dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Bydgoszcz

279 000 zł36 m² 7 780,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwie kawalerki o powierzchni 18,3 m2 i 17,56 m2 na jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w sercu miasta, w pobliżu Opery, wyspy Młyńskiej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Wzgórzu

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- house Team Nieruchomości & Finanse proponuje najem przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,42m2 na bydgoskim Błoniu ul. Na Wzgórzu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

842 160 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie to kompaktowa, ale bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, która maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Wnętrze jest jasne, nowoczesne i spójne stylistycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Wyżyny,Bydgoszcz

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z osobnym wejściem w domku na Wyżynach - ul. Chorwacka. W domku widocznym na zdjęciach znajdują się trzy mieszkania: dwa na parterze i jedno na piętrze. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana kawalerka o powierzchni 26m , zlokalizowana przy ul. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Wyposażenie obejmuje m.in.: -kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Pomorska Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

264 000 zł43 m² 6 205,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Świętej Trójcy. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość M3 W wyjątkowej lokalizacji dzielnicy muzycznej przy ulicy paderewskiego! tylko W biurze makler nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

310 000 zł50 m² 6 186,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować dokładnie według własnych potrzeb? Ta oferta to doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

219 500 zł26 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

R e Z E R W A C J A ! Twoje nowe M3 na Przylesiu! Świetna okazja dla studenta lub pod inwestycję! Mieszkanie ulokowane na IX piętrze w bl oku z lat '80,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł40 m² 10 078,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości Glam House mają Państwo możliwość nabycia nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,6 m z przynależną piwnicą 1,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 160 zł14 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane studio z dużą antresolą jako osobna przestrzeń sypialniana. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Twoje nowe M3 na Przylesiu! Świetna okazja dla studenta lub pod inwestycję! Mieszkanie ulokowane na parterze w bl oku z lat '80, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ul. Poniatowskiego - idealna dla studentów umk i ukw. Mieszkanie jest kompaktowe, ale bardzo dobrze rozplanowane przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Akademicka

Nowy Fordon,Bydgoszcz

1 900 zł27 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia nowej kawalerki przy ulicy Akademickiej. Nowe mieszkanie wykończone i umeblowane czeka na najemcę. Mieszkanie wyposażone w aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 22 m z ogródkiem! Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22 m , położona w centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 117. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na parterze bloku z cegły, składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 620 zł33 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 32 m | Szwederowo Makler Nieruchomości oferuje na wynajem zadbaną kawalerkę o powierzchni 32 m , położoną na 7. piętrze w bloku z windą , na bydgoskim Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przytulną kawalerkę mieszczącą się w odrestaurowanej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na podłogach oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 20 Stycznia 1920 r.

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dzielnica muzyczna - ukw , akademia medyczna, muzyczna. Kamienica A W niej. Mieszkanie szuka .Najemcy Osoby która kocha kamienicę, oryginalne deski, wysokie pomieszczenia,klimatyczne wnętrze. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemcewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

2 300 zł36 m² 64,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35,77 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza. Mieszkanie w nowym budynku z 2025 roku, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Bydgoszczy przy ul. T. Kościuszki. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

445 000 zł65 m² 6 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 40 m , zlokalizowana przy ul. Dworcowej 47 w świetnie skomunikowanej i prestiżowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chopina

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 zł25 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- house Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem w odnowionej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina na bydgoskich Bielawach. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - centrum Bydgoszczy Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w kamienicy w centralnej części Bydgoszczy. Lokal położony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Nad Wisłą,Bydgoszcz

1 350 zł33 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka (ok.33m2) na pierwszym piętrze w bloku - ul. Okulickiego. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W korytarzu pojemna szafa typu Komandor, szafka na buty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Czyżkówko,Bydgoszcz

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy kawalerkę na sprzedaż dla par, singli, studentów lub dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,5 m , zlokalizowana w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

428 900 zł57 m² 7 524,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na Bartodziejach w Bydgoszczy. Nieruchomość usytuowana jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przepiękną i atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej! Na powierzchnię całkowitą mieszkania 36 m2 składa się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m , zlokalizowaną przy ul. Chrobrego w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Szybowników,Bydgoszcz

409 000 zł74 m² 5 517,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Biała Posesja ma przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 74,13 m wraz z powierzchnią przynależną, usytuowane w Fordonie przy ul. Kwiatkowskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

470 000 zł64 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach o powierzchni 63,50m2. 2 pokoje | Bartodzieje | naprzeciwko Jurasza | taras | lokalizacja premium Są mieszkania, które się ogląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

237 000 zł30 m² 7 855,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,17 m , położona na 5. piętrze wieżowca przy ul. Głowackiego w Bydgoszczy, na osiedlu Bartodzieje jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurasza

Bielawy,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 278,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż mieszkania 2-pokojowego, 48,5 m , I piętro, blisko Centrum przy ul. Jurasza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze przy ul. Baczyńskiego 8 w Bydgoszcz. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Portem

Śródmieście,Bydgoszcz

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka 31m w Bydgoszczy do wynajęcia Świetna lokalizacja - ul. Nad Portem na przeciwko Opery Nova Układ mieszkania : salon z aneksem kuchennym: piekarnik, płyta indukcyjna,.