jest kawalerka jeden pokój w kamienicy usytuowana na parterze. Dodatkowe koszty to czynsz administracyjny około 500 zł ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 290 zł26 m² 49,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane studio na parterze trzypiętrowego bloku *duży balkon *25,56 m2 *ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 040 zł31 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się na IV piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pomorskiej 35, w bliskiej odległości do ul. Śniadeckich i Cieszkowskiego *jest bardzo funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę do wynajęcia na 2 piętrze w kamienicy na Jachcicach. Nieruchomość składa się z : - pokój 19 m2 - kuchnia 10 m2 - łazienka 5 m2 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Okole,Bydgoszcz

1 120 zł24 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Śląskiej 4 *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowana *kamienica w centrum miasta *I piętro *24,40m2 *ogrzewanie centralne *świetna komunikacja.