dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 zł40 m² 7 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja Pokój do wynajęcia w Centrum Bydgoszcz, pokój o pow. ok 45m2 w mieszkaniu 120metrowym zajmowanym przez dwie studentki i studenta, mieszkanie ,świeżo po remoncie, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka - 31 m 2 , Najem 700 zł + czynsz do spółdzielni 315 zł, + prąd i gaz. Kaucja zwrotna 700 zł. Mieszkanie umeblowane, okna plastikowe - nowe, w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł31 m² 22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dedykowane jednej lub dwóm osobom (pracującym lub studentom). Mieszkanie umeblowane. Na wyposażeniu jest lodówka. Isnieje możliwość doposażenia mieszkania w pralkę i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 zł33 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

750 zł35 m² 21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie na terenie ogrodzonym. Bezczynszowe! Pokój z aneksem kuchennym, balkon umeblowane, lodówka blok nowy, teren ogrodzony, możliwość parkowania samochodu dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy pomysłową kawalerkę do wynajęcia na Wyżynach m. Bydgoszcz. Miekszkanie świeżo po remonice, atrakcyjnie umeblowane i wyposażone. Mieszknie z aneksemkuchennym. Pow. 32m2. Kwota najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu kawalerkę do wynajęcia w centrum m. Bydgoszczy. Mieszkanie o pow. 35m2. Mieszknie po kapitalnym remoncie w całości umeblowane i wyposażona. cena czynszu to 1200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mieszkanie w ścisłym centrum Bydgoszczy - przeznaczenie dla studentów. Mieszkanie w kamienicy o pow. 38m2 - pokój z antresolą, kuchnią i łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę na Miedzyniu m. Bydgoszcz. Powierzchnia lokalu to 35m2. Dogodna lokalizacja. Czynsz to 1000zł + media Wiecej inforamcji tomasz kieszkowski tel. nr.oferty: BCN00352.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Spokojna okolica, mieszkanie od strony południowej, jasne i b. ciepłe, po generalnym remoncie. Parking pod blokiem lub strzeżony 200 m od bloku. Punkty handlowo-usługowe (w tym Biedronka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 zł24 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kompletnie umeblowany, 2-osobowy pokój z aneksem kuchennym (24 m2), osobno łazienka i wc; lodówka, pralka, odkurzacz. wejście z klatki schodowej. cicha okolica, bardzo dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

850 zł31 m² 21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

M2, kawalerka w najem. pow. 31m2, nowe budownictwo, teren ogrodzony, możliwość parkowania samochodu na posesji, wysoki parter. Bez czynszowe! Śródmieście - pobocze! Cisza, spokój! Pokój ok. 22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt   Kawalerka po kapitalnym remoncie na podłogach panele i płytki na ścianach gładzie nowa lodówka oraz kuchenka gazowa. Mieszkanie bardzo ciepłe mile widziana para lub dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt   M-2 na Bartodziejach 31m2, mieszkanie przytulne, jasne oraz w super lokalizacji, niskie opłaty, wyposażone w sprzęt agd oraz rtv, na ścianach nowe gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kasia   kawalerka na Błoniu, w domku wielorodzinnym, spokojna okolica, blisko sklepy, opłaty 750zł+ opłaty licznikowe( media). Zapraszam Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kasia   . Kawalerka W centrum, blisko galerii fokus, mieszkanie odśnieżne I zadbane, w pełni umeblowane, słoneczne I przytulne, na ścianach gładzie I tapeta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solidarności RI

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka900zł już z czynszem,kpl.wyposazona,cicha,ciepła.Rejon ul.Wojska Polskiego i ul.Planu 6-letniego.Od zaraz dla dwóch pan lub jednej albo dla pary bezdzietnej. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (pokój, kuchnia, łazienka, loggia) w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie umeblowane III p. (ostatnie), możliwość podłączenia internetu i tv kablowej. Blisko Szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kasia   mieszkanie komfortowe I bardzo zadbane, pełne umeblowanie, na gorzyskowie, na ścianach gładzie, na podłogach panele,łazienka- wykafelkowana+wanna, teren strzelony I monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 zł14 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt   kawalerka W kamiennicy 14m2 umeblowana mieszkanie bez czynszowe ogrzewanie elektryczne opłaty 480zł + prąd kaucja 400zł polecam zapraszam na prezentację Powyższy opis ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

