dowolna

Mieszkania do remontu Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł40 m² 6 643,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, 40 m2, 8 piętro, bardzo dobra lokalizacja. W skład nieruchomości wchodzą : pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł44 m² 7 968,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem! Około 44 m2 do własnej aranżacji Mieszkanie znajduje się na piętrze odremontowanej kamienicy. Piękny, duży balkon z widokiem na zaciszne podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł49 m² 4 346,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł63 m² 5 283,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność. Makler poleca! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie w bardzo dogodnej lokalizacji osiedla przy ulicy Łochowskiego. Mieszkanie usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł30 m² 5 561,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł27 m² 5 435,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W biurze novator Na sprzedaż mieszkanie M-3, 49 m2 w Fordonie W poszukiwanej i spokojnej lokalizacji. Osiedle tatrzańskie. Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niebanalne mieszkanie! W salonie widoczne nastrojowe belki drewniane 41,50 do własnej aranżacji Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze odremontowanej kamienicy. Kamienica ocieplona, z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

204 000 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w Nieruchomości oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane Nieruchomości prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo przy ul. Solskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ikara

Błonie,Bydgoszcz

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie o powierzchni 59m2 na Błoniu. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku z cegły. Tren na którym znajduje się blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-4 o powierzchni 53 m2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje (16m2, 11m2, 9m2 - układ szczeciński; z dużego pokoju wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witeckiego

Bajka,Bydgoszcz

289 000 zł53 m² 5 455,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe M4 do własnej aranżacji w niezwykle pożądanej lokalizacji- na osiedlu Bajka w Fordonie! Ogromnym atutem jest powszechnie lubiany tzw. układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jary

Jary,Bydgoszcz

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niby w mieszkaniu a jednak jak w domu - Parter piętrowego domu wolno stojącego na bydgoskich Jarach Parter: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc , trzy pokoje, piwnica: 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

368 000 zł63 m² 5 813,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie trzy pokojowe (63 m2) na parterze w bloku mieszkalnym w Fordonie (osiedle Szybowników). "Zamieszkaj w ciszy tak jak lubisz. Zaprojektuj i wyremontuj tak jak chcesz" Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

375 000 zł61 m² 6 164,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie trzy pokojowe (61m2) na parterze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Szwederowie. Duży układ szczeciński z trzema oddzielnymi pokojami, dużym ustawnym przedpokoju z miejscami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

390 000 zł86 m² 4 542,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowe mieszkanie (85,86 m2) usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Największe pomieszczenie- salon o charakterystycznych belkach sufitowych stanowiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze odnowionego i ocieplonego bloku z cegły na bydgoskich Kapuściskach Rozkład pomieszczeń nieprzechodni. Pokoje są duże (30m 2 16m 2 11m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

234 000 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe (36m2) na drugim piętrze w kamienicy w Centrum. Polecam lokal w jednej z najlepszych lokalizacji w sercu miasta. Atutem lokalu jest możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Weyssenhoffa

Śródmieście,Bydgoszcz

185 000 zł34 m² 5 497,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu mieszkania w odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim śródmieściu, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Jana Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

449 000 zł74 m² 6 056,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe, zlokalizowane na II piętrze bloku 4 piętrowego w Fordonie / Przylesie. Lokal o pow. 74,14m2 składa się z: - pokój dzienny o pow. 27,31m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

259 000 zł38 m² 6 826,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 37,94 m 2 - salon 14,99 m 2 , - pokój 9 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Bydgoszcz

340 000 zł69 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą klimatycznego, trzypokojowego mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

337 000 zł53 m² 6 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 na osiedlu Wyżyny Lokal 3-pokojowy na parterze w bloku Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, łazienki, wc, kuchni, przedpokoju, piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygnałowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

276 000 zł51 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe (51 m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Bartodziejach (ul. Sygnałowa). Mieszkanie w stanie do remontu - z dużym potencjałem. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

239 000 zł37 m² 6 412,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,27 m2, zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Kapuściska. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku z cegły. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźniackiego

Fordon,Bydgoszcz

399 000 zł61 m² 6 591,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,53m2! umeblowane I wyposażone! mieszkanie : Przestronne i urokliwe, mieszące się w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu na III piętrze. Lokal o pow.39m2 i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

285 000 zł53 m² 5 347,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwu pokojowe ( 49,50m2 ) na czwartym piętrze w bl oku mieszkalnym w Fordonie. Jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Nowego Fordonu - os. Przylesie. Dwa duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

162 509 zł36 m² 4 504,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu mieszkania inwestycyjnego w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł49 m² 5 792,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu mieszkania w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

336 050 zł50 m² 6 707,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu mieszkania inwestycyjnego w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biziela

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu okazyjnego mieszkania trzypokojowego z pięknym widokiem na Panoramę Bydgoszczy. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze niewielkiego bloku przy ul. Biziela. Pierwotnie miało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W centrum bydgoszczy Z pięknym widokiem W ofercie mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta. Mieszkanie położone na 8 piętrze z którego rozciera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

235 000 zł53 m² 4 440,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią oraz łazienką z wc położonego w świetnej lokalizacji - ulica Gdańska. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe (61m2) na piątym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

280 000 zł50 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 50,5m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: -Pokój (20m2), z wyjściem na balkon typu loggia, od strony podwórza (wschód), -Pokój (14m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie do remontu 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 47,2 m 2 - salon 16 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość z dostępem do prywatnego, bezpłatnego parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe (48 m2) na drugim piętrze na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Rewelacyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

286 000 zł47 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o pow. 47 m2 na osiedlu Błonie Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze 6,5 m2; 16 m2; 12 m2 Kuchnia 6m2 Łazienka 4,5m2 Piwnica Balkon Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

159 900 zł32 m² 5 063,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Szwederowo ul. Ugory Mieszkanie-pełna własność do własnej aranżacji.