dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka, czynsz 600 zł + opłaty i media 350 zł + kaucja zwrotna 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka na osowej górze-nowe budownictwoterenogrodzony-umeblowana-800zl+160zł+prąd+gaz Pokoj z wneką, umeblowany. Oddzielnie kuchnia z zabudowa, kuchenką, lodówką. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sieroca

Szwederowo,Bydgoszcz

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie na wynajem! Luksusowe i designerskie mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta przy skrzyżowaniu ul. Kujawskiej i ul. Sierocej w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, jasna kawalerka o pow. 31m2, położona na 5 piętrze w odnowionym wieżowcu. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Wyżyny. Blisko szkoły, sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę na Wyżynach o pow. 31m2 na 7 piętrze w wieżowcu. Położona w dobrym punkcie, blisko markety, szkoły, kościół, komunikacja miejska. Mieszkanie ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

750 zł31 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta mieszkania na wynajem! kawalerka! Super lokalizacja! Wyżyny ul.Ogrody. Bardzo ładna kawalerka po remoncie, umeblowana i wyposażona w nowe meble i sprzęt agd (telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

980 zł20 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia ciepłą, przytulną kawalerkę o pow. 20m2. Znajduje się na 3 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Blisko komunikacja miejska, sklepy, real, multikino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł35 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia ładną kawalerkę o pow. 35m2 w atrakcyjnej lokalizacji z widokiem na Brdę. Znajduje się na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły(nowe budownictwo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajęcia śliczna kawalerka W ścisłym centrum miasta-nowe budownictwo-900zł+290zł+prąd+gaz Mieszkanie o powierxchni 36m2 na 4 piętrze nowego budynku wyposażonego w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest bezczynszowa kawalerka na osiedlu Fordon. Mieszkanie po kapitalnym remoncie tzn wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, stolarka okienna jak i drzwiowa nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w kamienicy na parterze w centrum miasta o pow. 36m2. Mieszkanie jest nieumeblowane ale jest możliwość umeblowania. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Mimo, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 40m2, położona na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na os. Leśnym. Składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajęcia śliczna kawalerka W poblizu szpitala jurasza-umeblowana-wyposażona-800zl+opłaty Mieszkanie o powierzchni 40m2-składa się z przestronnego 22m2 pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia przestronną, ładną kawalerkę o pow. 40m2, położoną w dzielnicy Skrzetusko. Znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły. Posiada osobny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia kawalerkę o pow. 30m2. Znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu na Kapuściskach. Dobra lokalizacja, wokół dużo zieleni. Składa się z pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 zł37 m² 16,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu kawalerka W samym centrum miasta - 37m2 -tylko 600zł+czynsz do wspólnoty+prąd Jeżeli szukasz kawalerki w środku miasta to ta oferta spełni twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis tanio! W samym centrum! do wynajmu jednopokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 32m2 na parterze kamienicy na ul. Śniadeckich. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w kamienicy w centrum miasta. Składa się z pokoju, kuchni i łazienki o łącznej pow. 37m2. Mieszkanie umeblowane, po remoncie, okna pcv. Posiada balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis tanio! duża kawalerka 41m2 -nowe budownictwo-teren ogrodzony-gorzyskowo-750zł+czynsz. ok 330zl+prąd+gaz Do dyspozycji najemcy duży umeblowany pokój, oddzielnie kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

600 zł18 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerke o pow.18m2 na 2 piętrze w bloku z cegły. Położona w cichej okolicy na osiedlu Leśnym. Składa się z pokoju połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 zł24 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę o pow. 24m2, położoną w centrum miasta. Znajduje się w kamienicy na parterze. Składa się z pokoju ok. 19m2, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

520 zł33 m² 15,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bydgoszcz , osiedle Błonie Mieszkanie 33m2 do wynajęcia ogrzewanie piecowe całkowity koszt 520 zł + prąd telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jary

Jary,Bydgoszcz

729 zł32 m² 22,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

:dodatkowy opis kawalerka - bezczynszowe! do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie-po kapitalnym remoncie, na jarach (blisko centrum)- 720zł+media Mieszkanie o powierzchni 32 m2-sklada się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 zł28 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko z nami obejrzysz to mieszkanie i wynajmiesz! Bardzo przytulna kawalerka blisko centrum handlowego Real. Kuchnia umeblowana i wyposażona, pokój pusty. Duża ładna łazienka. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajęcia nowoczesna kawalerka na bartodziejach - umeblowana - wyposażona - 800zł+opłaty Do dyspozycji najemcy pokój, oddzielnie kuchnia, łazienka. W kuchni nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna, nowa kawalerka w Fordonie o pow. 31m2. Położona na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym, udogodnieniem jest winda. Mieszkanie posiada dużą loggie 7m2, pokój o pow. 17m2, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajecia atrakcyjną, przytulną kawalerkę o pow. 30m2, położoną na 3 piętrze wbloku 4-piętrowym. Jest ciepłe, okna pcv. Mieszkanie jest bardzo ładne, ciepłe, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kruszyńska

Osowa Góra,Bydgoszcz

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu bardzo ciekawe I obszerne, jednopokojowe mieszkanie W pięknej okolicy na osowej goórze-ul. Kruszyńska Do dyspozycji najemcy duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka w samym centrum miasta. Jest o pow. 35m2, znajduje się na 3 pietrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie, okna pcv. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł24 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu przytulna kawalerka W samym centrum miasta. pokój Z aneksem kuchennym, łazienka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. kuchnia Z nowoczesną zabudową. kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu wyjątkowo Ładna I przytulna kawalerka-umeblowana-osiedle planet-950zł+opłaty Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Pokój zaneksem kuchennym. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sieroca

Szwederowo,Bydgoszcz

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka - 31 m 2 , Najem 700 zł + czynsz do spółdzielni 315 zł, + prąd i gaz. Kaucja zwrotna 700 zł. Mieszkanie umeblowane, okna plastikowe - nowe, w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta! Mieszkanie M-2 o pow. 31m2 położone na wysokim parterze w nowym bloku z cegły. Pokój z wnęką połączony z aneksem kuchennym (21m2), łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu umeblowana kawalerka-glinki-rezydencja metropolis Do wynajmu ładne, jednopokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Osiedlu Glinki (ul. Dąbrowa). Drugie piętro od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

600 zł25 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko z nami wynajmiesz to mieszkanie! Przytulna kawalerka do wynajęcia w bloku. Mieszkanie umeblowane, słoneczne niskie koszty utrzymania. Mieszkanie wolne od 01.01.2013 Bardzo blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka z balkonem o pow. 40m2 na oś Leśnym. Całkowicie umeblowana i wyposażona. Istnieje możliwość wyposażenia typu: pościel, ręcznik, sprzęt kuchenny. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko z nami! Mieszkanie w domku gospodarczym do wynajęcia dla pary lub jednej osoby wolne od zaraz o powierzchni 30m2. Mieszkanie składa się z samodzielnego pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

520 zł33 m² 15,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1