900 zł32 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 śródmieście- mieszkanie samodzielne na pierwszym piętrze nad sklepem W podwórzu co daje ciszę I spokój pomimo centrum miasta, mieszkanie umeblowane prócz sprzętu kuchennego, brak pralki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

650 zł37 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Wyżynach- na drugim pietrze, spokojna okolica, w pokoju znajduje się piętrowe łóżko z biurkiem na dole, w kuchni zabudowa kuchenna+lodówka, w mieszkaniu na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt   Tanie M-2 na Kapuściskach, piękny widok z 10 piętra na panoramę Bydgoszczy, balkon, piwnica, mieszkanie z oddzielną kuchnią i przedpokojem. Opłaty 600zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

600 zł25 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 25m2 na parterze w pełni umeblowana. Okna pcv. Na ścianach nowa gładź. Mieszkanie po remoncie. Opłaty 600zł+ opłaty eksploatacyjne 245zł oraz prąd, gaz wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł31 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta Mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku na parterze o powierzchni 31 m2 Słoneczna i przytulna kawalerka, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

950 zł31 m² 30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 31 m 2 usytuowana na ostatnim piętrze wieżowca. Lokal składa się z pokoju z wnęką, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

650 zł37 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 ładna Kawalerka z aneksem kuchennym przedpokój zabudowa, podłogi panele, ściany gładzie. Blisko sklepy, kościół, szkoła, rynek, komunikacja miejska. Opłaty 650zł odstępnego+300zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem wynajmu jest kawalerka o pow. 35m2 położona na pierwszym pietrze w bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju o pow. 18m2, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, komfortowe mieszkanie na 3 piętrze z windą w nowym bloku o powierzchni 35 m2 + 4m2 balkon oraz 3m2 piwnica, zewnętrzny parking należący do wspólnoty- jest do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

M2, nowe budownictwo, 35m2, 5 piętro, duży balkon, okna od strony pd.-zach., nasłonecznione, spokojnej. W pokoju na podłogach panele w kuchni kafle, meble kuchenne, lodówka, duży pokój pusty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

800 zł33 m² 21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt i prezentacja tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 31 m 2 w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane. W kuchni zabudowa, lodówka, kuchenka elektryczna. W łazience natrysk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 zł23 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt:   na wynajem: słoneczna, komfortowa, po kapitalnym remoncie kawalerka. Pokój Z aneksem kuchennym. Mieszkanie na życzenie najemcy może być umeblowane kompletnie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł44 m² 15,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 W samym centrum miasta, 100M do głównego rynku, bardzo duża I przestronna kawalerka 44M!, kamienica, mieszkanie odświeżone, okna pcv, meble starszego typu W dobrym stanie, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna przestronna bezczynszowa kawalerka Z osobnym wejściem W domku jednrodzinnym na osiedlu błonie, na podłodze kafelki oraz panele, łazienka oraz kuchnia W pełni wyposażone ,ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

800 zł34 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo przestronne mieszkanie , mimo że to kawalerka. Pokój z otwartą kuchnią w pełni wyposażony.Łazienka w gustownych kaflach z kabiną prysznicową. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka Do wynajęcia kawalerka na Bartodziejach 31m2 umeblowana, znajduje się w centrum osiedla. W pobliżu rynek, kościół, szkoły i przedszkole. Bardzo dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

750 zł11 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój (11m2) w mieszkaniu na Osowej Górze, zamieszkanym przez spokojnych właścicieli. Kompletnie wyposażone, z możliwością wstawienia własnych mebli. Kuchnia (8,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł16 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój (16m2) w mieszkaniu na Osowej Górze, zamieszkanym przez spokojnych właścicieli. Kompletnie wyposażone, z możliwością wstawienia własnych mebli. Kuchnia (8,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt   kawalerka na szwederowie po remoncie umeblownana wolna od zaraz oplay 600zł odstępnego + 245 zł czynsz + opłaty licznikowe kaucja 1000zł polecam zapraszam na prezentacje Powyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt   bardzo ładna komfortowa kawalerka W pałni umablowana Z balkonem blisko multi kino oraz market opłaty 1200zł wszystko do negocjacji + prąd co drugi miesiąc kaucja 600zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij