dowolna

Mieszkania do remontu Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł58 m² 6 557,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Makler poleca Na sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe, 57,80 m + piwnica | Doskonała lokalizacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,80 m , plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

280 000 zł36 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze niskiego, czterokondygnacyjnego bloku z lat 60-tych na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Bydgoszczy przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej, w dzielnicy Bartodzieje idealne dla osób szukających przestrzeni, dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

279 000 zł26 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 44 m2 w cenie od 187.500 zł. Mieszkania w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

*R E Z E R W A C J A* Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze kameralnego bloku z cegły. Lokalizacja: al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarna Droga

Okole,Bydgoszcz

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja Nieruchomości prezentuje Trzypokojowe mieszkanie do remontu, w funkcjonalnym układzie szczecińskim, 53 m , balkon typu logia, piwnica, na 2 piętrze bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Szwederowo,Bydgoszcz

169 900 zł34 m² 5 040,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Stromej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

344 000 zł53 m² 6 478,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 52,97 m | Bydgoszcz, wyżyny - ul. Kragujewca | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fredry

Śródmieście,Bydgoszcz

425 000 zł98 m² 4 327,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego lokalu mieszkalnego (w adm przekształcony na użytkowy), przystosowanego pod świadczenie usług, położonego na parterze (wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

179 900 zł34 m² 5 336,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 33,71m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

289 900 zł38 m² 7 636,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w świetnie skomunikowanej części miasta - na osiedlu Bielawy, przy ul. Chodkiewicza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m 2 znajdujące się na Wyżynach w Bydgoszczy. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, przygotowana do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyczółkowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

179 900 zł62 m² 2 901,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa inwestycja w topowej lokalizacji ul. Leona Wyczółkowskiego. Na sprzedaż oferujemy lokal w jednej z najbardziej pożądanych i trudno dostępnych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

470 000 zł65 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 65m2 4 pokoje Kuchnia z oknem Łazienka wc osobno. Do generalnego remontu. Do wymiany drzwi , okna , podłogi , instalacje Mieszkanie w ładnej okolicy. Dużo zieleni dookoła. Nadaje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przytulne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 50 m2 - idealne miejsce dla Ciebie! Mamy do zaoferowania Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z cegły ,wybudowane w latach 80-tych. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia Łazienka Toaleta i 3 pokoje. Z dużego ,słonecznego pokoju jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 metrów kwadratowych, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w spokojnej części Starego Fordonu. Lokal składa się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

575 000 zł114 m² 5 043,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest bardzo duże mieszkanie w kamienicy temat dla inwestora/ możliwość podzielenia na kawalerki/aranżacja na gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

630 000 zł61 m² 10 327,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokojowe, nowoczesne z klimatem na Górzyskowie! Gotowe do zamieszkania w budynku z windą w bloku z 2014 roku! Nowoczesny w pełni wyposażony apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

249 000 zł36 m² 7 012,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35,51 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy ul. Powst. Śląskich. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chocimska

Śródmieście,Bydgoszcz

479 000 zł90 m² 5 322,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i schowka. Jest możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

630 000 zł135 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 134m , położone w kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy w świetnej lokalizacji - ulica Nakielska 1 w Bydgoszczy. *** Oferta dostępna tylko w naszym biurze *** Jest to przestronny lokal, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sochaczewska

Siernieczek,Bydgoszcz

320 000 zł66 m² 4 873,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Sprzedaż mieszkania M3 na ul. Sochaczewskiej w Bydgoszczy - doskonała lokalizacja Oferujemy do sprzedaży własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,66 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

200 000 zł20 m² 10 055,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 19,89 m , położoną w jednej z najbardziej lubianych części Bydgoszczy na Błoniu. To doskonała propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

208 000 zł28 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 27 m - Bydgoszcz, ul. Niemcewicza Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zaaranżuj swoje mieszkanie! M3 w zacisznym miejscu na Bajce! Lokal o łącznej powierzchni 49 m 2 umiejscowiony jest na IV piętrze 4-kondygnacyjnego bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

355 000 zł37 m² 9 568,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

288 900 zł37 m² 7 787,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

329 000 zł63 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

159 900 zł26 m² 6 121,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 26,12m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskich Flisach. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

428 500 zł64 m² 6 737,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 63,6 m | Bartodzieje Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

169 900 zł40 m² 4 300,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 39,51m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

369 000 zł63 m² 5 874,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Czteropokojowe mieszkanie (62,81m 2 - po podłodze 120m 2 ) na trzecim, ostatnim piętrze niskiego bloku na Osowej Górze - ul. Kormoranów 52, tuż przy ścianie lasu. Wnętrze to idealna przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

250 000 zł32 m² 7 864,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, ale chcesz urządzić je po swojemu, od podstaw? To propozycja właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: bydgoszcz, bartodzieje ul. Żmudzka 26a. Blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

240 000 zł38 m² 6 307,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty 4 mieszkania na sprzedaż, 1 do zamieszkania ,3 do remontu. /wg załącznika W galerii/ Mieszkania położone w 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

132 900 zł26 m² 5 197,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 25,57m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 38 m na Bartodziejach, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m (wraz z piwnicą), położone na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie mieszkanie z potencjałem zlokalizowane w zielonej części osiedla dzielnicy Fordon na osiedlu Bajka. Nieruchomość jest usytuowana na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

375 000 zł49 m² 7 623,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon przylesie, ul. Fieldorfa-nila Zapraszam do obejrzenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 000 zł47 m² 7 182,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, bartodzieje, idealne dla rodziny Szczegóły nieruchomości: lokalizacja : Bydgoszcz, bartodzieje Powierzchnia : 47,2 m Liczba pokoi : 3 (salon + 2 sypialnie).