dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego mieszkańca. Wyżyny, blok, 4 piętro, pokój z wnęką, osobna kuchnia i łazienka. Klimatyczne mieszkanie. Zapraszam - zadzwoń Magda Blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie44 m2 na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Blisko zielone arkady sklepy,przystanek autobusowy, szkoła,przedszkole. Nieruchomość składa sie z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 zł20 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój 2-osobowy 20m2 do wynajęcia (nie całe mieszkanie). Wysoki standard / Duży pokój 20 m2 / Klimatyzacja / Pokój wolny od 15 marca. Oferta bezpośrednia od właściciela! Bez prowizji od pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia znakomicie zlokalizowana, przestronna kawalerka. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w odnowionym bloku z cegły. Ul. Czerkaska, w pobliżu parku. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

900 zł20 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Bydgoszczy w dzielnicy Okole - dobrze skomunikowanej z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, bydgoską Szkołą Wyższą oraz Collegium Medicum? Lubisz spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowy apartament w znakomitej lokalizacji na ul. Dworcowej 13 z podziemnym garażem. Dostępny od zaraz. Przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł89 m² 22,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie trzy-pokojowe (89 m2) na parterze odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie nie wymagające większych nakładów finansowych. Funkcjonalny rozkład oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

900 zł20 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 100 zł37 m² 29,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze! Polecamy Państwu na wynajem bezczynszowe jednopokojowe mieszkanie, na drugim piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie całkowicie umeblowane, wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 000 zł43 m² 8 400,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania? Z pewnością zainteresuje Cię ta oferta! Komfortowa nieruchomość w pełni wyposażona, na terenie zamkniętym z wewnętrznym monitoringiem, w nowym budownictwie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł22 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka w samym sercu Bydgoszczy- przy Wyspie Młyńskiej! Mieszkanie o powierzchni 22m 2 , składa z pokoju, kuchni oraz łazienki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum miasta Bydgoszcz ul. Dworcowa (drugie piętro). Mieszkanie składa się z jednego umeblowanego pokoju z aneksem kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa Kawalerka na wynajem - czeka na Ciebie! Mieszkanie ma 26 m2, duży pokój z łazienką i otwartą kuchnią. Mieszkanie umeblowane i wyposażone: lodówka, zmywarka, pralka, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 350 zł52 m² 25,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości Poleca mieszkanie na wynajem przy ul. 11 Listopada. Idealna lokalizacja dla rodzin, studentów Bydgoskich uczelni (15 minut spacerem do głównego budynku ukw) oraz pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Bartodzieje. W bliskiej odległości Park nad Balatonem, sklepy, markety, targowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka (18m2) na drugim piętrze w kamienicy w pobliżu dworca pkp. Kawalerka przy ul. Warszawskiej to idealne mieszkanie dla studenta, pary lub osoby pracującej. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia W świetnej lokalizacji - śródmieście, ulica królowej jadwigi Szukasz stylowego, nowo wyremontowanego, przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,9m2 Bartodzieje przy rondzie Skrzetuskim po remoncie. Mieszkanie w pełni umeblowane (większość mebli z Ikea), gotowe do zamieszkania. Wyposażenie mieszkania (to co na zdjęciach):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Fordon,Bydgoszcz

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam , Mam do wynajęcia od 1 stycznia 2021 mieszkanie - kawalerkę. Opis mieszkania : Fordon (ul. Kaliskiego 26), 30m2, kawalerka, III piętro, winda Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

169 000 zł24 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka (24m 2 ) usytuowana na bydgoskim Wzgórzu Wolności we wieżowcu z lat 80-tych z dwoma windami. Idealne rozwiązanie dla studentów, singli, bądź pary. :) Wymaga odnowienia bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł18 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

362 000 zł51 m² 7 082,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow.51m2 na pierwszym piętrze z balkonem w ogrodzonym apartamentowcu w Bydgoszczy. Mieszkanie w układzie rozkładowym, jasne, widok na patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sieroca

Szwederowo,Bydgoszcz

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, luksusowe mieszkanie na Szwederowie / skrzyżowanie ul. Kujawskiej i ul. Sierocej/ Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu w odległości 5 minut od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

500 zł28 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią, przytulną kawalerkę 28m2, położoną na parterze w odnowionym i ocieplonym 3-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjną, nową kawalerkę o pow. 34m2, położoną na 1 piętrze w 3-piętrowym, nowym bloku z cegły. Znajduje się na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia dużą, jasną kawalerke o pow. 38m2, położoną na 2 piętrze w odnowionym, ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Dobra lokalizacja, cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: kawalerka po gruntownym remoncie, na X piętrze. Wyżyny ulica Ogrody. Polecam Państwu przytulną kawalerkę w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem z okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia atrakcyjną, przestronną kawalerkę o pow. 45m2, położoną na parterze w apartamentowcu. Znajduje się na terenie ogrodzonym w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

700 zł28 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia kawalerkę 28m2, położoną na 1 piętrze w bloku z cegły(nowe budownictwo). Znajduje się w dobrej lokalizacji na terenie ogrodzonym i monitorowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

650 zł35 m² 18,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią, przestronną kawalerkę o pow. 35m2, położoną na parterze w bloku na Bielawach. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szpital Jurasza, am, ukw, sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prześliczna kawalerka w urokliwej części Osowej Góry do wynajęcia Niskie opłaty 700 zł+ czynsz 220 zł + prąd co 2 miesiące, gaz co 2 miesiące i ogrzewanie w sezonie zimowym (średnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę 31m2, położoną na 3 piętrze w odnowionym, ocieplonym wieżowcu na Wyżynach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, kaufland, biedronka, szkoły, przedszkole, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dużą kawalerkę 38m3, położoną na 2 piętrze w bloku z cegły(nowe budownictwo) na Górzyskowie. Dobra lokalizacja, cicha i spokojna lokalizacja. Blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 zł18 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe umeblowane I wyposażone (lodówka,pralka, na życzenie tv) blisko ronda grunwaldzkiego, balkon, doskonała komunikacja, idealne dla 1-2 studentów/ek. Oprócz ceny czynsz 250 + media +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

700 zł25 m² 28 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ładną, przytulną kawalerkę 25m2, położoną na 6 piętrze w odnowionym wieżowcu na Bartodziejach. Dobra lokalizacja, blisko szkoły, szpital Jurasza, am, ukw, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia ładną, jasną kawalerkę 32m2, położoną na 8 piętrze w odnowionym wieżowcu na Szwederowie. Znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko sklepy, markety, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 zł28 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w ładnym, ogrodzonym, monitorowanym bloku. Dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Bydgoszczy. Do dyspozycji podziemny garaż- za dopłatą. Opłaty- czynsz, prąd, gaz- 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

700 zł29 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę 29m2, położoną na 2 piętrze w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, biedronka, szkoły, szpital Jurasza, am, ukw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarna Droga

Śródmieście,Bydgoszcz

750 zł29 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną kawalerkę przy ul. Czarna Droga 3 (ok. 5 min. pieszo od siedziby atos). Kawalerka jest w pełni umeblowana (łącznie z pralką i lodówką). Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 zł25 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę ok. 25m2, położoną na 3 piętrze w odrestaurowanej, zadbanej kamienicy w centrum miasta. Super lokalizacja, wszędzie blisko, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Śląskich

Bielawy,Bydgoszcz

650 zł28 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka-umeblowana-idealna lokalizacja dla studentów medycyny lub ukw-ul. Powstańców Śląskich wynajem na minimum 1 rok! do wynajęcia sympatyczna kawalerka na bielawach- ul. Powstańcow śląskich-.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij